#7 Zgwałcił mnie bardzo miły facet - Rozważna i erotyczna - podcast (audiobook mp3)

Słuchaj w abonamencie

Go Max zyskujesz:
 

 • Słuchasz i czytasz bez limitu
 • Wybierasz spośród ponad 100 tys. audiobooków, ebooków i komiksów dostępnych w aplikacji
 • Korzystasz jednocześnie na 2 urządzeniach np. smartfon i tablet lub czytnik ebooków
 • Możesz zrezygnować w dowolnym momencie

W Go Mini zyskujesz:
 

 • czytasz lub słuchasz 2 dowolne ebooki lub audiobooki w miesiącu
 • wybierasz spośród wszystkich tytułów z naszego katalogu, ponad 100 tys. audiobooków, ebooków i komiksów dostępnych w aplikacji
 • podcasty i ASMR słuchasz bez limitu

Go Max+Music zyskujesz:
 

 • Słuchasz i czytasz bez limitu
 • Wybierasz spośród ponad 100 tys. audiobooków, ebooków i komiksów dostępnych w aplikacji Empik Go
 • Słuchasz swojej ukochanej muzyki i autorskich playlist w aplikacji Empik Music
 • Korzystasz jednocześnie na 2 urządzeniach np. smartfon i tablet lub czytnik ebooków
I wiele więcej!
Z tytułów dostępnych w abonamencie możesz korzystać tylko w aplikacji Empik Go
Produkt nie jest obecnie dostępny w żadnym abonamencie

Jak wyznaczać granice w seksie? I jak je respektować? Wiedza dla wszystkich kobiet i mężczyzn. Niektórzy uznają, że kiedy kobieta doświadcza krzywdy, przemocy w przestrzeni seksualnej, to nic wielkiego się nie stało, albo że to wyłącznie jej wina, bo widocznie nie protestowała wystarczająco mocno, albo dlatego że wypiła za dużo alkoholu, albo poszła w niewłaściwe miejsce. Przemoc seksualna jest ignorowana, traktowana jako coś, co się po prostu czasem „rozrywkowym” dziewczynom przydarza, albo robi się z tego żarty. A to jest straszne przeżycie, kiedy kobieta zostaje zmuszona do uprawiania seksu, którego nie chce lub na który nie czuje się gotowa. Niestety, kobiety są osaczone i osamotnione w wyznaczaniu jasnych granic w seksie i w korzystaniu z prawa do ich egzekwowania.

 

Dobry, pełen szacunku, radosny seks oznacza podejście do niego jak do działania, które podejmujemy wspólnie z kochanką czy kochankiem, a nie w opozycji do niej/niego. Dla mnie każda forma seksu jest w porządku, dopóki jest na to zgoda obu stron. Zgoda w postaci głośnego i wyraźnego: „tak!”, „tak, chcę tego”, albo „chcę tego więcej, nie przestawaj” jest jedyną rzeczą, która sprawia, że seks jest OK – mówi Joanna Keszka w nagraniu.

 

Niestety, kobietom nie daje się narzędzi do stawiania i ochrony swoich granic w seksie, a mężczyzn nie uczy się, że jeśli mają ochotę na seks, muszą upewnić się, czy kobieta też tego chce i jej również sprawia to przyjemność. Przedstawimy koncepcję Entuzjastycznego Przyzwolenia. Powiemy, coś czego swoim czytelniczkom nie powiedziała Wisłocka: to nie twoja wina. Winny jest zawsze gwałciciel.

Kobieca seksualność jest ważna. Dla nas bardzo ważna. Wypierana przez dziesiątki lat, nie traktowana poważnie, chowana do „szuflady wstydu i lęku”, nie będzie nam służyć. Kobiecość to seksualność. Chcemy być szczęśliwe, zdrowe i zachwycone swoim ciałem i swoim seksem. Potrzebujemy do tego wiedzy, narzędzi, nazywania rzeczy po imieniu i wsparcia. Po to powstał ten podcast: z miłości do kobiet, do dobrego seksu, do wolności. Bo każda z nas jest Rozważna i Erotyczna. Zapraszamy Was do świata bez uprzedzeń, pełnego świadomych wyborów, opartego na poczuciu własnej wartości. Będziemy Wam opowiadać pikantnie, dobitnie i szczerze o tym, co w życiu najważniejsze. Dobry seks to dobre życie.

Kiedy zaczynamy dostrzegać, że seks w naszym życiu też się liczy, nasze zachowania seksualne stają się zdrowsze, lepiej traktujemy same siebie i oczekujemy od innych lepszego traktowania. Seksu, który wnosi siłę, radość i przyjemność do naszego życia Wam i sobie życzymy.

