Ilość: szt.
Cena:
45,99 zł 49,00 zł
Oszczędzasz:
3,01 zł (6%)
U dostawcy
Wysyłamy w 24h
Autor:
Wydawca: Wydawnictwo Studio EMKA
Okładka: miękka
Data premiery: 2012-05-09
Inne wydania: Cena:
okładka miękka  45,99 zł
ebook
 • Opis
 • do góry

  Opis

  Mika Brzezinski, znakomita dziennikarka, gwiazda telewizji NBC, córka prof. Zbigniewa Brzezinskiego odziedziczyła po ojcu inteligencję, niebywałą trafność ocen i styl. Dlatego w ostatnio wydanej książce "Znaj swoją wartość" lekko, z polotem, nieco autoironicznie, bazując na własnych doświadczeniach pisze o roli i miejscu kobiet w życiu zawodowym. Chce dociec, dlaczego kobiety w pracy czują się (i często są) niedowartościowane, zdecydowanie gorzej wynagradzane, pomijane przy awansach. Jak niwelować różnice między kobietą a mężczyzną (funkcje, stanowiska, płace) i docenić fakt, że współczesna kobieta musi godzić karierę zawodową z zarządzaniem gospodarstwem domowym. Autorka dochodzi do ciekawych wniosków i formuje szereg cennych rad wspieranych przez znane, zajmujące wysokie szczebla w amerykańskiej hierarchii społecznej kobiety, także z pierwszych stron gazet.

  do góry

  Recenzje

  Napisz recenzję Przeczytaj wszystkie 2
 • Recenzje Napisz recenzję
 • Kobiety obudźmy się!
  • 4
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  Lid 23 listopada 2012
  Tak mogłaby się nazywać ta książka. Przykład córki doradcy prezydenta USA, która mimo ciężkiej pracy, znajomości i wychowywania się wśród najświetniejszych osobistości i ludzi sukcesu, po 20 latach zorientowała się, że z powodu braku wiary w swoją własną wartość, nie otrzymuje tego co jej się należy. Książka napisana lekko, z humorem, zawiera wiele cennych rad i spostrzeżeń dla kobiet od wybitnych osobistości świata polityki i biznesu, z którymi rozmawiała autorka. Po zastanowieniu zgadzam się, że pieniądze to w sumie tylko metafora.
  Ta recenzja przydała się 1 raz
  jutro idę po podwyżkę!
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  lola 02 maja 2012
  czytałam amerykańską wersję "Knowing your value". zaszokowała mnie informacja, że amerykańska dziennikarka Mika Brzezinski (nota bene córka prof. Zbigniewa Brzezińskiego) zarabiała 14 razy mniej od swojego kolegi (prowadzili wspólnie program)! 14 razy mniej za tyle samo, a niekiedy więcej wysiłku, charyzmy, wiedzy, umiejętności, kompetencji! po tej lekturze, aż się prosi iść do szefa/szefowej po podwyżkę!:)
  Ta recenzja przydała się 4 razy
  zwiń
  Zamknij
  Dziękujemy za dodanie recenzji
  Podziel się na Facebooku
  Znaj swoją wartość - Brzezinski Mika
  Właśnie zrecenzowałem: Znaj swoją wartość
  Mika Brzezinski, znakomita dziennikarka, gwiazda telewizji NBC, córka prof. Zbigniewa Brzezinskiego odziedziczyła po ojcu inteligencję, niebywałą trafność ocen i styl. Dlatego w ostatnio wydanej książce "Znaj swoją wartość" lekko, z polotem, nieco autoironicznie, bazując na własnych doświadczeniach
  Zamknij
  Napisz recenzję i oceń produkt
  Oceń produkt:
  Tytuł: * pole wymagane
   
  Recenzja: ** minimum 50 znaków
   
  W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
  * pole wymagane
  ** minimum 50 znaków
  Napisz recenzję i wygraj 100 zł na zakupy w empik.com! Szczegóły konkursu, regulamin oraz zwycięzców z poprzedniego miesiąca znajdziesz TUTAJ.
 • Dane szczegółowe:
 • do góry

  Dane szczegółowe:

  Tytuł: Znaj swoją wartość
  Autor:
  Wydawca: Wydawnictwo Studio EMKA
  Numer wydania: I
  Data premiery: 2012-05-09
  Język wydania: polski
  Język oryginału: angielski
  Ilość stron: 204
  Tłumaczenie: Bakalarz Dariusz
  Rok wydania: 2012
  Forma: książka
  Wymiary: 241 x 24 x 160
  Indeks: 11288558