Co inni myślą o tobie. Bez słów, bez kłamstw (okładka  miękka, 01.2016)

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Produkt niedostępny

Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Może Cię zainteresować

Czy zdarza ci się być źle zrozumianym? A może ktoś dowiedział się, co myślisz zanim cokolwiek powiedziałeś? Chciałbyś być dobrze odbierany niezależnie od tego, co tak naprawdę „chodzi ci po głowie”? Czas byś skorzystał z pomocy fachowca.

Thorsten Havener to bestellerowy autor, wielka medialna osobowość, genialny obserwator ludzi oraz mistrz sztuki czytania w myślach. Swoje wyjątkowe zdolności prezentuje w zapierających dech widowiskach i cieszących się ogromną popularnością pokazach na żywo. Doskonale odczytuje myśli innych ludzi, a w tej książce zdradza, jak to robi. Dzięki tej książce ty również posiądziesz tę umiejętność, która nie wymaga jakichkolwiek nadprzyrodzonych zdolności czy jasnowidzenia.

Na podstawie wielu przykładów i eksperymentów autor udowadnia, że najpierw w głowie pojawia się myśl, później mówi twoje ciało, a na końcu usta. Wykorzystując ten mechanizm możesz dostrzec czy ktoś jest szczery, zanim padnie choćby jedno słowo. W jakim kierunku człowiek kieruje swoją uwagę jesteś w stanie rozpoznać po ułożeniu jego stóp. Nastawienie rozmówcy najłatwiej rozpoznasz po tym, jak wykorzystuje on przestrzeń wokół siebie.

Te i wiele innych przykładów zawartych w publikacji ułatwią ci komunikację i korzystnie wpłyną na twoje życie zawodowe oraz prywatne. Dzięki temu nauczysz się między innymi skutecznego flirtowania, robienia pozytywnego pierwszego wrażenia, a także poznasz wiele trików, które pozwolą ci forsować twoje zdanie, opinie i przekonania.

Dowiedz się jak postrzegają cię inni.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

ID produktu: 1117972312
Tytuł: Co inni myślą o tobie. Bez słów, bez kłamstw
Autor: Havener Thorsten
Tłumaczenie: Jurczak Katarzyna
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Język wydania: polski
Język oryginału: niemiecki
Liczba stron: 300
Numer wydania: I
Data premiery: 2016-01-11
Rok wydania: 2015
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 200 x 20 x 100
Indeks: 18536522
średnia 5
5
4
4
3
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
7 recenzji
Kolejność wyświetlania:
Od najbardziej wartościowych
Od najbardziej wartościowych
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najpopularniejszych
Od najwyższej oceny
Od najniższej oceny
5/5
04-03-2019 o godz 18:55 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Nikt nie pożałuje zakupu po przeczytaniu. Bardzo mocno polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
10-04-2016 o godz 22:06 przez: justa21
Nie bez przyczyny mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy, zaś za wytrawnego pokerzystę uznaje się takiego, który posiada doskonały zmysł obserwacji przeciwnika. Nie bez przyczyny też ludzie, którzy posiadają wysokie kompetencję w dziedzinie komunikacji, odnoszą większe sukcesy, wyższy jest również ich status społeczny.
Komunikujemy się każdego dnia, zaś sposób w jaki to robimy, wpływa nie tylko na nas, ale i na ludzi w naszym otoczeniu. Nie tylko słowa, ale i gesty, postawa ciała czy mimika stanowią prawdziwą skarbnicę wiedzy z której możemy czerpać dla własnych korzyści pod warunkiem oczywiście, że właściwie je zinterpretujemy. Dowodem na to, jak duże znaczenie ma mowa ciała, jest książka „Co inni myślą o tobie. Bez słów, bez kłamstw” autorstwa Thorstena Havenera. Opublikowana nakładem wydawnictwa Studio Astropsychologii książka nie jest poradnikiem, jednak czerpać możemy z niej głęboką wiedzę na temat ludzkich zachowań i mowy ciała, która zdradza więcej, niż niekiedy byśmy chcieli.
Autor, tłumacz i specjalista zajmujący się mową ciała oraz … mistrz sztuki czytania w myślach zdradza tajniki swojego warsztatu pokazuje również w jaki sposób komunikujemy swoje stany emocjonalne i to, w jakim kierunku podążają nasze myśli, przy pomocy różnego rodzaju gestów czy mikroruchów. Szerokie spektrum ujęcia tematu i wiele cennych informacji czyni książkę nieocenioną pomocą dla wszystkich osób zajmujących się sprzedażą, dla psychologów, nauczycieli, trenerów i dziennikarzy oraz dla wszystkich innych zainteresowanych tematem, pragnących dowiedzieć się na przykład jak powinno wyglądać idealne zdjęcie na portalu randkowym.
Autor, w kolejnych rozdziałach książki, zajmuje się wieloma dziedzinami życia i przytacza również wiele sytuacji dnia codziennego, w których mowa ciała ma kluczowe znaczenie, pokazuje również błędy, jakie popełniamy komunikując się z innymi, a także odczytując sygnały płynące z ich ciała.
„Zmień swoją pozycję ciała! Tylko na dwie minuty! Już tyle wystarczy, aby twoje myśli i uczucia powędrowały w ślad za zmienioną pozycją” – pisze autor, omawiając podstawową zasadę służącą zmianie swoich myśli, która w konsekwencji może powodować zmianę naszego życia. Havener pokazuje, w jaki sposób tłumaczyć konkretne gesty zaznaczając, że nie możemy ich rozpatrywać bez kontekstu sytuacyjnego. Przekonamy się, że każdy ruch ma znaczenie, docenimy wpływ proksemiki na kontakty, przekonamy się również, w jaki sposób możemy oddziaływać na innych za pomocą ubioru. Rozkodujemy również … randki, dowiemy się, jak duże znaczenie ma dobre zdjęcie na Facebooku i jak wpływa ujęcie naszej twarzy na poszukiwanie partnera (partnerki).
To zaledwie niewielka część informacji zawartych w książce „Co inni myślą o tobie…”, która uświadamia nam, że nasza osoba, to co mówimy, jak się poruszamy, ubieramy, mówi o nas więcej, niż byśmy niekiedy chcieli. Przydatność wiedzy na temat komunikacji, szczególnie komunikacji niewerbalnej, jest nieoceniona dlatego też warto sięgnąć po tę publikację, by wyeliminować własne błędy i uczynić komunikację skuteczną. Lekka forma przekazu i liczne przykłady z życia zawodowego i osobistego Havenera pozwalają na bieżąco weryfikować znaczenie gestów i innych sygnałów wysyłanych mniej lub bardziej świadomie oraz docenić mistrzostwo autora. Co więcej, pragniemy posiąść jego wiedzę, rozpoczynając zmiany w tym zakresie właśnie od siebie…

