produkt niedostępny
Autor:
Wydawca: Jedność Wydawnictwo
Okładka: miękka
Data premiery: 1999-01-01
 • Opis
 • do góry

  Opis

  "Jeśli uda się nam przeczytać tę książkę, na końcu poczujemy się dobrze" zapewnia autor "Podróży życia". Nie wątpię, że dla wielu Czytelników odbycie podróży wzdłuż i wszerz tej książki, a więc od znaczeń najgłębszych, wzbogaci i uspokoi. Ta książka nie daje niczego więcej niż podróż, niczego ponad poszukiwanie, błądzenie, nawracanie - po to, by znowu trafić na szlak i iść przed siebie... A potem już zapominamy, po co właściwie ruszyliśmy w drogę, śmiejemy się z największych swoich dramatów, na swój własny widok wzruszamy ramionami. Już wiesz, że nie jesteś najważniejszy, że nie spotkało Cię nic, co by nie było udziałem innych przed Tobą i po Tobie... Stajesz się taki zwykły, zwyczajny, najzwyczajniejszy... Staje się cud odzyskujesz wzrok. Wszystko widzisz ostro i wyraźnie, bo we właściwych proporcjach. Tę perspektywę wyznacza Bóg, Jego miłość do Ciebie, Twoja śmierć i zbawienie wieczne. I już czujesz się dobrze. I już wiesz, jak niewiele potrzeba. Tylko dlaczego to jest takie trudne? Zwłaszcza, że jutro też jest dzień i wszystko zaczyna się od początku, nową rozpoczniesz drogę.
  Zamknij
  Dziękujemy za dodanie recenzji
  Podziel się na Facebooku
  Podróż Życia - Albisetti Valerio
  Właśnie zrecenzowałem: Podróż Życia
  "Jeśli uda się nam przeczytać tę książkę, na końcu poczujemy się dobrze" zapewnia autor "Podróży życia". Nie wątpię, że dla wielu Czytelników odbycie podróży wzdłuż i wszerz tej książki, a więc od znaczeń najgłębszych, wzbogaci i uspokoi. Ta książka nie daje niczego więcej niż podróż, niczego ponad
  Zamknij
  Napisz recenzję i oceń produkt
  Oceń produkt:
  Tytuł: * pole wymagane
   
  Recenzja: ** minimum 50 znaków
   
  W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
  * pole wymagane
  ** minimum 50 znaków
  Napisz recenzję i wygraj 100 zł na zakupy w empik.com! Szczegóły konkursu, regulamin oraz zwycięzców z poprzedniego miesiąca znajdziesz TUTAJ.
 • Dane szczegółowe:
 • do góry

  Dane szczegółowe:

  Tytuł: Podróż Życia
  Autor:
  Wydawca: Jedność Wydawnictwo
  Data premiery: 1999-01-01
  Język wydania: polski
  Język oryginału: włoski
  Ilość stron: 175
  Tłumaczenie: Radomska Marzena
  Rok wydania: 1999
  Forma: książka
  Indeks: 68708085