Czujnik temperatury i wilgotności Appartme

Marka:

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Produkt niedostępny

Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Może Cię zainteresować

Pasuje do tego produktu

Czujnik mierzy temperaturę i wilgotność w czasie rzeczywistym w pomieszczeniu, pokazując zapis w aplikacji mobilnej Appartme. Urządzenie pomaga stworzyć dogodne warunki dla Ciebie i Twojej rodziny. Dzięki zastosowaniu czujnika z łatwością osiągniesz także warunki najkorzystniejsze dla zdrowia.

Asystent Google

Wszystkie urządzenia dodatkowe Appartme posiadają wsparcie dla Asystenta Google. Wystarczy w aplikacji nacisnąć na przycisk " Połącz z Asystentem Google " i podążać zgodnie ze wskazówkami, by sparować się z Google Home i w pełni korzystać z funkcjonalności asystenta głosowego. Od teraz sterowanie Twoim mieszkaniem staje się jeszcze prostsze!

Komfort

Czujnik mierzy temperaturę i wilgotność w czasie rzeczywistym w pomieszczeniu, pokazując zapis w aplikacji mobilnej Appartme. Urządzenie pomaga stworzyć dogodne warunki dla Ciebie i Twojej rodziny, przykładowo – możesz kontrolować, czy w pokoju Twojego śpiącego dziecka jest prawidłowa temperatura i wilgotność powietrza.

 

Zdrowie

Optymalna temperatura dla człowieka w domu to 21°C. Dzięki zastosowaniu czujnika z łatwością osiągniesz warunki najkorzystniejsze dla zdrowia. Chore zatoki czy alergie to problemy, z jakimi zmaga się wielu z nas. Zadbaj o odpowiedni poziom wilgotności powietrza, który wpływa nie tylko na Twój stan zdrowia, ale także na stan budynku.

 

Kontroluj i reaguj

Zbyt duża wilgotność powoduje powstawanie pleśni w pomieszczeniach. Prawidłowa wynosi 30-65% przy temperaturze 20-22°C. W momencie, gdy wilgotność przekracza 80% i utrzymuje się przez kilka dni – pleśń i inne grzyby mają dogodne warunki do rozwoju. Dzięki Czujnikowi Temperatury i Wilgotności Appartme możesz mieć nad tym kontrolę w swoim mieszkaniu oraz w miejscach, w których nie przebywasz na co dzień. Jesteś posiadaczem oddalonej działki wypoczynkowej czy domku letniskowego? Korzystając z zapisu i pomiaru temperatury i wilgotności w aplikacji mobilnej Appartme z dowolnego miejsca kontrolujesz, czy sytuacja nie wymyka się spod kontroli. Jeżeli zdecydujesz się zamontować do kaloryfera dodatkowo Głowicę Termostatyczną Zigbee, możesz również zdalnie podnosić i obniżać temperaturę. To kombinacja, której boją się wszystkie grzyby!

 

Montaż

Wystarczy dedykowana bramka Appartme Sensor Gateway z dostępem do sieci WiFi (2.4 GHz). Gateway zapewnia komunikację między urządzeniami. Przyklej termometr WiFi w wybranym przez siebie miejscu, sparuj urządzenie z Sensor Gateway i gotowe! W aplikacji Appartme można na bieżąco monitorować stan zużycia baterii czujnika.

 

Aplikacja Appartme™ w języku polskim

Zadbaliśmy o maksymalną wygodę posiadaczy naszych urządzeń. Właśnie dlatego stworzyliśmy aplikację mobilną Appartme, która pozwala na sterowanie wszystkimi urządzeniami automatyki mieszkaniowej za pomocą telefonu. Zakupione urządzenia wystarczy połączyć z aplikacją, aby kilkoma kliknięciami móc kontrolować i dostosowywać temperaturę w wybranych pomieszczeniach. Aplikacja jest bezpłatna i dostępna na smartfony z systemem Android oraz iOS. Aplikacja Appartme jest prosta w obsłudze i pozwala w jednym miejscu zarządzać ogrzewaniem, oświetleniem, roletami i wieloma innymi obszarami.

ID produktu: 1341604243
Nazwa: Czujnik temperatury i wilgotności Appartme
Marka: Appartme
Producent: Appartme
Wysokość produktu [mm]: 40
Szerokość produktu [mm]: 40
Głębokość produktu w [mm]: 10
Wymiary w opakowaniu [mm]: 210 x 180 x 50
Waga w opakowaniu [g]: 100
Gwarancja: 24 miesiące
Kod producenta: APRM-02-004
Liczba kolorów: jeden
Waga produktu [g]: 23
Numer katalogowy: APRM-02-004
Indeks: 53867391
średnia 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobne do ostatnio oglądanego