#7 Zgwałcił mnie bardzo miły facet - Rozważna i erotyczna - podcast (audiobook mp3)

Słuchaj w abonamencie

Z ofertą Empik Go Audiobooki i ebooki zyskujesz:

  • dostęp do ponad 6000 audiobooków i 25000 podcastów
  • dostęp do ponad 31000 ebooków
  • możliwość korzystania jednocześnie na 2 urządzeniach np. smartfon i tablet lub czytnik ebooków
  • możliwość rezygnacji w dowolnym momencie
  • lektury dla klas 4-8 szkoły podstawowej i liceum
  • dostęp do ponad 650 audiobooków i 350 ebooków
  • dodatkowe treści edukacyjne
  • jednocześnie na 2 urządzeniach np. smartfon i tablet
  • możliwość rezygnacji w dowolnym momencie
Z tytułów dostępnych w abonamencie możesz korzystać tylko w aplikacji Empik Go
Produkt nie jest obecnie dostępny w żadnym abonamencie

Jak wyznaczać granice w seksie? I jak je respektować? Wiedza dla wszystkich kobiet i mężczyzn. Niektórzy uznają, że kiedy kobieta doświadcza krzywdy, przemocy w przestrzeni seksualnej, to nic wielkiego się nie stało, albo że to wyłącznie jej wina, bo widocznie nie protestowała wystarczająco mocno, albo dlatego że wypiła za dużo alkoholu, albo poszła w niewłaściwe miejsce. Przemoc seksualna jest ignorowana, traktowana jako coś, co się po prostu czasem „rozrywkowym” dziewczynom przydarza, albo robi się z tego żarty. A to jest straszne przeżycie, kiedy kobieta zostaje zmuszona do uprawiania seksu, którego nie chce lub na który nie czuje się gotowa. Niestety, kobiety są osaczone i osamotnione w wyznaczaniu jasnych granic w seksie i w korzystaniu z prawa do ich egzekwowania.

 

Dobry, pełen szacunku, radosny seks oznacza podejście do niego jak do działania, które podejmujemy wspólnie z kochanką czy kochankiem, a nie w opozycji do niej/niego. Dla mnie każda forma seksu jest w porządku, dopóki jest na to zgoda obu stron. Zgoda w postaci głośnego i wyraźnego: „tak!”, „tak, chcę tego”, albo „chcę tego więcej, nie przestawaj” jest jedyną rzeczą, która sprawia, że seks jest OK – mówi Joanna Keszka w nagraniu.

 

Niestety, kobietom nie daje się narzędzi do stawiania i ochrony swoich granic w seksie, a mężczyzn nie uczy się, że jeśli mają ochotę na seks, muszą upewnić się, czy kobieta też tego chce i jej również sprawia to przyjemność. Przedstawimy koncepcję Entuzjastycznego Przyzwolenia. Powiemy, coś czego swoim czytelniczkom nie powiedziała Wisłocka: to nie twoja wina. Winny jest zawsze gwałciciel.

Kobieca seksualność jest ważna. Dla nas bardzo ważna. Wypierana przez dziesiątki lat, nie traktowana poważnie, chowana do „szuflady wstydu i lęku”, nie będzie nam służyć. Kobiecość to seksualność. Chcemy być szczęśliwe, zdrowe i zachwycone swoim ciałem i swoim seksem. Potrzebujemy do tego wiedzy, narzędzi, nazywania rzeczy po imieniu i wsparcia. Po to powstał ten podcast: z miłości do kobiet, do dobrego seksu, do wolności. Bo każda z nas jest Rozważna i Erotyczna. Zapraszamy Was do świata bez uprzedzeń, pełnego świadomych wyborów, opartego na poczuciu własnej wartości. Będziemy Wam opowiadać pikantnie, dobitnie i szczerze o tym, co w życiu najważniejsze. Dobry seks to dobre życie.

Kiedy zaczynamy dostrzegać, że seks w naszym życiu też się liczy, nasze zachowania seksualne stają się zdrowsze, lepiej traktujemy same siebie i oczekujemy od innych lepszego traktowania. Seksu, który wnosi siłę, radość i przyjemność do naszego życia Wam i sobie życzymy.

