Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Nowości
Format
Autor
  • więcej
Seria
  • więcej
Język
Wydawca
  • więcej

Ebooki o sztuce

Ebooki o sztuce to bardzo duża grupa publikacji zawierająca pozycje poświęcone m.in. fotografii, architekturze, malarstwu, muzyce czy teatrowi. Wśród tytułów tych znajdują się albumy przedstawiajace twórczość wybitnych artystów, książki poświęcone analizie zmieniających się na przestrzeni wieków trendów w różnych dziedzinach sztuki, pozycje przybliżające twórczość charakterystyczną dla różnych zakątków świata oraz wiele innych inspirujących ebooków.

Ebooki o sztuce - malarstwo i architektura

W naszej ofercie znajdziesz wiele tytułów ebooków poświęconych twórczości najbardziej znanych malarzy, albumy zawierające przegląd ich twórczości, analizy zmiany stylu oraz informacje z ich życia prywatnego. Oprócz nich, w naszej propozycji znajdują się także publikacje poświęcone różnym stylom malarstwa i ich najwybitniejszym przedstawicielom oraz studia z teorii i historii sztuki. Podobny zestaw tematyczny odnaleźć można w ebookach o architekturze, których lektura powinna zainteresować nie tylko projektantów, architektów czy studentów architektury, ale wszystkie osoby zainteresowane sposobem wykorzystania sztuki w przestrzeni.

Film i muzyka w ebookach o sztuce

Nasza propozycja zawiera także wiele pozycji, które z pewnością zainteresować mogą melomanów. Przygotowaliśmy w niej bowiem e-książki poświęcone różnym gatunkom muzyki, konkretnym twórcom oraz najbardziej znanym wydarzeniom muzycznym na świecie. Oprócz tego, nasza oferta to także poradniki dla osób uczących się gry na różnych instrumentach oraz publikacje na temat historii i teorii muzyki, dla osób chcących zdobyć wiedzę na temat rozwoju muzyki na przestrzeni lat. Fanów filmów natomiast z pewnością zainteresują ebooki traktujące o najwybitniejszych twórcach kina i ich stylu, analizy znanych filmów, biografie aktorów, poradniki dla osób chcących rozpocząć tworzenie własnych filmów, a także monografie na temat kina w różnych okresach dziejów.

Przejrzyj naszą ofertę ebooków o sztuce i wybierz najciekawsze i najbardziej inspirujące dla ciebie tytuły.

więcej

Przeczytaj więcej o ebookach

Sprawdź więcej artykułów!