All Together Now (paperback)

Sprzedaje empik.com 44,49 zł

44,49 zł
0 zł za dostawę do salonu empik
Wysyłamy w 72 godziny
Produkt u dostawcy
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Najczęściej kupowane razem

asb nad tabami
Hornby Gill Obcojęzyczne | paperback
44,49 zł
asb nad tabami
Kennedy Douglas Obcojęzyczne | paperback
49,99 zł
asb nad tabami
Shreve Anita Obcojęzyczne | paperback
49,99 zł

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 72 godziny

Bridgeford Community Choir is in crisis. Numbers are down. The choir leader is missing. The tea urn is behaving in an ominous fashion. And there's a competition to win.

All hope rests on two new recruits. Tracey Leckford sounds like a pop star, but is hiding a big secret. Bennett Parker is the perfect tenor, though baffled by the modern world. Both feel quite lost, and alone. But if they can somehow work together, they might just save the choir, their community.... and even each other.

'Witty and brilliantly observed, with a passion for the pop song and an undertow of real warmth'
Kirsty Wark

'A treasure trove of bittersweet comic moments and wonderfully sympathetic creations'
Daily Telegraph

'Charming and very funny'
Good Housekeeping

'Can a disparate group of accidental "life soloists" bring harmony where there is discord? Fans of Glee or Gareth Malone's The Choir will recognise this funny, enjoyable novel's trajectory'
Sunday Times

ISBN: 9780349139319
Abacus
Ebook logo
FSC logo
Category: Fiction

Tytuł: All Together Now
Seria: Abacus
Autor: Hornby Gill
Wydawca: Little Brown Book Group , Little Brown Book Group
Język wydania: english
Ilość stron: 336
Data premiery: 2016-06-01
Forma: książka
Wymiary [mm]: 27 x 195 x 126
Indeks: 30623132
 
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

Zobacz także

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne całą dobę

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.