Projekt szczęście (okładka twarda)

Produkt niedostępny

Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Szczęście jest znaczeniem i sednem życia.
Arystoteles

Wszyscy ludzie poszukują szczęścia. Bez wyjątków.
Blaise Pascal

Gretchen Rubin zrozumiała to pewnego deszczowego dnia i zdecydowała, że sama spróbuje odkryć tajemnicę szczęścia. Aby tego dokonać, wprowadziła w życie Projekt Szczęście. Przez rok w każdym miesiącu skupiała się na określonej dziedzinie, takiej jak małżeństwo, praca, rodzicielstwo, samospełnienie. W styczniu, lutym, marcu… podejmowała nowe postanowienia: by okazywać miłość, kłaść się wcześniej spać, prosić o pomoc, bawić się, nie myśleć o skutkach. Wnikliwie przetestowała największe mądrości świata, współczesne odkrycia naukowe oraz lekcje popkultury na temat tego, jak być szczęśliwym. Wszystko po to, aby do grudnia osiągnąć pełnię szczęścia…

Projekt Szczęście zmienił życie Gretchen Rubin, pozwól, aby zmienił i Twoje!

Książka Gretchen Rubin plasuje się pomiędzy „Sztuką szczęścia” Dalajlamy a „Jedz, módl się, kochaj” Elizabeth Gilbert. Wypełniona została różnorodnymi spostrzeżeniami psychologów, pisarzy, poetów i filozofów. Należy do lektur, do których wracamy bez końca w poszukiwaniu spełnienia marzenia o szczęściu.
Sonja Lyubomirsky, autorka poradnika „Wybierz szczęście”

Tytuł: Projekt szczęście
Autor: Rubin Gretchen
Tłumaczenie: Walendowska Monika
Wydawnictwo: Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 408
Numer wydania: I
Data premiery: 2011-04-06
Rok wydania: 2011
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 197 x 140
Indeks: 60304810
Kup, zrecenzuj i wygraj
średnia 3,5
5
12
4
6
3
3
2
1
1
2
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
17 recenzji
15-12-2015 o godz 08:33 Katarzyna Czerwińska dodał recenzję:
Zaprojektuj swoje szczeście krok po kroku.
Świetny pomysł na Nowy Rok, jak się okazuje bycie szczęśliwym możemy sobie zaprogramować.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
04-12-2015 o godz 10:54 Anna Wiśniewska dodał recenzję:
książka ciekawa. można rzeczywiście zastanowić się nad małymi udogodnieniami w życiu, żeby było jeszcze lepsze..daje do myślenia do tego stopnia, że jest się zmotywowanym do tworzenia własnego projektu szczęście ;-)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
28-09-2015 o godz 23:12 Perelkasek dodał recenzję:
Myślę, że aby być albo stać się szczęśliwym trzeba ciężkiej pracy. Ta książka faktycznie otwiera oczy, jest przewodnikiem, ale trzeba wykazać się silną wolą, w dążeniu do tego celu.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
01-06-2015 o godz 00:00 Agnieszka Czarska dodał recenzję:
Spodobała mi się okładka, zainspirował tytuł i dlatego zajrzałam do tej książki. I mówiąc szczerze, wciąż zaglądam, w różnych sytuacjach. Szukam podpowiedzi, wskazówek i pozytywnej motywacji. Projekt szczęście rzeczywiście daje dużo dobrej energii i może zainspirować do zmian. To ostatnio moje największe odkrycie i polecam je innym.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
28-05-2015 o godz 00:00 Wiktoria Malinowska dodał recenzję:
Doskonała książka, bardzo odkrywcza, motywująca i inspirująca jednocześnie. Nie ma tu gotowych recept na szczęście, raczej podpowiedzi, wskazówki które mogą zainspirować, sprowokować do zmian, do bycia szczęśliwym i zadowolonym z każdej sfery życiowej. Książka Projekt szczęście dała mi bardzo wiele do myślenia.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
22-01-2015 o godz 12:49 katka39 dodał recenzję:
Książka, do której wracam w różnych okresach życia. Polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
07-01-2014 o godz 17:50 Margolaola dodał recenzję:
Książka "Projekt szczęście" w bardzo prosty, niewymagający wielkich zmian, czy wydatków sposób skłania czytelnika do pozytywnego spojrzenia na życie. Przedstawia ciekawy sposób na nauczenie samego siebie dyscypliny, namawia do samodoskonalenia. Dzięki niej dostrzegamy jakie błędy popełniamy w relacjach z innymi ludźmi z naszego otoczenia. Sprawia, że każdy dzień, wszystko co posiadamy nabiera niezwykłej intensywności, piękna, zaczynamy bardziej doceniać to co mamy.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
23-11-2013 o godz 12:22 Kalbien dodał recenzję:
Inspirująca, pomysłowa, motywująca. Po przeczytaniu ma się ochotę wdrożyć plan autorki w życie i samemu zrealizować własny projekt szczęście, do czego zresztą zachęca. Wracałam do tej książki wielokrotnie, kupuję na prezenty, nie spotkałam się jeszcze z negatywną opinią. Trochę w amerykańskim stylu spełniających się marzeń przy niewielkim wysiłku, ale czyż właśnie takie książki nie są fantastyczne:)? uwielbiam i polecam!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
06-11-2013 o godz 19:09 Ada S dodał recenzję:
Uważam tą książkę za obowiązkową lekturę każdego czytelnika który lubi tematykę samorozwoju i poszukiwania szczęścia.
Książkę czyta się niesamowicie szybko i lekko. Wprowadza w pozytywny nastrój i podaje kilka ciekawych sposobów na poprawienie naszej codzienności.

