Bait, Grist and Security (hardback)

Produkt niedostępny

Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Może Cię zainteresować

Three noir novellas from "Get Carter" director Hodges, combining style, grit and deadpan humour in the vein of Raymond Chandler and James Ellroy.

Tytuł: Bait, Grist and Security
Autor: Hodges Mike
Wydawca: Unbound
Język wydania: english
Wymiary [mm]: 36 x 234 x 163
Indeks: 30704022
 
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Zobacz także

Najczęściej kupowane Outlander Gabaldon Diana
0/5
54,99 zł
premium
Najczęściej kupowane 1984 Orwell George
5/5
46,49 zł
premium
Najczęściej kupowane Fahrenheit 451 Bradbury Ray
4.7/5
49,99 zł
premium
Najczęściej kupowane The Children Act McEwan Ian
0/5
44,49 zł
premium
Najczęściej kupowane Flights Tokarczuk Olga
5/5
63,99 zł
premium
Najczęściej kupowane East Of Eden Steinbeck John
0/5
50,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Bell Jar  Plath Sylvia
0/5
49,99 zł
premium
Najczęściej kupowane We Zamyatin Yevgeny
0/5
49,99 zł
premium
Najczęściej kupowane On The Road Kerouac Jack
0/5
46,99 zł
premium
Najczęściej kupowane MaddAddam Atwood Margaret
0/5
54,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Uncommon Type Hanks Tom
5/5
48,99 zł
premium

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne całą dobę

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.