Ilość: szt.
Cena:
67,99 zł
W magazynie
Wysyłamy w 24h
Autor: ,
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
Okładka: miękka
Data premiery: 2007-06-04
 • Opis
 • do góry

  Opis

  Wyczerpujące wprowadzenie w zagadnienia dotyczące twórczego tworzenia layoutu, typografii, operowania kolorem i obrazem bogato ilustrowane przykładami zaczerpniętymi ze współczesnej praktyki projektowej!

  Książka wprowadza czytelnika w najważniejsze zagadnienia związane z procesem projektowania: od założeń projektu, poprzez poszczególne etapy i metody jego realizacji aż po gotowe dzieło. Opisuje skuteczne sposoby wykorzystania przedstawionych zasad projektowania w przygotowaniu layoutu, tworzeniu typografii, operowaniu obrazem i kolorem, a także w druku. Autorzy pokazują metody pracy współczesnych twórców i praktyków, przytaczają przykłady realizacji i zastosowanych rozwiązań, prezentując je na licznych ilustracjach. W obszernych komentarzach wyjaśniają reguły i zasady, zgodnie z którymi powstały omawiane prace.

  Książka jest podzielona na kilka rozdziałów odpowiadających poszczególnym etapom projektowania, takim jak layout czy typografia. Każdy z nich podzielony jest na podrozdziały omawiające kluczowe zagadnienia z danej dziedziny. I tak, w rozdziale Typografia znajdują się wyjaśnienia i przykłady dotyczące np. interlinii, czcionek czy metod formatowania wykorzystywanych współcześnie przez projektantów.

  do góry

  Recenzje

  Napisz recenzję Przeczytaj wszystkie 1
 • Recenzje Napisz recenzję
 • Twórcze projektowanie jest trudne?
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  Dawid 12 czerwca 2013
  Czy twórcze projektowanie jest trudne? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Sięgnąłem po książkę z nadzieją, że nie jest to kolejny podręcznik, który prowadzi czytelnika za rączkę jak zaprojektować swoją pracę. W obszernych komentarzach autorzy wyjaśniają reguły i zasady projektowania, dzięki czemu książka może stać się inspiracją do własnych projektów.
  zwiń
  Zamknij
  Dziękujemy za dodanie recenzji
  Podziel się na Facebooku
  Twórcze projektowanie - Ambrose Gavin, Harris Paul
  Właśnie zrecenzowałem: Twórcze projektowanie
  Wyczerpujące wprowadzenie w zagadnienia dotyczące twórczego tworzenia layoutu, typografii, operowania kolorem i obrazem bogato ilustrowane przykładami zaczerpniętymi ze współczesnej praktyki projektowej! Książka wprowadza czytelnika w najważniejsze zagadnienia związane z procesem projektowania: od
  Zamknij
  Napisz recenzję i oceń produkt
  Oceń produkt:
  Tytuł: * pole wymagane
   
  Recenzja: ** minimum 50 znaków
   
  W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
  * pole wymagane
  ** minimum 50 znaków
  Napisz recenzję i wygraj 100 zł na zakupy w empik.com! Szczegóły konkursu, regulamin oraz zwycięzców z poprzedniego miesiąca znajdziesz TUTAJ.
 • Dane szczegółowe:
 • do góry

  Dane szczegółowe:

  Tytuł: Twórcze projektowanie
  Autor: ,
  Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
  Numer wydania: I
  Data premiery: 2007-06-04
  Język wydania: polski
  Język oryginału: angielski
  Ilość stron: 178
  Tłumaczenie: Opracowanie zbiorowe
  Rok wydania: 2007
  Forma: książka
  Indeks: 69751110