Jej osobiste przemyślenia, problemy są bardzo bliskie każdemu z Nas, a ich rozwiązania banalne, ale w tej prostocie niesamowicie skuteczne. Oparte na prostych schematach jak choćby próba chodzenia spać zawsze gdy czujemy senność - proste, ale kto z Nas tak robi? A efekt? Naprawdę masa energii i przyjemność wstania wcześnie rano - wypróbowałam na sobie. To jedna z wielu rad która przy długotrwałym stosowaniu poprawia znacząco nasze samopoczucie.

Autorka opisuje sytuacje z życia, które w mniejszy lub większy sposób utrudniają jej odczuwanie szczęścia i szuka sposobu na ich poprawę - stawia hipotezy, rozwiązania, konkretne propozycje, testuje i opisuje efekt i ich wpływ.
Polecam !!! Ja nie raz będę wracała do tej lektury.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
11-07-2012 o godz 22:13 AnnaGozdek dodał recenzję:
Projekt Szczęście udowodnił, że rozwój ma olbrzymi wpływ na szczęście. Wiele postanowień, których dokonała autorka ja miałam już za sobą zanim sięgnęłam po tę książkę, ale ta lektura zmotywowała mnie do dokonania następnych. Jest to taka książka, do której sięga się wielokrotnie i za każdym razem odkrywa się coś nowego. Uwielbiam tego typu pozycje książkowe. Polecam tym, dla których rozwój osobisty ma znaczenie.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
06-04-2012 o godz 14:39 unfeigned.pl dodał recenzję:
Zasta­na­wia­łam się, co jest naj­bar­dziej traf­nym sym­bo­lem szczę­ścia. Idąc dalej — w wyszu­ki­warkę inter­ne­tową zaczę­łam wpi­sy­wać różne waria­cje tego słowa . Naj­po­pu­lar­niej­szą gra­fiką koja­rzoną ze szczę­ściem oka­zała się — co prze­cież oczy­wi­ste — czte­ro­listna koni­czyna. Szu­ka­jąc nieco głę­biej doszu­ka­łam się wielu amu­le­tów, czy masko­tek, mają­cych owe szczę­ście przy­no­sić. Kolejne wyniki poszu­ki­wań zaska­ki­wały mnie coraz bar­dziej — moim oczom uka­zy­wały się kap­sle jed­nej ze zna­nych firm pro­du­ku­ją­cych soki, skąd­inąd ładne buty, a nawet.. bielizna.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
08-05-2011 o godz 16:41 Manii dodał recenzję:
Podstawową zaletę "Projektu szczęście" jest to, że skłania ludzi do działania. Zamiast czekać, aż spadnie gwiazdka z nieba, trzeba zacząć pracować na własne szczęście. Może nie każdy wykorzysta wszystkie rady autorki, ale nawet jak zacznie stosować się do połowy z nich, to już będzie to jakiś postęp i zmiana na lepsze. Poza tym jest to ciekawa i dobrze napisana książka :).
Czy ta recenzja była przydatna? 2 1
04-05-2011 o godz 19:07 Kala dodał recenzję:
Czytając pozytywne opinię i zauroczona okładką, dałam się skusić na zakupienie "Projektu szczęście", ale prawdę mówiąc żałuję. Książka opiera się w dużej mierze na opiniach innych ludzi i cytatach. Byc może moje niezadowolenie spowodowane jest faktem, że za dużo oczekiwałam po tej lekturze, ale nie polecam.
Owszem, do przeczytania, ale nie warta takiej ceny. Źle zainwestowane pieniądze.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 1
04-05-2011 o godz 11:24 eren dodał recenzję:
Ta książka być może nas nie zbawi i nie uchroni przed całym złem tego świata, ale z pewnością może być pozytywnym "kopem", który zmotywuje nas do wprowadzenia zmian w życiu. Być może, nagle okaże się, że wystarczy inne nastawienie, drobny gest, przyjaźniejsze spojrzenie na świat, a rzeczywistość stanie się lepsza. Dlatego właśnie uważam, że warto pochylić się nad tą książką i zastanowić się, czy rzeczywiście tak dużo trzeba, żeby poczuć się lepiej? Może od szczęścia dzieli nas tylko krok i może warto w końcu się na niego zdecydować. Wierzę, że lektura tej książki może przynieść wiele dobrego. Polecam.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
25-04-2011 o godz 21:15 rozdarta dodał recenzję:
Szczęście dodaje wigoru- dlatego warto o nie zabiegać. Do takiego samego jak ja wniosku doszła Autorka książki. Stan szczęśliwości ułatwia działanie i angażowanie się w różne przedsięwzięcia, co z kolei zwiększa owo poczucie szczęścia. I tak nakręca się spirala. Jeśli ta książka pomogła wielu osobom na Świecie (w końcu to bestseller), dlaczego nie miałaby pomóc i mnie?
Czy ta recenzja była przydatna? 2 0
25-04-2011 o godz 11:19 justyna kowalska dodał recenzję:
Przeczytałam ją w oryginale, w jęz.angielskim i jestem zachwycona. Słownictwem (nie wiem jakie jest polskie tłumaczenie), umiejętnościami pisarskimi oraz pomysłowością autorki. Przepięknie napisana książka o tym, jak nauczyć się dostrzegać drobiazgi w naszym życiu i cieszyć się z tego, co mamy. Prawdziwy zbiór cennych drogowskazów dla Polaków-malkontentów.
Czy ta recenzja była przydatna? 2 0
19-04-2011 o godz 23:55 roman wietrzykowski dodał recenzję:
Dziś dorwałem ją w empiku...książka o kobiecie która ma wszystko i generalnie jeszcze nie wiadomo czego chce...pasjonujące :P
Czy ta recenzja była przydatna? 3 1
Więcej recenzji

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Rok w lesie Dziubak Emilia
31,43 zł
44,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Biały Mustang Sat-Okh
14,49 zł
15,90 zł

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne całą dobę

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.