Filtruj
Kategorie
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Nowości
Format
Autor
  • więcej
Seria
  • więcej
Język
Wydawca
  • więcej

Ebooki horrory

Ebooki horrory to nie lada gratka dla każdego czytelnika o mocnych nerwach. Misternie budowane napięcie, gęstniejąca atmosfera, nierzadko zjawiska nadprzyrodzone oraz dobrze zarysowani bohaterowie, którym przychodzi się z nimi mierzyć, to mieszanka, która przeraża i jednocześnie wciąga. Z tego względu literatura grozy cieszy się stałym, dużym zainteresowaniem wszystkich osób, które od książek wymagają pochłaniających historii, napięcia i intensywnych emocji. W naszej propozycji ebooków horrorów znajdziesz wiele tytułów, zarówno polskich jak i zagranicznych autorów a dzięki wygodnej formie książki elektronicznej, będziesz miał możliwość w każdym momencie, miejscu i czasie zatopić się w historię z dreszczykiem.

Zagraniczne ebooki horrory

Stephen King, Graham Masterton, Tess Gerritsen to nazwiska, których raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Absolutni mistrzowie gatunku, twórcy najbardziej poczytnych i aż kipiących od emocji książek grozy to autorzy, których bez problemu odnajdziesz w naszej ofercie strasznych ebooków. Nie zabrakło tu także dzieł autorów takich jak Edgar Allana Poe oraz wielu innych znakomitych twórców, którzy za pomocą słowa pisanego potrafią powołać do życia pełne grozy światy i historie. Dobry horror zaciekawia, wciąga i angażuje trzymając czytelnika w ciągłym, narastającym napięciu, krok po kroku wzbudzając jego niepokój i strach. Osiągnąć takie efekty potrafią tylko bardzo sprawni pisarze, których dzieła znajdziesz w naszej propozycji ebooków horrorów.

Ebooki horrory polskich autorów

Historie osadzone w bliskich nam realiach i miejscach, zwyczajach, tradycjach i kulturze, które znamy i pielęgnujemy, przerażają chyba najbardziej, bo nic nie straszy tak bardzo jak to, co jest najbliżej. Takie właśnie historie serwują nam polscy przedstawiciele literatury grozy tacy jak: Klaudia Muniak, Stefan Darda, Aleksandra Jonasz, Jacek Piekiełko, Tomasz Biedrzycki, Maciej Sobczak oraz wielu innych, których powieści znajdziesz w naszej ofercie ebooków horrorów.

Sprawdź jakie tytuły przygotowaliśmy w dziale ebooków horrorów i wybierz najbardziej intrygującą cię historię.

więcej

Przeczytaj więcej o ebookach

Sprawdź więcej artykułów!