[Kontakt dla mediów]

>>> Empik <<<

:// Dział PR i CSR

zdjęcie osoby z działu PR i CSR zdjęcie osoby z działu PR i CSR

>>> Walk PR <<<

:// Biuro prasowe Empik

zdjęcie osoby z biura prasowego Empik

[Info . Grafiki . Video . Zdjęcia]

>>> Bestsellery Empiku 2020 <<<

// Odkrycia Empiku 2020

[Nagrody dla twórców najchętniej kupowanych książek, płyt i filmów oraz dla utalentowanych młodych twórców, wskazanych przez jury - artystów oryginalnych, wszechstronnych, odważnie sięgających po nowe rozwiązania i kreujących indywidualny język]

Plebiscyt Bestsellery Empiku już od 1999 roku stanowi wyznacznik najważniejszych zjawisk i trendów rodzimej sceny literackiej, muzycznej i filmowej. To zarazem jedne z najbardziej demokratycznych nagród w sferze kultury i rozrywki, na które wpływ mają sami klienci. Plebiscyt obrazuje wyniki sprzedaży z danego roku, zarówno w stacjonarnych salonach Empik, jak i na platformie internetowej www.empik.com. Pod uwagę brane są dane na temat łącznej sprzedaży danego tytułu na wszystkich nośnikach i w różnych wydaniach. Co ważne, liczą się wyłącznie pozycje wydane w danym roku kalendarzowym. Od edycji za 2019 rok Empik nagradza twórców w tych kategoriach, które są aktualnie na topie, bez podziału - jak wcześniej - na twórców polskich i zagranicznych.

:// Studio pregalowe i transmisja rozdania nagród Bestsellery Empiku 2020

[stay tuned]

Partner:
Patron medialny:
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.