Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Moc urządzenia
Poziom hałasu w dB
Pojemność zbiornika na kurz
Sprzedawca
  • więcej
Zasięg
Wyczyść filtry

Marka: deerma usuń

Odkurzacze ręczne

W kategorii tej znajdują się odkurzacze ręczne wielu znanych producentów, w tym Clatronic, Bomann, Black&Decker, Turbotronic, Baseus, Hoover, Tristar czy Concept. Są to urządzenia podręczne, które umożliwiają szybkie i komfortowe czyszczenie różnych powierzchni.

Czym cechuje się odkurzacz ręczny?

Odkurzacz ręczny jest lekki i poręczny. Można używać go jedną ręką, bez konieczności korzystania z ciężkiego odkurzacza klasycznego. Dzięki niedużemu ciężarowi możliwe jest komfortowe odkurzanie ścian oraz sufitów, a także łatwe przenoszenie urządzenia z miejsca na miejsce. Odpowiednio wyprofilowany uchwyt sprawia, że odkurzacz podręczny dobrze leży w dłoni. Niektóre modele są dostępne w zestawie z uchwytem na ścianę, co pozwala oszczędzić miejsce w mieszkaniu.

Ręczne odkurzacze są wyposażone w wymienne końcówki, szczotki, ssawki czy ściągaczki. Dzięki temu umożliwiają czyszczenie różnych powierzchni i pozwalają dotrzeć nawet do najtrudniej dostępnych zakamarków. Pozwalają usunąć nie tylko brud, kurz, okruchy, pajęczyny, sierść czy roztocza, lecz także rozlane zupy i napoje. Sprawdzają się dobrze zwłaszcza do czyszczenia sof, fotelów, pościeli, łóżek, kanap oraz sprzętu elektronicznego.

Odkurzacze ręczne bezworkowe

W naszym asortymencie znajdują się liczne ręczne odkurzacze bezworkowe. Pozwalają one uniknąć konieczności częstego wymieniania worków, ponieważ są wyposażone w pojemny zbiornik, który można odczepiać, opróżniać i czyścić. Bezworkowy odkurzacz ręczny zwykle obsługuje technologię cyklonową, co umożliwia oddzielanie kurzu od zasysanego powietrza. Dodatkowo takie urządzenia są wyposażone w filtry HEPA, które wyłapują bakterie, roztocza i alergeny. Wydostające się na zewnątrz powietrze jest w efekcie znacznie czystsze w porównaniu do zasysanego.

Ręczne odkurzacze na akumulator

Ręczny odkurzacz na akumulator pozwala uniknąć potrzeby podłączania urządzenia do gniazdka elektrycznego. Odkurzacze bezprzewodowe mają wbudowany akumulator, który umożliwia długą pracę na jednym naładowaniu. Dzięki takim urządzeniom użytkownik nie musi podczas odkurzania ciągnąć za sobą przewodu zasilającego. Można również zdecydować się na odkurzacz przewodowy wyposażony w długi, np. 5-metrowy kabel.

Porównaj funkcje dostępnych w naszym asortymencie odkurzaczy ręcznych i wybierz spośród nich urządzenie, które pomoże ci bez nadmiernego wysiłku zadbać o czystość.

więcej

Odkurzacze ręczne - najczęściej zadawane pytania