Justyna Gul
(www.qulturaslowa.blogspot.com)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
23-09-2016 o godz 13:11 przez: Agnieszka Deja
Nasze ciało potrafi powiedzieć więcej niż tysiąc słów. Mimika, gesty, poza zdradzają nasze myśli i intencje. To dzięki temu potrafimy odkryć, co czuje druga osoba. Nie dziwi więc, że coraz częściej o mowie ciała mówi się na kursach i szkoleniach, że popularne stają się poradniki na ten temat. Chcemy wiedzieć, co oznacza gładzenie się po włosach i co sądzi o nas osoba, która unosi brwi na każde nasze słowo. Dzięki temu lepiej odczytamy jej postawę i złapiemy ją na kłamstwie.
Co inni myślą o tobie Thorstena Havenera to poradnik dotyczący mowy ciała. Autor zdradza nam tajemnice i reguły mimiki i gestów. Na wstępie opowiada o swoich doświadczeniach, życiu i nauce tego wszystkiego, co chce nam przekazać. Podaje zresztą dużo przykładów z życia, z obserwacji i doświadczeń. To wzbogaca lekturę i sprawia, że lepiej rozumiemy jej przekaz.
W książce znajdziemy rozdziały na temat ubioru, randkowania, zdjęcia na Facebooku czy życia zawodowego. Przekrój jest szeroki i pozwala na dopasowanie odpowiedniego rozdziału do naszych potrzeb. Tekst napisany jest lekkim językiem, czasem naprawdę zabawnym. Bardzo przyjemnie się to czyta. Autor ma dystans do siebie i do tematu, który porusza, podchodzi do niego z luzem, ale nie lekceważy go. Zwraca się do czytelnika bezpośrednio, jakby udzielał mu rad. To skrócenie dystansu odebrałam bardzo pozytywnie, bo poczułam, że książka adresowana jest do mnie.
W książce znajdziemy też zdjęcia, które mają zilustrować przykłady podawane przez autora. To świetne wzbogacenie lektury. Fotografie są doskonałej jakości, bez zbędnych szczegółów. Są naprawdę ładne. Co ciekawe, występuje na nich sam autor książki, za co należy mu się szacunek.
Sama treść jest naprawdę ciekawa i dobrze przedstawiona. Czyta się to doskonale, z lekkością, ale też z zainteresowaniem. Można nauczyć się wielu nowych, przydatnych rzeczy. Warto też zajrzeć do suplementu, który daje nam dodatkowe, skrótowe informacje na temat mowy ciała. Temat poradnika jest świetny, nigdy wcześniej nie miałam okazji czytać o mowie ciała. Wykonaniu również nie mogę niczego zarzucić.
Jeśli szukacie poradnika, który pomoże wam w relacjach z ludźmi, możecie śmiało sięgnąć po Co inni myślą o tobie. Dzięki niemu łatwiej rozszyfrujecie osobę, z którą rozmawiacie, poczujecie się pewniej na randce czy w pracy. Poza tym to lekka i przyjemna lektura, która może was zainteresować, a wiedza zdobyta dzięki niej przyda się w codziennych sytuacjach.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
22-11-2016 o godz 22:48 przez: Przy kawie z ksiazka
Komunikujemy się każdego dnia. Sposób w jaki to robimy wpływa na nas i nasze otoczenie.
Thorsten Hevener to obserwator ludzi, trener, artysta i mistrz sztuki czytania w myślach. W swojej książce opowiada o mowie ciała zarówno w sytuacjach stresowych, jak i codziennych. Podpowiada jak mowa ciała wpływa na myśli, a myśli na nią i jak to wykorzystać.

