section background image

Urządzam mieszkanie biuro kawalerkę dom rodzinny i szukam inspiracji
na stworzenie niepowtarzalnego wnętrza,
w którym chcę wyrazić siebie które pozwoli mi się skupić i zrelaksować w którym chcę postawić na unikatowe dodatki które będzie pasowało do mnie i moich bliskich

Prezentujemy Trendbook by Empik 2021/22 – selekcję najgorętszych trendów we wzornictwie i projektowaniu wnętrz tego sezonu. Tysiące produktowych inspiracji i pomysłów na urządzenie ulubionej przestrzeni. Zaproś Design do Twojego domu i czuj się w nim jak u siebie.

Prezentujemy Trendbook by Empik – selekcję najgorętszych trendów we wzornictwie i projektowaniu wnętrz tego sezonu. Zaproś Design do Twojego domu i czuj się w nim jak u siebie.

Trendy na sezon jesień/zima

Trendy 2022

To się czyta...

TREND ALERT: Jak urządzić wnętrza w stylu Japandi

Styl Japandi podbija serca miłośników designu na całym świecie. Wszystko wskazuje na to, że będzie następcą stylu skandynawskiego.. Sprawdź, jak urządzić mieszkanie w stylu japońskim z nowoczesnym, minimalistycznym sznytem.

czytaj więcej

INSPIRUJEMY: Jak dobrać oświetlenie do Salonu

Jeśli chcesz dopełnić wystrój wyrazistym akcentem, nie rezygnuj z lampy wiszącej. To ona stanowi główne źródło światła w pomieszczeniu, które można ewentualnie uzupełnić lampami stojącymi.

czytaj więcej

PODPOWIADAMY: Jak urządzić Jadalnię

Mówi się, że jadalnia to centralne miejsce w każdym domu. Nic w tym dziwnego – tu spożywamy posiłki, spotykamy się z rodziną i znajomymi, nawet pracujemy. Miejsce to musi więc być urządzone tak, byśmy czuli się tu jak najlepiej.

czytaj więcej

Trend: Festiwal Piękna

Polecane marki

Trend: Geometria

Urządzamy

To się czyta...

TREND ALERT: 21 pomysłów na welurowe Krzesło

Po latach nieobecności welur powrócił do mody. Popularność tej efektownej tkaniny sięga poza przemysł odzieżowy — upodobali sobie ją również projektanci mebli.

czytaj więcej

PODPOWIADAMY: Jak urządzić Pokój Przedszkolaka

Nauka, zabawa i wypoczynek – aranżując pokój dla przedszkolaka, trzeba umiejętnie pogodzić ze sobą te trzy sfery. Odpowiednio zaplanowana przestrzeń wspiera rozwój dziecka.

czytaj więcej

TREND ALERT: Kuchnia w stylu retro

Połączenie nowoczesnych technologii ze stylem retro pozwala na stworzenie zjawiskowych aranżacji, które urozmaicają mieszkanie, jednocześnie pełniąc swoje naturalne funkcje.

czytaj więcej

Trend w kolorze

Trend: Maksymalizm

To się czyta...

TREND ALERT: Galeria sztuki

Zdobienie ścian zdjęciami, grafikami i plakatami może być nie tylko kreatywnym zajęciem, ale i sposobem na wprowadzenie sztuki do wnętrza.

czytaj więcej

TREND ALERT: Dom Jesieniary

Kim jest Jesieniara? Z nieukrywaną radością zaszywa się w wygodnym fotelu, by z kubkiem herbaty nadrabiać zaległości czytelnicze.

czytaj więcej

TREND ALERT: Geometria we wnętrzach

Geometryczne kształty w postaci pasów, kwadratów, trójkątów czy kół wprowadzają dynamikę do wnętrz, nadając im jednocześnie ponadczasowy i oryginalny charakter.

czytaj więcej