produkt niedostępny
Autor:
Wydawca: Illuminatio
Okładka: miękka
Data premiery: 2009-12-04
 • Opis
 • do góry

  Opis

  Poznaj plan swojej Duszy. Czy masz w sobie tyle odwagi, aby spojrzeć za zasłonę własnego życia i uwierzyć, że Twoja dusza zaplanowała je przed urodzeniem? Jeśli tak, dołącz do grona bohaterów książki ODWAŻNE DUSZE i wyrusz z nimi w duchową podróż w głąb siebie ku odkryciu odpowiedzi na dręczące Cię pytania. Kiedy po raz kolejny pytasz: DLACZEGO lub ogarnia Cię strach i zwątpienie, pozwól poprowadzić się ścieżką miłości i zrozumienia. Dzięki tej książce dowiesz się, w jaki sposób wpływasz na wydarzenia w swoim życiu i jak je przekształcić w bogactwo duchowe oraz poznasz koncepcję planowania przedurodzeniowego . Koncepcja planowania przedurodzeniowego zakłada bowiem, że sami jesteśmy twórcami wszystkiego, co nas spotyka. Wybieramy określone doświadczenia po to, aby doskonalić nasz rozwój duchowy i po to, aby nasza dusza mogła „przerobić” określone lekcje karmiczne. W tym celu planujemy nasze główne wyzwania, aranżujemy odpowiednie okoliczności, czy też wybieramy odpowiednich ludzi do naszych planów, „umawiając się” z nimi jeszcze przed urodzeniem tak, żeby mogli stanąć na naszej drodze  w odpowiednim momencie, umożliwiając realizację wytyczonego celu. Historie ODWAŻNYCH DUSZ odkryją przed Tobą inne wymiary miłości, współczucia, a także smutku i śmierci. Ukoronowaniem Twej osobistej wędrówki będzie znalezienie miłości do samego siebie jako pięknej wielowymiarowej istoty. Wszystkie osoby, które występują w „Odważnych duszach” zdecydowały się  opowiedzieć o swoich doświadczeniach autorowi, który następnie stworzył piękną opowieść o potędze ludzkiej wiary i miłości. Za pośrednictwem Roberta Schwartza poznajemy sylwetki zwykłych ludzi, którzy dzięki swej wewnętrznej odwadze i sile stworzyli niezwykłe życiorysy. Treść tej książki ma niezwykle ludzki i uniwersalny wymiar. Nie ma chyba nikogo, kto po jej przeczytaniu nie poczułby nadziei, zrozumienia i spokoju. Tu właśnie kryje się jej największe bogactwo.

  do góry

  Recenzje

  Napisz recenzję Przeczytaj wszystkie 2
 • Recenzje Napisz recenzję
 • Dusze, planowanie życia
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  Medium 13 września 2010
  Bardzo interesująca książka dla tych, którzy poszukują swojej ścieżki, nie boją się trudnych pytań i zaskakujących odpowiedzi. Warto przeczytać.
  Odważne dusze.
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  ma.wojciak 13 stycznia 2010
  Bardzo dobra książka. Autor bardzo szczegółowo wyjaśnia wszelkie zagadnienia związane z duszą człowieka i jej odwiecznym pragnieniem rozwoju. Całość oparta na licznych, ciekawych przykładach z życia wziętych, dzięki czemu każdy może odnaleźć część prawdy własnej duszy. Polecam:-)
  Ta recenzja przydała się 2 razy
  zwiń
  Zamknij
  Dziękujemy za dodanie recenzji
  Podziel się na Facebooku
  Odważne Dusze - Schwartz Robert
  Właśnie zrecenzowałem: Odważne Dusze
  Poznaj plan swojej Duszy. Czy masz w sobie tyle odwagi, aby spojrzeć za zasłonę własnego życia i uwierzyć, że Twoja dusza zaplanowała je przed urodzeniem? Jeśli tak, dołącz do grona bohaterów książki ODWAŻNE DUSZE i wyrusz z nimi w duchową podróż w głąb siebie ku odkryciu odpowiedzi na dręczące Cię
  Zamknij
  Napisz recenzję i oceń produkt
  Oceń produkt:
  Tytuł: * pole wymagane
   
  Recenzja: ** minimum 50 znaków
   
  W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
  * pole wymagane
  ** minimum 50 znaków
  Napisz recenzję i wygraj 100 zł na zakupy w empik.com! Szczegóły konkursu, regulamin oraz zwycięzców z poprzedniego miesiąca znajdziesz TUTAJ.
 • Dane szczegółowe:
 • do góry

  Dane szczegółowe:

  Tytuł: Odważne Dusze
  Autor:
  Wydawca: Illuminatio
  Numer wydania: I
  Data premiery: 2009-12-04
  Język wydania: polski
  Język oryginału: angielski
  Tłumaczenie: Niemczyk Magdalena
  Rok wydania: 2009
  Forma: książka
  Indeks: 65601471