Tytuł: #7 Zgwałcił mnie bardzo miły facet - Rozważna i erotyczna - podcast
Seria: Rozważna i erotyczna
Autor: Mołek Magda , Keszka Joanna
Lektor: Mołek Magda, Keszka Joanna
Wydawnictwo: EmpikGo
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Data premiery: 2020-08-19
Rok wydania: 2020
Format: MP3
 
średnia 4,9
5
333
4
13
3
3
2
1
1
6
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
53 recenzje
2/5
19-08-2020 o godz 23:34 Natalia dodał recenzję:
Ale pitolenie! jestem kobietą ale nie mogę tego słuchać,gdy kobieta kręci półnagą dupą na parkiecie to po co to robi? otóż robi to po to, żeby faceci ją pożądali ,to co taki facet ma sobie myśleć jeśli kobieta wysyła takie sygnały? że jest cnotką niewydymką i nie chodzi jej o szybkie bara bara ? nie zachowujesz się wulgarnie i prowokacyjnie ot tak sobie! przykład tej młodej dziewczyny studentki która pojechała do starszego adwokata do domu to śmiech na sali,a czemu ten adwokat ma się chciec spotykać z tą młoda dziewczyną? wiadomo,że dla seksu z nią, a ona z nim jest dla jego pieniędzy i pozycji ,coś za coś i mydlenie oczu i robienie z niej niewinnej ofiary jest doprawdy śmieszne ,kobiety nie są takie niewinne i naiwne jak tu pani Keszka je kreuje ,wiedzą że mają ciało którym osiągają swoje cele ,wystarczy włączyć tv czy internet ,wszędzie golizna i prowokacja .Co innego gdy jakaś kobieta w dzień idzie np. z pracy i zostaje zaatakowana przez typa z wymienionych tu krzaków ,to jest gwałciciel ,a jej należy współczuć a nie półnagich prowokatorek udających niewiniątka po czasie gdy uprawiały seks.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
30-08-2020 o godz 15:57 Anonim dodał recenzję:
Tematyka fajna chociaż mocno feministyczne podejście. Poza tym, laska przychodzi wieczorem atrakcyjna kusząca i dziwne że ja przeleciał. Z drugiej strony gdyby jej nie przeleciał, a ona by chciała to wyszedł by na leszcza. Zróbcie panie poradnik dla mężczyzn jak poznać że kobieta chce albo nie. Zawsze miałem z tym problem. Chcesz być kulturalny i romantyczny to wychodzisz na frajera. Robisz z siebie samca to jesteś gwałcicielem. Takie oceny są tendencyjne, a kobiety myślą że facet ma szósty zmysł potrafiący odczytać zamiary kobiety. NIE, NIE MAMY! I raz jesteś zajbistym kochankiem a innym razem gwałcicielem. Proszę o poradnik dla facetów.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
30-08-2021 o godz 09:20 Izabela Pilarczyk dodał recenzję:
bardzo ważny głos w sprawie samostanowienia i uświadamiają kobiet. Kultura w której nie tylko żyjemy ale też dorastamy nie sprzyja stawianiu granic i bezpieczeństwu stąd tak ważne są takie podcasty, taka wiedzą i dostęp do nich! niestety szkolenie na ofiarę przechodzi większość z Nas Polek... tym bardziej cieszę sie że są takie treści jak ten podcast! Babki mają moc muszą ja tylko w sobie obudzić! dziękuję za ten podcast!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
21-10-2020 o godz 09:22 jurkiewka13 dodał recenzję:
O tym, że jedno przyzwolenie nie jest przyzwoleniem automatycznym na inne czynności w ogóle się nie mówi. Kobiety nie wiedzą, że mogą powiedzieć nie na każdym etapie. Nie byłam świadoma ilu podstawowych rzeczy nie wiem o sferze seksualnej. Robicie Panie świetną robotę. Oby tak dalej. Podzielę się tym podcastem z siostrą. Chcę żeby była lepiej przygotowana niż ja byłam.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
1/5
20-08-2020 o godz 00:22 Krystian Pawłowski dodał recenzję:
można się pośmiać naprawdę,większych bzdur dawno nie słyszałem 🤦😂 od dzisiaj zamiast działać będę się o wszystko pytał ,"czy mam cię pocałować w czoło z tej strony czy może nie wyrażasz na to zgody"? " najlepiej napisz instrukcje i mapę działania z dokładnym grafikiem bo inaczej wiesz ,to będzie gwałt ,ja pier*ole!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
27-04-2021 o godz 22:32 Magdalena Bogdał dodał recenzję:
