Barry Loser and the Holiday of Doom (paperback)

Oferta empik.com : 41,49 zł

41,49 zł
- dostawa 0 zł
salon Empik - dostawa 0 zł
Wysyłamy w 72 godziny
Produkt u dostawcy
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Najczęściej kupowane razem

asb nad tabami
Smith Jim Obcojęzyczne | paperback
41,49 zł
asb nad tabami
Smith Jim Obcojęzyczne | paperback
41,49 zł

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 72 godziny

5th book in the series for fans of "Diary Of A Wimpy Kid, Mr Gum" and "Tom Gates". Barry can't wait to tell his friends that they've been invited on his family caravan holiday to Plonkton, but the weekend by the sea doesn't turn out to be the keelfest that he was hoping for. "I Am Not A Loser" won the Roald Dahl Funny Prize for the 7-14s in 2013. Strong sales and growing momentum. Ages: 6+.

Tytuł: Barry Loser and the Holiday of Doom
Seria: The Barry Loser Series
Autor: Smith Jim
Wydawca: Egmont Uk Ltd.
Język wydania: english
Ilość stron: 240
Data premiery: 2014-08-01
Forma: książka
Wymiary [mm]: 22 x 186 x 128
Indeks: 27665954
 
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

O autorze: Smith Jim

Nie ze mną takie tere fere Smith Jim
okładka miękka
2.3/5
(2,3/5) 3 recenzje
21,99 zł
24,90 zł
A niech to tere-fere! Smith Jim
okładka miękka
3/5
(3/5) 2 recenzje

Zobacz także

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

strona produktu - rekomendacje Tarantino Smith Jim
0/5
63,99 zł
premium

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne całą dobę

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.