ID produktu: 1247844457
Tytuł: #7 Zgwałcił mnie bardzo miły facet - Rozważna i erotyczna - podcast
Seria: Rozważna i erotyczna
Autor: Mołek Magda , Keszka Joanna
Lektor: Mołek Magda, Keszka Joanna
Wydawnictwo: EmpikGo
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Data premiery: 2020-08-19
Rok wydania: 2020
Format: MP3
średnia 4,9
5
362
4
13
3
3
2
1
1
6
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
56 recenzji
Kolejność wyświetlania:
Od najbardziej wartościowych
Od najbardziej wartościowych
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najpopularniejszych
Od najwyższej oceny
Od najniższej oceny
2/5
19-08-2020 o godz 23:34 przez: Natalia
Ale pitolenie! jestem kobietą ale nie mogę tego słuchać,gdy kobieta kręci półnagą dupą na parkiecie to po co to robi? otóż robi to po to, żeby faceci ją pożądali ,to co taki facet ma sobie myśleć jeśli kobieta wysyła takie sygnały? że jest cnotką niewydymką i nie chodzi jej o szybkie bara bara ? nie zachowujesz się wulgarnie i prowokacyjnie ot tak sobie! przykład tej młodej dziewczyny studentki która pojechała do starszego adwokata do domu to śmiech na sali,a czemu ten adwokat ma się chciec spotykać z tą młoda dziewczyną? wiadomo,że dla seksu z nią, a ona z nim jest dla jego pieniędzy i pozycji ,coś za coś i mydlenie oczu i robienie z niej niewinnej ofiary jest doprawdy śmieszne ,kobiety nie są takie niewinne i naiwne jak tu pani Keszka je kreuje ,wiedzą że mają ciało którym osiągają swoje cele ,wystarczy włączyć tv czy internet ,wszędzie golizna i prowokacja .Co innego gdy jakaś kobieta w dzień idzie np. z pracy i zostaje zaatakowana przez typa z wymienionych tu krzaków ,to jest gwałciciel ,a jej należy współczuć a nie półnagich prowokatorek udających niewiniątka po czasie gdy uprawiały seks.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
30-08-2020 o godz 15:57 przez: Anonim
Tematyka fajna chociaż mocno feministyczne podejście. Poza tym, laska przychodzi wieczorem atrakcyjna kusząca i dziwne że ja przeleciał. Z drugiej strony gdyby jej nie przeleciał, a ona by chciała to wyszedł by na leszcza. Zróbcie panie poradnik dla mężczyzn jak poznać że kobieta chce albo nie. Zawsze miałem z tym problem. Chcesz być kulturalny i romantyczny to wychodzisz na frajera. Robisz z siebie samca to jesteś gwałcicielem. Takie oceny są tendencyjne, a kobiety myślą że facet ma szósty zmysł potrafiący odczytać zamiary kobiety. NIE, NIE MAMY! I raz jesteś zajbistym kochankiem a innym razem gwałcicielem. Proszę o poradnik dla facetów.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
30-08-2021 o godz 09:20 przez: Izabela Pilarczyk
bardzo ważny głos w sprawie samostanowienia i uświadamiają kobiet. Kultura w której nie tylko żyjemy ale też dorastamy nie sprzyja stawianiu granic i bezpieczeństwu stąd tak ważne są takie podcasty, taka wiedzą i dostęp do nich! niestety szkolenie na ofiarę przechodzi większość z Nas Polek... tym bardziej cieszę sie że są takie treści jak ten podcast! Babki mają moc muszą ja tylko w sobie obudzić! dziękuję za ten podcast!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
21-10-2020 o godz 09:22 przez: jurkiewka13
O tym, że jedno przyzwolenie nie jest przyzwoleniem automatycznym na inne czynności w ogóle się nie mówi. Kobiety nie wiedzą, że mogą powiedzieć nie na każdym etapie. Nie byłam świadoma ilu podstawowych rzeczy nie wiem o sferze seksualnej. Robicie Panie świetną robotę. Oby tak dalej. Podzielę się tym podcastem z siostrą. Chcę żeby była lepiej przygotowana niż ja byłam.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
1/5
20-08-2020 o godz 00:22 przez: Krystian Pawłowski
można się pośmiać naprawdę,większych bzdur dawno nie słyszałem 🤦😂 od dzisiaj zamiast działać będę się o wszystko pytał ,"czy mam cię pocałować w czoło z tej strony czy może nie wyrażasz na to zgody"? " najlepiej napisz instrukcje i mapę działania z dokładnym grafikiem bo inaczej wiesz ,to będzie gwałt ,ja pier*ole!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
