Best Day Ever (paperback)

Oferta empik.com : 49,99 zł

49,99 zł
- dostawa 0 zł
salon Empik - dostawa 0 zł
Wysyłamy w 72 godziny
Produkt u dostawcy
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Najczęściej kupowane razem

asb nad tabami
Rouda Kaira Obcojęzyczne | paperback
49,99 zł
asb nad tabami
Rouda Kaira Obcojęzyczne | paperback
44,49 zł
asb nad tabami
Rouda Kaira Książki | okładka miękka
35,99 zł

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 24 godziny

An addictive and creepy tale of domestic suspense from the multi-award-winning author. For fans of "The Couple Next Door" and "Behind Closed Doors", it is told from the viewpoint of an unreliable and sinister male narrator who is planning to get rid of his beautiful wife...

Tytuł: Best Day Ever
Autor: Rouda Kaira
Wydawca: Harper Collins Publ. Uk , Harper Collins Publ. Uk
Język wydania: english
Ilość stron: 341
Wymiary [mm]: 30 x 199 x 126
Indeks: 28944829
 
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

O autorze: Rouda Kaira

Ten jeden dzień Rouda Kaira
okładka miękka
4.1/5
(4,1/5) 14 recenzji
35,99 zł
39,99 zł

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

strona produktu - rekomendacje In the Mirror Rouda Kaira
0/5
70,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Run Away Coben Harlan
0/5
49,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Run Away Harlan Coben
5/5
39,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Bad Apple Stage Zoje
0/5
34,49 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Home Coben Harlan
0/5
31,49 zł
premium
strona produktu - rekomendacje The Sicilian Puzo Mario
0/5
35,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Zodiac Wilson Sam
0/5
34,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Night School Child Lee
0/5
40,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje The Guilty Dead Tracy P.J.
0/5
37,49 zł
premium
strona produktu - rekomendacje A Perfect Spy Le Carre John
0/5
49,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Mindhunter Douglas John
5/5
49,99 zł
premium

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne całą dobę

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.