Prezentujemy Trendbook Wiosna "22 - selekcje najciekawszych bestsellerów nadchodzącego sezonu. Urządzaj z nami dom i ogród, zadbaj o urodę i ruch, relaksuj się lub spędzaj aktywnie czas z dzieckiem. Przekonaj się, jak wyjątkowy i piękny może być każdy dzień tej wiosny!

Strefa lifestyle: modne prezenty i akcesoria

Polecane marki

Strefa domu i ogrodu: Wiosna ach to Ty!

Trendy sezonu

Bezpieczne przestrzenie

Strefa design: trendy 2022

Strefa prezentów

Prezent na Wielkanoc

Trend w kolorze

To się czyta...

TREND: Wielkanocny stół. Jak przystroić stół na święta?

Kolorowo i uroczyście. Możecie zainspirować się naturą i przygotować stół w stylu rustykalnym, zdecydować się na delikatne pastele albo nowoczesny minimalizm. Możliwości jest sporo. W naszym artykule przedstawimy wam kilka wskazówek, jak przystroić stół na święta wielkiej nocy.

czytaj więcej

TREND: Joga dla początkujących – polecane akcesoria niezbędne do praktyki w domu

Pierwsze kroki w świecie jogi kojarzą się przede wszystkim z koniecznością zakupu maty. Niemniej istotne jest jednak dobranie odpowiedniego stroju i wyposażenie się w kilka dodatkowych akcesoriów. Podpowiadamy, jak skompletować zestaw do jogi dla początkujących.

czytaj więcej

TREND: Wielkanocny zajączek: 10 pomysłów na wielkanocne prezenty dla dzieci

Wielkanoc zbliża się wielkimi korkami, a wraz z nią zajączek, przynoszący prezenty. Jeśli ta tradycja jest obecna w twojej rodzinie, z pewnością zależy ci na tym, aby maluchy skakały z radości po rozpakowaniu podarunków. Zobacz nasze propozycje.

czytaj więcej

Strefa ruchu: uczta dla ciała i ducha

Time to skate

Ulubione marki

Aktywny weekend za miastem

Trend: Festiwal Piękna

Trendy sezonu

Ulubione marki

Strefa urody: dbaj o siebie