Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Sprzedawca
Format
Autor
  • więcej
Język
Wydawca
  • więcej

Ebooki: Zdrowie i rodzina

Ebooki o zdrowiu pozwalają poszerzyć wiedzę z zakresu dietetyki, żywienia i życia rodzinnego. Pomagają również wyrobić pożyteczne nawyki, zwiększyć świadomość na temat ludzkiej odporności, metabolizmu, percepcji oraz sposobu uczenia się. Wiele z nich dotyczy poprawy relacji w związku i rodzinie.

Ebooki o zdrowiu 

Dietetyka jest wciąż rozwijająca się i jednocześnie obrosłą w wiele mitów dziedziną. Dlatego, żeby trzymać rękę na pulsie i móc samodzielnie weryfikować wiele informacji, niezbędne są najnowsze, oparte na rzetelnych badaniach ebooki. Zdrowie bardzo łatwo jest zaniedbać, powielając szkodliwe przyzwyczajenia. 

Badacze coraz częściej do ludzkiego zdrowia podchodzą kompleksowo. Choroby takie jak m.in. Hashimoto pokazują, że dysfunkcje organów mogą mieć negatywne konsekwencje związane z samopoczuciem. Dlatego wiedza z zakresu emocjonalnej samokontroli, umiejętności redukcji stresu oraz sposobów na domowe przygotowywanie zdrowych potraw powinna iść w parze.

Ebooki o rodzinie

Dużą część naszego asortymentu stanowią ebooki o relacjach międzyludzkich. Ebooki dla rodziny i dla pary mogą być pomocne przy rozwiązywaniu konfliktów i poprawianiu umiejętności skutecznej komunikacji. Wiele z pozycji zbiera w sobie pożyteczną wiedzę pedagogiczną. Jest ona szczególnie przydatna osobom, chcącym wychować dzieci w empatyczny i wyrozumiały sposób. 

Wśród książek znajdują się również ebooki o seksie skierowane zarówno do dorosłych, jak i do nastolatków. W ofercie dostępne są też ebooki rodzinne przeznaczone osobno dla matek, ojców, jak i dzieci. Przejrzyj nasz asortyment i znajdź praktyczną wiedzę.

więcej