Papatka z Tęczowej Polanki - Zestaw Zielony

produkt niedostępny
Producent: Irma
Platforma: PC
Data premiery: 2008-09-16
 • Opis
 • do góry

  Opis

  Papatka z Tęczowej Polanki - Zestaw Zielony jest zestawieniem gier z elementami edukacyjnymi. Skierowana jest do najmłodszych użytkowników komputerów PC. W trakcie zaaranżowanych gier i zabaw dziecko nabywa, a także utrwala wiadomości oraz umiejętności, których przyswojenie zakłada podstawa programowa wychowania przedszkolnego. Dzieci przyswajają wiedzę na temat liter, cyfr i liczb, przyrody, techniki, a także informacje ogólne o świecie. Podczas zabawy dziecko doskonali sprawność manualną, ćwiczy słuchanie instrukcji ze zrozumieniem, rozwija spostrzegawczość oraz pamięć wzrokową. Wszystkie gry z serii są utrzymane w bajkowej konwencji. Nie ma w nich przemocy, są za to plansze edukacyjne, dzięki którym dzieci rozwiązują zadania zawarte w grze. Wraz z nimi zrobią pierwszy, bezpieczny krok w komputerowy świat.
  Zamknij
  Dziękujemy za dodanie recenzji
  Podziel się na Facebooku
  Papatka z Tęczowej Polanki - Zestaw Zielony - Irma
  Właśnie zrecenzowałem: Papatka z Tęczowej Polanki - Zestaw Zielony
  Papatka z Tęczowej Polanki - Zestaw Zielony jest zestawieniem gier z elementami edukacyjnymi. Skierowana jest do najmłodszych użytkowników komputerów PC. W trakcie zaaranżowanych gier i zabaw dziecko nabywa, a także utrwala wiadomości oraz umiejętności, których przyswojenie zakłada podstawa ...
  Zamknij
  Napisz recenzję i oceń produkt
  Oceń produkt:
  Tytuł: * pole wymagane
   
  Recenzja: ** minimum 50 znaków
   
  W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
  * pole wymagane
  ** minimum 50 znaków
  Napisz recenzję i wygraj 100 zł na zakupy w empik.com! Szczegóły konkursu, regulamin oraz zwycięzców z poprzedniego miesiąca znajdziesz TUTAJ.
 • Dane szczegółowe
 • do góry

  Dane szczegółowe

  Tytuł: Papatka z Tęczowej Polanki - Zestaw Zielony
  Producent: Irma
  Wydawca: Egmont
  Dystrybutor: Nicolas Games
  Data premiery: 2008-09-16
  Nośnik: CD
  Platforma: PC
  Wymagania sprzętowe: System operacyjny Microsoft Windows 98/2000/XP; Komputer zgodny z IBM PC; Procesor: klasy P II 300 MHz; 64 MB RAM; CD-ROM x24; Karta graficzna zgodna z Windows (800x600 TrueColor); Karta muzyczna zgodna z Windows (16 bitów).
  Rodzaj opakowania: Big DVD
  Wymiary: 197 x 142
  Waga: 128
  Indeks: 64212937