Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Nowości
Format
Autor
  • więcej
Seria
  • więcej
Język
Wydawca
  • więcej

Ebooki: Religie i wyznania

Niektórzy ze współczesnych humanistów określają naszą epokę mianem czasów postsekularnych. Oznacza to, że nowoczesny człowiek coraz częściej myśli m.in. o tym, kto stoi za stworzeniem otaczającego nas świata, jak poprawnie interpretować Pismo Święte, a także czy sposób, w jaki żyje, jest dobry. Ebooki religijne pozwalają pogłębić wiedzę o religii oraz poznać i zrozumieć alternatywny światopogląd państw spoza kultury chrześcijańskiej.

Ebooki chrześcijańskie

Mimo masowych migracji do Europy osób o odmiennej kulturze i wierze, chrześcijaństwo wciąż jest dominującą religią Starego Kontynentu. Ebooki chrześcijańskie nie tylko pomagają lepiej zrozumieć Nowy i Stary Testament, Katechezę i nauki kościoła, ale wzmacniają również osobę wierzącą w poczuciu sensowności doświadczania przykrych wydarzeń i pozwalają utwierdzać się w słuszności pobożnej postawy wobec świata.

Wiele z chrześcijańskich książek elektronicznych to ebooki o wyznaniach. Ich bohaterami są często osoby, które samodzielnie przeszły drogę przez trudne, przykre doświadczenia po to, by potem odnaleźć ścieżkę przywracająca do ich życia szczęście. W naszej elektronicznej bibliotece znajdują się książki opowiadające np. o wychodzeniu z alkoholizmu czy odnajdywaniu odpowiedzi na trapiące dylematy w Piśmie.

Ebooki o religiach

W naszej ofercie znajdują się również ebooki o mitologii, pozwalające dowiedzieć się tego, w co wierzyła ludzkość przed pojawieniem się największych, dominujących dziś ruchów religijnych. Warto sięgnąć po tego rodzaju ebooki. Religie politeistyczne  mogą wydać się niezwykle ciekawe dla współczesnego odbiorcy. Ebooki o bogach Starożytnej Grecji, Egiptu czy prekolumbijskich Azteków pomogą zrozumieć religie poprzednich epok.

W naszej ofercie znajdziesz również ebooki zbierające cytaty ważnych dla religii postaci oraz ich listy. Przejrzyj nasz asortyment — wierzymy, że u nas znajdziesz wiedzę, której szukasz!

więcej