Bodhi Yoga, Mata do jogi, ECOPRO Diamond, 6mm, fioletowy, 185cm

Długość (cm): 185
Kolor:
fioletowy- niedostępny

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Produkt niedostępny

Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Może Cię zainteresować

Pasuje do tego produktu

Uniwersalna mata wykonana z naturalnego kauczuku, która oferuje świetną przyczepność. Odpowiednia dla początkujących i zaawansowanych użytkowników.

Mata EcoPro Travel to świetne rozwiązanie dla osób zaangażowanych w ćwiczenia jogi. Mata jest wykonana w 100% z kauczuku. Dzięki temu oferuje świetną przyczepność po obu stronach. Mata jest przy tym wytrzymała i przystosowana do intensywnej praktyki. Nieduża jak na kauczukową matę waga (0,9kg) oraz odpowiednia grubość (1,3mm) maty, a także jej antypoślizgowe właściwości sprawiają, że EcoPro Travel to idealny wybór, zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. 

Mata EcoPro nie zawiera żadnych chemikaliów, alergenów ani żadnych szkodliwych substancji. Mata posiada 1 klasy certyfikat Oeko-Tex Standard 100, który gwarantuje, że EcoPro jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia (Certyfikat nr 2012OK0503). Aby chronić środowisko naturalne, producent używa jedynie przyjaznych środowisku materiałów i korzysta z odnawialnych źródeł energii.

 

Cechy maty EcoPro Travel: 

  • wykonana w 100% z naturalnego kauczuku
  • waga ok. 0,9 kg
  • wymiary 185cm na 60cm
  • grubość: 1,3mm
  • certyfikat Oeko-Tex 100
  • świetna przyczepność

Uwaga! 

  • Należy pamiętać, że kauczuk jest materiałem naturalnym, przez co nie aż tak odpornym na zużycie, jak materiał PVC stosowany w innych matach Bodhi Yoga. Maty kauczukowe z biegiem czasu będą się zużywać. Jest to proces naturalny. 
  • Powierzchnia maty może być zniszczona przez tarcie (np. przeciąganie pięt bądź palców po macie przy „przejściach” w asanach). Mniejsze zniszczenia mogą być spowodowane zaciągnięciem maty przez np. ostre paznokcie, bądź przedmioty. Takie zniszczenia nie są uznawane za wady produkcyjne ani wady materiału. Faktem jest, że im większa jest przyczepność maty, tym mniej jest odporna na przetarcia. Jednak właściwości maty w dalszym ciągu pozostają niezmienne. Niestety wyżej opisane przetarcia NIE podlegają reklamacjom (jedynie wady produkcyjne, bądź wady materiału).
  • Przechowywać w miejscach chroniących przed wilgocią.
ID produktu: 1236428907
Nazwa: Bodhi Yoga, Mata do jogi, ECOPRO Diamond, 6mm, fioletowy, 185cm
Marka: Bodhi Yoga
Typ artykułu: towar
Typ maty: do ćwiczeń
Materiał: Naturalny kauczuk
Materiał: kauczuk
Kolor: fioletowy
Szerokość produktu [mm]: 600
Długość (cm): 185
Grubość (cm): 0
Gwarancja: Gwarancja producenta
Certyfikaty, normy i atesty: Certyfikat CE
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Zobacz także

Podobne do ostatnio oglądanego