Filtruj
Kategorie
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Stara klasa energetyczna
Nowa klasa energetyczna
  • więcej
Programy zmywania
  • więcej
Panel sterujący
Zużycie wody w l
  • więcej
Pojemność w kpl
  • więcej
Poziom hałasu w dB
  • więcej
Temperatura maksymalna w C
Funkcje dodatkowe
  • więcej
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)

Zmywarki do zabudowy

Zmywarki do zabudowy pozwalają korzystać z urządzenia usprawniającego mycie naczyń nawet właścicielom niedużych kuchni. W naszym asortymencie znajdują się modele firm takich jak m.in. Electrolux, Bosch czy Siemens.

Zmywarki do zabudowy z kilkoma programami myjącymi

Modele zmywarek do zabudowy zazwyczaj mają zaprogramowane trzy etapy mycia naczyń. Pierwszym z nich jest płukanie wstępne, służące do tego, by zanieczyszczenia odmokły. Kolejnym etapem, jest mycie zasadnicze, podczas którego dochodzi do podgrzania wody. Za sprawą temperatury oraz środków myjących naczynia są oczyszczane. Na końcu następuje proces płukania.

W zależności od modelu do wyboru jest kilka programów myjących. Znacznie częściej niż od liczby dostępnych opcji ostateczną decyzję uzależnia się od wymiarów mebli kuchennych. Ważną kwestią jest także liczba domowników oraz częstotliwość odwiedzin gości. Im więcej osób, tym trzeba skłonić się w kierunku szerszej i większej zmywarki.

Zmywarka do zabudowy 60-centymentrowa

Jednym z największych modeli zmywarek do zabudowy w kuchniach domowych są modele o szerokości 60 cm. Posiadając sporo wolnej przestrzeni, można sobie pozwolić na zakup szerokiej zmywarki do zabudowy 60-centrymetrowej. Większe urządzenie umożliwia swobodne rozmieszczenie naczyń w koszach. Odpowiednie przegrody ułatwią posegregowanie sztućców, szklanek czy niewymiarowych akcesoriów kuchennych.

Zmywarki do zabudowy 45-centymetrowe

W wielu mieszkaniach znajduje się nieduża kuchnia, w której przy planowaniu umeblowania trzeba oszczędnie korzystać z dostępnego miejsca. Nie można pozwolić sobie na wielką zmywarkę, gdyż kosztem tego straci się miejsce na lodówkę do zabudowy, szafki czy stół.

Producenci z myślą o małych kuchniach przygotowują węższe modele – zmywarki do zabudowy 45-centymetrowe. W urządzeniach tych maksymalnie wykorzystuje się przestrzeń na naczynia. W niektórych modelach regulowane są wysokości koszy oraz dodane specjalne szuflady umożliwiające dodatkowy załadunek.

Najmniejsze urządzenia dostępne obecnie na rynku to zmywarki do zabudowy około 40-centymetrowe. Są to najczęściej modele o szerokości 44,5 cm lub 44,8 cm.

Zapoznaj się dokładniej z naszym asortymentem. Wybierz jeden z modeli zmywarek do zabudowy i oszczędzaj czas na zmywaniu naczyń.

więcej

Zmywarki do zabudowy – najczęściej zadawane pytania