Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Sprzedawca
Format
Autor
  • więcej
Język
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Ebooki: Literatura piękna obca

George Orwell, Franz Kafka, Louisa May Alcott — to tylko niektórzy autorzy, których elektroniczne książki znajdują się w ofercie naszego sklepu. W kolekcji znajdują się pozycje z całego świata, zarówno te współczesne, jak i powieści z zeszłych epok, których treść nie traci na aktualności. 

Klasyka literatury ebooki

Psychologiczna proza rosyjska, awangardowa powieść francuska, a może historia z ery wiktoriańskiej? W kolekcji naszego sklepu znajduje się najchętniej czytana klasyka literatury światowej. Dzieła takich pisarzy, jak Alexander Dumas, Michaił Bułhakow czy Victor Hugo na stałe wpisały się do kanonu najważniejszych dzieł literackich. 

Literatura piękna obca ebooki 

Zagraniczna literatura piękna to nie tylko powieści. Ebooki znajdujące się w naszym sklepie, to również zbiory opowiadań, tomiki poetyckie i oraz różnorodne gatunki graniczne. Jednym z najbardziej popularnych autorów, którego książki znajdują się w naszej ofercie jest Haruki Murakami. Ten pochodzący z Japonii pisarz otrzymał wiele ważnych, międzynarodowych nagród literackich (np. nagroda Franza Kafki). 

Kolejnym, chętnie czytanym autorem dostępnym w naszej ofercie jest Carlos Ruiz Zafón. To autor znanych i nagradzanych książek. Jego pierwsza trylogia napisana została z myślą o nastoletnich czytelnikach. Kolejne książki hiszpański pisarz stworzył już z myślą o dorosłych i młodzieży. Dlatego jego tetralogia (Cień wiatru, Gra anioła, Więzień nieba i Labirynt duchów) może przypaść do gustu czytelnikowi w każdym wieku. 

W ofercie nie brakuje również literatury zagranicznej z polskimi akcentami. Joseph Conrad (Józef Teodor Konrad Korzeniowski) to pisarz, który w młodym wieku opuścił Polskę, by wypróbować swój talent literacki za granicą. Jego powieści do dziś uważane są za jedne z najważniejszych dla europejskiej literatury. Przejrzyj ofertę i znajdź te, które staną się ważne dla Ciebie! 

więcej