Buried Angels (Patrik Hedstrom and Erica Falck, Book 8) (audiobook mp3)

Oferta empik.com : 88,11 zł

88,11 zł
Produkt cyfrowy
Opłać i pobierz
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.
Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackbergs new psychological thriller featuring Detective Patrick Hedstrom and Erica Falck irresistible for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo.YOU CANNOT CHANGE THE PASTEaster 1974. A family vanishes from their home on an idyllic island off the Swedish coast. They have left everything behind including their one-year-old daughter, Ebba.Now, years later, Ebba has returned to the island. She and her husband have suffered the loss of their only child and are looking to make a fresh start. But within days, their house is the target of an arson attack.YOU CANNOT ESCAPE THE FUTUREDetective Patrik Hedstrom takes on the investigation, aided by his wife, crime writer Erica Falck, who has always been fascinated by the mystery of Ebbas abandonment and the familys tragic history.When dried blood is found under the floorboards of the old house, it seems that the cold case involving the missing family is about to be brought back to life. And soon, Patrik and Erica are consumed by the hunt for a killer who will stop at nothing to keep the past burieda
Tytuł: Buried Angels (Patrik Hedstrom and Erica Falck, Book 8)
Autor: Lackberg Camilla
Lektor: Bowerman Robin
Wydawnictwo: Gardners
Język wydania: angielski
Język oryginału: angielski
Data premiery: 2019-08-21
Rok wydania: 2014
Format: MP3
 
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Zobacz także

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.