Ten odcinek powinien być obowiązkowo puszczany wszystkim szesnastolatkom (obu płci) na lekcjach edukacji seksualnej (choć wiem, że pewnie w tym kraju nie dożyję takich czasów 😒). Brawo Drogie Panie Magdo i Joanno! Świetna robota i kolejny obowiązkowy odcinek dla każdej kobiety, w każdym wieku
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
1/5
30-08-2020 o godz 15:23 Damian Fliszewski dodał recenzję:
Super były odcinki od 1-6 ale gdy słucham, jak patrzymy na gwałt, że to jest wtedy gdy kobieta rano nie czuje się dobrze z tym co zrobiła... i nie ważne że sama inicjowała i chciała tego seksy, albo że gdy nie wyraża słownej zgody na seks... to wygląda na to że jestem seryjnym gwałcicielem...
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
20-08-2020 o godz 07:10 Dorota dodał recenzję:
Zasciankowego myślenia wbitego przez wieki kobietom do głów nie zmienimy jedną "lekcja"...na to niestety trzeba pokoleń ... Ale pierwsza lekcja BARDZO mi się podoba ...czas zacząć nazywać sprawy po imieniu ...pozdrawiam i czekam na wiecej
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
30-08-2020 o godz 16:39 Monika dodał recenzję:
Ogromnie ważna rozmowa, policjanci , prokuratorzy, sędziowie i lekarze mogący potencjalnie stykać się zawodowo z problemem gwałtów i nadużyć seksualnych powinni mieć obowiązkowo w programie takie szkolenie.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
29-08-2020 o godz 12:34 Anonim dodał recenzję:
Tak ważny temat, tak pięknie, dogłębnie i dobrze przedyskutowany! Magdo i Joanno mega Was podziwiam i przesyłam Wam. moc energii w dalszym działaniu i uświadamianiu kobiet!! Jesteście cudowne ☺️
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
20-08-2020 o godz 11:32 Anonim dodał recenzję:
Świetnie się słucha, a do tego tyle mądrych słów, które są nam niezbędnie potrzebne w dzisiejszych czasach. Chciałabym żeby ten podcast odsłuchały wszystkie kobiety i mężczyźni.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
26-08-2020 o godz 12:58 Anonim dodał recenzję:
Po prostu brak słów. Bardzo dziękuje. Te podkasty poruszają tak ważne sprawy w tak prawidłowy sposób, otwierając mi oczy na wiele aspektów kobiecego świata
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
07-09-2021 o godz 23:38 Marta Celinska dodał recenzję:
wspanialy podcast, w koncu mowi sie otwarcie o problemach kazdej z nas i nazywa rzeczy po imieniu. dziekuje w imieniu moim i innych kobiet
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
05-11-2020 o godz 10:15 Katarzyna dodał recenzję:
Bardzo, ale to bardzo ważny odcinek! Dla wszystkich kobiet, dla wszystkich mężczyzn powinien być pozycją obowiązkową! Brawo, drogie Panie!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
24-08-2020 o godz 16:32 Magdalena dodał recenzję:
Dziękuję za poruszanie tematów często nie do przejścia w normalnym życiu. Szczere pokazanie kobiety jako człowieka decydującego o sobie.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
24-08-2020 o godz 07:12 Weronika dodał recenzję:
dziękuję za to że teraz wiem jak mogę nazwać to co czułam kiedyś.. dziękuję za te podcasty. dziękuję dziękuję
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
23-09-2020 o godz 20:37 Anonim dodał recenzję:
Cudowna rozmowa dwoch madrych kobiet. Polecam podcast "rozwazna i romantyczna" kazdemu mezszczyznie. Lukasz
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
19-08-2020 o godz 15:30 Dominika Śliwowska dodał recenzję:
Polecam! Każda kobieta, każdy mężczyzna powinni to usłyszeć. Dziękujemy Paniom!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
19-08-2020 o godz 11:27 Anonim dodał recenzję:
Bardzo ważny odcinek, w szkołach powinni go puszczać, brawo drogie Panie!!!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
19-12-2020 o godz 22:12 Magda dodał recenzję:
ten podcast powinien być puszczany w szkole, szczególnie chłopcom
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Więcej recenzji Więcej recenzji

Zobacz także

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.