produkt niedostępny
Autor: ,
Wydawca: PWE Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
Okładka: miękka
Data premiery: 2007-10-02
 • Opis
 • do góry

  Opis

  "Poradnik magazyniera" przedstawia zasady prawidłowego funkcjonowania gospodarki magazynowej przedsiębiorstw w kontekście całokształtu procesów logistycznych. Jest on efektem wieloletnich doświadczeń Autorów w tej dziedzinie. Zawiera najbardziej racjonalne pod względem technicznym i organizacyjnym rozwiązania oraz ułatwia zrozumienie przepisów i norm dotyczących gospodarki materiałowej. Zostały w nim omówione: -miejsce gospodarki magazynowej w procesach logistycznych, -zasady przechowywania zapasów, -technologia pracy magazynów, -rodzaje budowli magazynowych, -wyposażenie, -bezpieczeństwo pracy i zabezpieczenia przeciwpożarowe w magazynach, -koszty magazynowania. Poradnik jest przeznaczony dla magazynierów, pracowników przedsiębiorstw nadzorujących pracę magazynów oraz projektantów i organizatorów nowych magazynów. Może się także okazać przydatny studentom szkół ekonomicznych i słuchaczom kursów dokształcających z zakresu logistyki.
  Zamknij
  Dziękujemy za dodanie recenzji
  Podziel się na Facebooku
  Poradnik Magazyniera - Kizyn Michał, Dudziński Zdzisław
  Właśnie zrecenzowałem: Poradnik Magazyniera
  "Poradnik magazyniera" przedstawia zasady prawidłowego funkcjonowania gospodarki magazynowej przedsiębiorstw w kontekście całokształtu procesów logistycznych. Jest on efektem wieloletnich doświadczeń Autorów w tej dziedzinie. Zawiera najbardziej racjonalne pod względem technicznym i organizacyjnym ...
  Zamknij
  Napisz recenzję i oceń produkt
  Oceń produkt:
  Tytuł: * pole wymagane
   
  Recenzja: ** minimum 50 znaków
   
  W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
  * pole wymagane
  ** minimum 50 znaków
  Napisz recenzję i wygraj 100 zł na zakupy w empik.com! Szczegóły konkursu, regulamin oraz zwycięzców z poprzedniego miesiąca znajdziesz TUTAJ.
 • Dane szczegółowe:
 • do góry

  Dane szczegółowe:

  Tytuł: Poradnik Magazyniera
  Autor: ,
  Wydawca: PWE Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
  Data premiery: 2007-10-02
  Język wydania: polski
  Język oryginału: polski
  Ilość stron: 418
  Rok wydania: 2000
  Forma: książka
  Indeks: 68363109