Aby poznać różnicę między tym, co komuś powiemy, a tym co przekażemy w mowie ciała, to tę dziedzinę wiedzy należy potraktować jak naukę. W czytaniu mowy ciała zwraca się uwagę na siłę głosu, tempo mowy, akcent - czyli wszystko to, co można głosem wyrazić gdy mówimy coś konkretnego. To są znaki werbalne, czyli mówione. Są też znaki niewerbalne. Do nich należy m.in. gestykulacja, mimika, kierunek spojrzenia - czyli mowa ciała w szerokim tego słowa znaczeniu. Jak mówi autor książki, to wszystko należy jeszcze uzupełnić o proksemikę - są to znaki, sygnały między ludźmi zamkniętymi w jednym pomieszczeniu i w niewielkiej odległości od siebie.

W rozdziałach książki autor zwraca także uwagę na kluczowe znaczenie gestów które zawsze coś znaczą. Nawet spotykając znajomych i nie odzywając się do nich, nie witając się z nimi - to też jest czegoś oznaka. Nie można się nie komunikować. Nasze gesty stale coś znaczą. Autor w kolejnych rozdziałach opisuje m.in. mimikę, gestykę, nasz chód, który także coś znaczy, jak stoimy czy siedzimy, ubieramy się.

Czytając tę książkę możemy sobie przypomnieć różne sytuacje, które nas spotkały, lub naszych przyjaciół, gdyż autor posługuje się poniekąd zabawnymi przykładami wziętymi z życia. Momentami uśmiech pojawia się na twarzy. Nie jest to sztywno i naukowo wyłożona wiedza na temat mowy ciała. Czytelnik na pewno nie poczuje się jak na wykładzie z psychologii, co jest tu dużym plusem. Dużą uwagę przyłożono także do szaty graficznej książki. Każdy z rozdziałów zawiera złotą myśl, a autor przybiera do nich różne miny próbując naśladować odczucia, które do nich pasują.

Książka ta uświadamia nam, że nasza mowa ciała uświadamia innym i nam samym więcej, niż byśmy chcieli. Przydatność informacji na temat komunikacji niewerbalnej jest nieoceniona, dlatego warto sięgnąć po tę książkę. Dzięki wiedzy na ten temat możemy wyeliminować błędy i uczynić naszą komunikację bardziej skuteczną.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
09-02-2016 o godz 14:42 przez: ruda
Przetestowałam na swojej córce ćwiczenie, które pozwoliło mi zgadnąć o czym ona w danym momencie myślała. Usiadłyśmy naprzeciwko siebie i poprosiłam ją, aby pomyślała o jednej z wymienionych trzech rzeczy: o księżycu, sercu przebitym strzałą Amora lub jakiejś gwieździe świecącej na niebie. Kiedy już wybrała, nie mówiła mi o tym tylko zamknęła oczy i namalowała w myślach obraz, który przed chwilą miała na myśli. Następnie otworzyła oczy, gdy już skończyła swój rysunek. Rezultat był zaskakujący, dokładnie taki, o jakim zapewniał autor. Wykonajcie to ćwiczenie z książki, a sami się przekonacie jaki będzie efekt.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
13-02-2016 o godz 14:23 przez: Angelika
Thorsten Havener w poradniku przedstawia naprawdę praktyczne wskazówki.Autor książki doświadczenie w kwestii odczytywania gestów ma bardzo spore co sprawia,że poradnik jest unikatowy i prawdziwy.Poradnik jest podzielony na rozdziały w każdym z nich zagłębiamy poszczególne tajniki mowy ciała.Wart uwagi jest rozdział o kodzie randkowania, jak i również co mówi o nas zdjęcie na profilu Facebooka.W poradniku są również umieszczone humorystyczne lustracje mowy ciała.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
23-01-2016 o godz 00:00 przez: Urszula Gniadzik
Uwielbiam takie książki, które w zuepłnie niestandardowy sposób podchodzą do człowieka i jego problemów. Autor w swojej książce zawiera tezę, że przez obserwację jesteśmy wiele dowiedzieć się wiele o człowieku. Podaje mnóstwo interesujących przykładów i argumentów. Jak dla mnie rewelacja!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Prawo rezonansu Franckh Pierre
4.6/5
37,05 zł
49,40 zł

Podobne do ostatnio oglądanego