Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Marka
  • więcej
Kolor
Funkcje dodatkowe
  • więcej
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Kierunek otwierania drzwi
Moc grilla
  • więcej

Kuchenki mikrofalowe

Mikrofale stanowią podstawowe wyposażenie kuchenne nie tylko w domach, ale i pokojach socjalnych w miejscach pracy czy barach szybkiej obsługi. Obok znanych z biur urządzeń wolnostojących w mieszkaniach widuje się kuchenki mikrofalowe do zabudowy. Wielofunkcyjne modele oprócz podgrzewania posiłków umożliwiają także rozmrażanie, gotowanie, pieczenie i grillowanie produktów. W naszej ofercie dostępne są urządzenia do zabudowy w różnych kolorach: mikrofala srebrna, biała czy czarna, wykonana ze stali, tworzywa sztucznego oraz ceramiki.

Funkcjonalna mikrofalówka z grillem

Grillowanie umożliwia zachowanie większości witamin oraz innych składników odżywczych przy uzyskaniu efektu smażenia produktów. Mięso bądź warzywa pozostają chrupiące z zewnątrz i miękkie, soczyste w środku – a nie wymagają użycia tłuszczu. Mikrofala do zabudowy z grillem cieszy się zatem uznaniem wśród osób, które chcą gotować zdrowo, a przy tym smacznie.

Nowoczesne mikrofalówki tego typu są wyposażone w kratkę, która zapewnia równomierne przygotowywanie ryb, mięsa białego i czerwonego oraz warzyw lub owoców. Proponujemy urządzenia z opcją grilla producentów takich jak Samsung, Amica, Electrolux czy Whirlpool. Dostępne są w różnych wersjach rozmiarowych, dzięki czemu sprawdzą się w zabudowie kuchni różnych rozmiarów.

Pojemna mikrofalówka z piekarnikiem

Mikrofalówka w wersji podstawowej służy szybkiemu podgrzaniu bądź rozmrożeniu dań gotowych czy poszczególnych produktów żywnościowych. Można też wykorzystać ją do podniesienia temperatury takich przedmiotów jak termofor, naczynia do pieczenia lub ocieplacz do dłoni.

Natomiast mikrofalówka do zabudowy z piekarnikiem ma dodatkowo opcję termoobiegu, czyli pieczenia produktów za pomocą gorącego powietrza krążącego w jej wnętrzu. Takie rozwiązanie zapewnia równomierne przygotowywanie nie tylko warzyw, ryb oraz mięs, ale także niektórych ciast. Upodabnia kuchenkę mikrofalową do mini piekarnika.

W naszej ofercie dostępne są pojemne kuchenki mikrofalowe do zabudowy marek takich jak Bosch, Beko, Teka i Siemens, nawet do 50 litrów.

więcej

Kuchenki mikrofalowe – najczęściej zadawane pytania