Peace

 
brak opinii ]
  • Wykonawca:  Indios Bravos
  • Nośnik: CD 
    Data wydania: 2007-10-26
  • Ilość nośników: 1  Ilość scieżek: 12
  • Gatunek muzyki: Alternative Rock
  • Cena rynkowa: 34,99 zł
  • Cena empik.com: 32,49 zł
  • Czas dostawy: wysyłamy w 24 godziny
Kup używane: Brak produktów używanych.
Jeśli chcesz sprzedać
taki produkt, kliknij:


Opis albumu: Peace

Po długim oczekiwaniu, przyszedł czas na trzecią płytę Indios Bravos, “PEACE!”.
Album zawiera 14 piosenek, w tym 3 w wersji live. Kawałków premierowych jest 12, pozostałe 2 utwory, to koncertowe wersje piosenek z płyty ”Part one”, czyli „I know” zarejestrowane w klubie Stodoła w roku 2004, oraz „Here, Where I’m” i “Małpa“ z koncertu w radiowej Trójce. Na płycie gościnnie na klawiszach, flecie i melodice gra Andrzej Smolik. Na instrumentach klawiszowych Indiosów wspiera Jacek Prokopowicz, na harmonijce ustnej gra Bartosz Łęczycki, natomiast Dziun śpiewa.

Do kolekcji

Klienci, którzy kupili ten produkt, wybierali również

Muzyka
Cena: 34,49 zł
Muzyka
Cena: 30,49 zł
Książki
Cena: 32,49 zł
Muzyka
Cena: 45,99 zł
Muzyka
Cena: 27,99 zł
Muzyka
Cena: 30,49 zł

Empikultura

  • 2007-10-31, 10:42
    Empik Łódź Manufaktura - zapowiedź spotkania z Indios Bravos
    Indios Bravos będą gośćmi łódzkiego Empiku Manufaktura w czwartek 15 listopada. Zespół będzie tam promował swoja najnowsza płytę, zatytułowaną: „Peace!” Więcej

  • 2007-11-06, 09:15
    Przerwana melodia - wywiad z Piotrem Banachem z zespołu Indios Bravos
    Piotr Banach twierdzi, że to nie zawsze on chce nagrywać nowe płyty. W istocie sprawa wygląda tak, że to płyta musi chcieć, żeby ją nagrać. Więcej

  • 2007-11-16, 12:23
    Empik DTC Lublin - zapowiedź spotkania z grupą Indios Bravos
    Indios Bravos, czyli dwóch Polaków grających pod hiszpańsko brzmiącą nazwą piosenki rodem z Jamajki, będzie gościć w salonie Empik DTC w Lublinie 16 listopada. Początek spotkania o godz. 16.30.
     Więcej

  • 2008-02-22, 10:25
    Indios Bravos - koncert w Stodole
    Indios Bravos wystąpi 13 marca z koncertem w warszawskim Klubie Stodoła. Impreza odbędzie się w ramach cyklu "Co 4-tek Muzyka". Zespół zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty: „Peace!”.
     Więcej

  • 2008-07-30, 10:19
    Kaiser Chiefs i Polacy na Coke Live Music Festival
    Kaiser Chiefs, jeden z najpopularniejszych brytyjskich zespołów rockowych, to kolejna, po Timbalandzie, Prodigy, Missy Elliott i Seanie Paulu gwiazda tegorocznego Coke Live Music Festival w Krakowie. Na sierpniowej imprezie nie zabraknie również polskich wykonawców. Wystąpią m.in. Indios Bravos, The Car Is On Fire, Marika (na zdjęciu obok) oraz Afromental. Więcej

  • 2008-09-04, 11:03
    Indios Bravos ponownie w Stodole
    Zespół Indios Bravos wystąpi 26 października w warszawskim klubie Stodoła. Koncert popularnej kapeli odbędzie się w ramach balu studentów pierwszego roku. Po występie będzie miała miejsce zabawa, którą poprowadzi DJ Em.
     Więcej

  • Więcej

Recenzje użytkowników

Brak recenzji użytkowników
.

Szczegółowe dane produktu

Tytuł: Peace
Wykonawca: Indios Bravos
Dystrybutor: Universal Music Poland
EAN: 602517145702
Indeks: 67992041
Ilość nośników: 1
Producent: Universal Music
Ilość utworów: 12
Typ: Alternative Rock
Nośnik: CD
Data wydania: 2007-10-26
Słowa kluczowe
feel 
.