Wielki multimedialny słownik angielsko-polski
polsko-angielski PWN-Oxford. Wersja 3.0

 
brak opinii ]

  • Data wydania: 2007-11-23
  • Platforma: PC
  • Cena rynkowa: 199,90 zł
  • Cena empik.com: 187,99 zł

Czas dostawy: wysyłamy w 3-5 dni

Kup używane: Brak produktów używanych.

Jeśli chcesz sprzedać
taki produkt, kliknij:


Opis: Wielki multimedialny słownik angielsko-polski polsko-angielski PWN-Oxford. Wersja 3.0

 Najobszerniejszy w Polsce słownik angielsko-polski i polsko-angielski, jaki ukazał się w ciągu ostatnich trzydziestu lat. Zawiera ponad 500 000 angielskich i ponad 500 000 polskich jednostek leksykalnych, pochodzących ze wszystkich odmian języka, wraz z ich typowymi użyciami w konstrukcjach gramatycznych. Obejmuje obszerne słownictwo ogólne oraz slangowe, a także terminy specjalistyczne. W jego skład wchodzą również nagrania prawidłowej wymowy praktycznie wszystkich podstawowych form wyrazów angielskich (ponad 50 000 słów) oraz około 1000 przykładów trudniejszych słów polskich.

Zmiany w stosunku do wersji 2.0
W stosunku do poprzednich wersji zastosowaliśmy kilka nowoczesnych rozwiązań, których głównym zadaniem jest ułatwienie korzystania z naszego słownika.

  • Integracja z programami biurowymi
  • Najistotniejszym udoskonaleniem jest pełna integracja z popularnymi programami biurowymi (w tym – z edytorami tekstu i przeglądarkami stron www). Dzięki temu program może tłumaczyć wskazane przez użytkownika słowa występujące we wszelkiego typu dokumentach i w tekstach wyświetlanych na witrynach internetowych.
  • Możliwość tworzenia własnych haseł (słownik użytkownika) i robienia notatek (komentarzy) do haseł słownikowych
  • Znacznie rozbudowany został moduł obsługi notatek i haseł własnych. Notatki można dopisywać teraz w obu wersjach: angielsko-polskiej i polsko-angielskiej.
  • Internetowa aktualizacja
  • Dodatkowym atutem jest także możliwość korzystania z internetowych aktualizacji.
  • Integracja z wszystkimi wersjami WINDOWS (nie tylko PL) i pełne dostosowanie do WINDOWS VISTA

W najnowszej wersji słownika zastosowaliśmy pełną integrację z innymi naszymi słownikami: Uniwersalnym słownikiem języka polskiego PWN, Wielkim multimedialnym słownikiem niemiecko-polskim i polsko-niemieckim, Wielkim multimedialnym słownikiem rosyjsko-polskim i polsko-rosyjskim, oraz z Uniwersalną encyklopedią multimedialną PWN.

Słownik przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników – budowa poszczególnych haseł i zastosowany system wyszukiwania pozwalają na korzystanie ze słownika bez względu na stopień znajomości języka.

Klienci, którzy kupili ten produkt, wybierali również

Książki
Cena: 27,99 zł
Książki
Cena: 22,99 zł
Książki
Cena: 22,99 zł
Filmy
Cena: 23,49 zł
Książki
Cena: 20,49 zł
Książki
Cena: 18,49 zł

Recenzje użytkowników

Brak recenzji użytkowników
.

Szczegółowe dane produktu

Tytuł: Wielki multimedialny słownik angielsko-polski polsko-angielski PWN-Oxford. Wersja 3.0
Data wydania: 2007-11-23
Platforma: PC
Wymagania sprzętowe: PC
EAN: 9788360147733
Indeks: 64191065
Słowa kluczowe
brak tagów dla tego produktu
.