Dostępność produktów

info

Jak szybko wysyłamy produkty

Przy każdym produkcie znajduje się informacja o czasie, którego potrzebujemy na jego wysłanie z magazynu. Do tej daty dodaj czas dostawy i otrzymasz termin odbioru zamówienia.

Zamówienia złożone w dni wolne od pracy oraz weekendy są przekazywane do realizacji w pierwszy możliwy dzień roboczy.

Czas wysyłki oferowanych produktów zależy od ich typu i stanu magazynowego. Sprawdź, co oznaczają poszczególne opisy:

info

"Wysyłamy w 24 godziny" ‒ produkt znajduje się w jednym z naszych magazynów. Wysyłamy go najpóźniej jutro (zakładając, że są to dni robocze). Zamówienia złożone po godz. 18:00 będą realizowane w 48 h.

info

"Wysyłamy w 48 godzin","Wysyłamy w 4-5 dni" lub "Wysyłamy w 6-8 dni"‒ produkt znajduje się w magazynie u dostawcy. Po złożeniu zamówienia, sprowadzamy produkt do naszego magazynu, a po jego pozyskaniu wysyłamy do Klienta.

info

"Wysyłamy w X tygodni" ‒ produkt znajduje się u naszego zagranicznego dostawcy. Sprowadzimy go na specjalne zamówienie.

info

"Produkt cyfrowy - opłać i pobierz" ‒ dotyczy tylko produktów elektronicznych. Udostępnimy produkt Klientowi (umożliwimy jego pobranie i zapisanie na komputerze), po otrzymaniu potwierdzenia płatności za zamówienie.

Oczekiwanie na wysyłkę zamówienia może się wydłużyć w przypadku gdy produkt oznaczony jest jako:

"Zamów przed premierą" ‒ produkt ma zaplanowaną datę premiery ale nie znajduje się jeszcze w sprzedaży. Data wysyłki produktu może ulec zmianie w przypadku przesunięcia daty premiery przez dystrybutora lub wydawcę. Zamówienia zawierające takie produkty wysyłane są z magazynu najpóźniej w dniu premiery.

"Ponownie w sprzedaży od" ‒ nakład produktu został wyczerpany, a nowa partia będzie dostępna w podanym terminie.

"Niedostępne" ‒ produkt nie jest dostępny w naszym magazynie, ani u dostawców. Nie posiadamy również informacji, czy i kiedy będzie on ponownie w sprzedaży. Jeśli chcesz dostać maila z informacją, gdy produkt ponownie pojawi się w ofercie - skorzystaj z opcji "Powiadom kiedy będzie".

Jak sprawdzić dostępność produktów w salonie Empik?

Możesz sprawdzić czy interesujący Cię produkt znajduje się w salonie Empik. Opcja ta dotyczy kategorii: książki, filmy, muzyka, audiobooki, gry i programy, zabawki oraz artykuły papiernicze i kreatywne. Stan produktów w salonach może się zmienić, dlatego sugerujemy skontaktować się wcześniej z danym salonem i poprosić o rezerwację interesującego Cię artykułu.

Wszystko, co potrzebujesz zrobić, to:

  1. Odszukaj interesujący Cię produkt i na stronie z jego opisem wybierz "Sprawdź dostępność".
  2. Wpisz albo kod pocztowy, albo adres (miasto, ulica) miejsca, w którego pobliżu chcesz dokonać zakupu.
  3. Po kliknięciu w przycisk "Wyszukaj" pojawi się mapa z salonami, w których dostępny jest produkt. Możesz też wybrać "Sposób wyświetlania" w formie listy, która zawierać będzie dane kontaktowe sklepu. Cena produktu w salonie może się różnić od ceny w empik.com.

W przypadku, gdy produkt nie jest dostępny w żadnym salonie, zostaniesz o tym poinformowany odpowiednim komunikatem.

Aby zapewnić najwyższą jakość usług, wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej. Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostęp do nich w Polityce prywatności