27-04-2021 o godz 22:32 przez: Magdalena Bogdał
Ten odcinek powinien być obowiązkowo puszczany wszystkim szesnastolatkom (obu płci) na lekcjach edukacji seksualnej (choć wiem, że pewnie w tym kraju nie dożyję takich czasów 😒). Brawo Drogie Panie Magdo i Joanno! Świetna robota i kolejny obowiązkowy odcinek dla każdej kobiety, w każdym wieku
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
1/5
30-08-2020 o godz 15:23 przez: Damian Fliszewski
Super były odcinki od 1-6 ale gdy słucham, jak patrzymy na gwałt, że to jest wtedy gdy kobieta rano nie czuje się dobrze z tym co zrobiła... i nie ważne że sama inicjowała i chciała tego seksy, albo że gdy nie wyraża słownej zgody na seks... to wygląda na to że jestem seryjnym gwałcicielem...
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
20-08-2020 o godz 07:10 przez: Dorota
Zasciankowego myślenia wbitego przez wieki kobietom do głów nie zmienimy jedną "lekcja"...na to niestety trzeba pokoleń ... Ale pierwsza lekcja BARDZO mi się podoba ...czas zacząć nazywać sprawy po imieniu ...pozdrawiam i czekam na wiecej
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
3/5
23-08-2020 o godz 13:22 przez: Anonim
Ta recenzja została usunięta, ponieważ jej treść była niezgodna z regulaminem
5/5
30-08-2020 o godz 16:39 przez: Monika
Ogromnie ważna rozmowa, policjanci , prokuratorzy, sędziowie i lekarze mogący potencjalnie stykać się zawodowo z problemem gwałtów i nadużyć seksualnych powinni mieć obowiązkowo w programie takie szkolenie.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
29-08-2020 o godz 12:34 przez: Anonim
Tak ważny temat, tak pięknie, dogłębnie i dobrze przedyskutowany! Magdo i Joanno mega Was podziwiam i przesyłam Wam. moc energii w dalszym działaniu i uświadamianiu kobiet!! Jesteście cudowne ☺️
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
20-08-2020 o godz 11:32 przez: Anonim
Świetnie się słucha, a do tego tyle mądrych słów, które są nam niezbędnie potrzebne w dzisiejszych czasach. Chciałabym żeby ten podcast odsłuchały wszystkie kobiety i mężczyźni.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
26-08-2020 o godz 12:58 przez: Anonim
Po prostu brak słów. Bardzo dziękuje. Te podkasty poruszają tak ważne sprawy w tak prawidłowy sposób, otwierając mi oczy na wiele aspektów kobiecego świata
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
07-09-2021 o godz 23:38 przez: Marta Celinska
wspanialy podcast, w koncu mowi sie otwarcie o problemach kazdej z nas i nazywa rzeczy po imieniu. dziekuje w imieniu moim i innych kobiet
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
05-11-2020 o godz 10:15 przez: Katarzyna
Bardzo, ale to bardzo ważny odcinek! Dla wszystkich kobiet, dla wszystkich mężczyzn powinien być pozycją obowiązkową! Brawo, drogie Panie!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
24-08-2020 o godz 16:32 przez: Magdalena
Dziękuję za poruszanie tematów często nie do przejścia w normalnym życiu. Szczere pokazanie kobiety jako człowieka decydującego o sobie.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
05-11-2021 o godz 21:02 przez: agnieszka
Dziękuję. Jesteście wspaniale. Uwielbiam Was słychać. Bardzo cenny odcinek. Powinien go wysłuchać każdy. Świat byłby lepszym miejscem
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
24-08-2020 o godz 07:12 przez: Weronika
dziękuję za to że teraz wiem jak mogę nazwać to co czułam kiedyś.. dziękuję za te podcasty. dziękuję dziękuję
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
23-09-2020 o godz 20:37 przez: Anonim
Cudowna rozmowa dwoch madrych kobiet. Polecam podcast "rozwazna i romantyczna" kazdemu mezszczyznie. Lukasz
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
19-08-2020 o godz 15:30 przez: Dominika Śliwowska
Polecam! Każda kobieta, każdy mężczyzna powinni to usłyszeć. Dziękujemy Paniom!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Więcej recenzji Więcej recenzji

Zobacz także

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego