-"Unapologetic"-
Czy ta recenzja była przydatna?
tak
nie
Dostałam płytę w prezencie i pomimo, że lubię muzykę Rihanny to początkowo kiedy odtworzyłam krążek pomyślałam - cóż to za katastrofa??!! nie do słuchania!!!, ale po jakimś czasie i kolejnych podejściach do krążka tym razem bez ciśnienia i w oderwaniu od różnych doniesień na temat wokalistki i/lub samego albumu płyta, ku memu zdziwieniu wpadła mi w ucho :O. Zatem -"niechętnie wyrażając przeprosiny"- to jednak muszę to przyznać...wydaję się, że to najlepszy album w dotychczasowym dorobku Rihanny.
"Unapologetic"
Czy ta recenzja była przydatna?
tak
nie
Rihanna nie zawiodła ! :D Jej płyta jest wyśmienita,genialna.. :D Po prostu oklaski dla tej wybitnej piosenkarki.
Płyta jest pełna niespodzianek. Każdy jej utwór jest inny...i opowiada różne historie :D Pojawiają się tam szybkie i taneczne utwory,które rozwalają system !! a także są i piękne ballady :D Po prostu nie da się opisać tego co czuję!.
Rewelacja...
Czy ta recenzja była przydatna?
tak
nie
"Unapologetic" Rihanny to zaraz po "Loud" najlepsza płyta w jej karierze. Przepiękne teksty, ciepły glos RiRi i co najważniejsze przyłożenie się do każdej piosenki. Na tej płycie nie ma singli, które były tylko "dodane" do płyty aby ją "zapełnić". Najlepsze piosenki obok "Diamonds" to "What now" (który potrafi nieźle wzruszyć), "Right now" i "Stay". Polecam gorąco płytę na długie zimowe wieczory... :-)
Unapologetic
Czy ta recenzja była przydatna?
tak
nie
Słucham Rihanny od pierwszej płyty. Z wielką więc niecierpliwością oczekuję każdej kolejnej. Po wybitnych płytach RATED R oraz LOUD, moje oczekiwania co do kolejnych krążków są wysokie. Najnowszą płytę UNAPOLOGETIC przesłuchałem trzykrotnie, więc miałem czas na przemyślenie. Uważam, że płyta jest bardzo niespójna i słaba. W moim odczuciu najsłabsza ze wszystkich do tej pory wydanych. Mnóstwo w niej zaproszonych gości a co jeden duet to gorszy efekt. Nawet wielki Eminem nie zaiskrzył. Dla mnie ta płyta jest esencją braku spójności i wyrazistości współczesnej muzyki rozrywkowej. Jest tak przeciętna jak większość wychodzących co roku setek płyt. Na tym tle wyróżniają się jedynie dwa utwory: "Diamonds" i "Stay", oba spokojne, klimatyczne, warte słuchania.
Jedynie w tych dwóch utworach Rihanna pokazuje na co ją stać. Czy jednak wystarczy to aby kupić płytę, według mnie nie; chyba, że do kolekcji dla zagorzałych fanów do których się zaliczam.
Ta recenzja przydała się 1 raz
Nowa płyta Rihanny "Unapologetic".
Czy ta recenzja była przydatna?
tak
nie
Uwaga Uwaga, będzie recenzja i wróżenie z fusów:)
Nowa płyta Rihanny o tytule "Unapologetic" lada dzień ukaże się w sklepach(20.11), postaram się z lekka ją opisać.
Po pierwsze jest to dla mnie zaskoczenie ponieważ Rihanna zmiksowała na swoim nowym krążku różne gatunki muzyczne.
Znajdziemy tu dobrze znane dla Riri R&B, hip hop czy reggae ale również i tu niespodzianka trochę house-u, dubstep-u i elektro.
Jest też parę wolnych utworków które też brzmią świetnie (Mikky Ekko).
Riri komponuje na ty krążku z takimi gwiazdami jak Dawid Guetta, Eminem, Mikky Ekko, Future, Chris Brown.
Co do wróżenia z fusów to powiem tylko tyle że płyta moim zdaniem sprzeda się lepiej niż "Talk That Talk" lecz nie pobije fenomenu płyty "Loud".
A moje ulubione utworki z tej płyty to "Nobodys Business" i "What Now" będzie hit. Koniec wróżenia.
Podsumowując, całkiem dobra płyta utworki wpadają w ucho od pierwszych nut.
Dzięki pozdrawiam Rafał.
odpowiedź
Czy ta recenzja była przydatna?
tak
nie
wersja PL nie ma książeczki i obramowanie wokół okładki polska cena
jak jest roznica
Czy ta recenzja była przydatna?
tak
nie
czym rozni sie plyta wersja pl od normalnej, brakuje tam czegos?
;)
Czy ta recenzja była przydatna?
tak
nie
@TheCoverPL jesteś w błędzie ;)
"20 minute DVD featuring never-before-released footage, a First Look from Rihanna's sold-out Loud Tour performance Live from London's O2 arena."
Czyli koncert nie trwa 20min tylko jest cały. Material od Rihanny trwa 20 minut ;)
Tracklista do "UNAPOLOGETIC"
Czy ta recenzja była przydatna?
tak
nie
Jest już tracklista oficjalnie potwierdzona przez Rihannę. Nagrywanie jeszcze nie dobiegła końca więc wszystko może się zmienić.
STANDARD:
“Fresh Off the Runway”
“Diamonds”
“Numb”
“Pour It Up”
“Loveeeeeee Song”
“Jump”
“Right Now”
“What Now”
“Stay”
“Nobody’s Business”
“Love Without Tragedy / Mother Mary”
“Get It Over With”
“No Love Allowed”
“Lost in Paradise”
DELUXE:
“Half of Me”
“Diamonds” (Dave Audé 100 Extended)
“Diamonds” (Gregor Salto Downtempo Remix)
Bonus DVD: "z nigdy wcześniej nie wydanym materiałem" (niespodzianka od Rihanny ;)
Bonus DVD: Loud Tour Rihanny nagrany na żywo w O2 Arena w Londynie (20 min)
....
Czy ta recenzja była przydatna?
tak
nie
uwielbiam rihanne, płytę kupię ale trochę przeraża mnie cena, 63 zł za płytę ''nie deluxe'' trochę drogo, mam nadzieje że będzie ''wersja PL''b xo
zwiń