produkt niedostępny
Autor: ,
Wydawca: Langenscheidt
Okładka: twarda
Data premiery: 2007-09-06
 • Opis
 • do góry

  Opis

  Popularny słownik synonimów i antonimów to znakomity przewodnik po świecie wyrazów bliskoznacznych i przeciwstawnych współczesnego języka polskiego. Zawiera 9000 haseł, wśród których znalazły się zarówno najpopularniejsze zwroty używane na co dzień, jak i wyrazy książkowe, naukowe czy specjalistyczne. Publikacja zawiera również bogaty wybór fachowych sformułowań terminologicznych.
  Obok synonimów poszczególnych słów praca podaje - wszędzie, gdzie to możliwe - ich antonimy, co pozwala na głębszą analizę znaczeniową wyrazów hasłowych i - tym samym - na bardziej precyzyjne wyrażanie myśli. Słownik zawiera przystępne komentarze i zrozumiałe kwalifikatory, ułatwiające wybór danego wyrazu w zależności od kontekstu.
  Niniejsze wydanie Popularnego słownika synonimów i antonimów przeznaczone jest dla szerokiego kręgu odbiorców - dla tych, którym zależy na posługiwaniu się poprawnym, barwnym, oryginalnym i ciekawym językiem ojczystym.
  Zamknij
  Dziękujemy za dodanie recenzji
  Podziel się na Facebooku
  Popularny Słownik Synonimów i Antonimów - Dąbkowski Grzegorz, Marcjanik Małgorzata
  Właśnie zrecenzowałem: Popularny Słownik Synonimów i Antonimów
  Popularny słownik synonimów i antonimów to znakomity przewodnik po świecie wyrazów bliskoznacznych i przeciwstawnych współczesnego języka polskiego. Zawiera 9000 haseł, wśród których znalazły się zarówno najpopularniejsze zwroty używane na co dzień, jak i wyrazy książkowe, naukowe czy ...
  Zamknij
  Napisz recenzję i oceń produkt
  Oceń produkt:
  Tytuł: * pole wymagane
   
  Recenzja: ** minimum 50 znaków
   
  W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
  * pole wymagane
  ** minimum 50 znaków
  Napisz recenzję i wygraj 100 zł na zakupy w empik.com! Szczegóły konkursu, regulamin oraz zwycięzców z poprzedniego miesiąca znajdziesz TUTAJ.
 • Dane szczegółowe:
 • do góry

  Dane szczegółowe:

  Tytuł: Popularny Słownik Synonimów i Antonimów
  Autor: ,
  Wydawca: Langenscheidt
  Data premiery: 2007-09-06
  Język wydania: polski
  Język oryginału: polski
  Ilość stron: 442
  Rok wydania: 2007
  Forma: książka
  Indeks: 69833311