Odważne Dusze

(okładka miękka)

Wydawca: Illuminatio
Data premiery: 2009-12-04

Produkt niedostępny

lub

 • Opis
 • do góry

  Opis

  Poznaj plan swojej Duszy. Czy masz w sobie tyle odwagi, aby spojrzeć za zasłonę własnego życia i uwierzyć, że Twoja dusza zaplanowała je przed urodzeniem? Jeśli tak, dołącz do grona bohaterów książki ODWAŻNE DUSZE i wyrusz z nimi w duchową podróż w głąb siebie ku odkryciu odpowiedzi na dręczące Cię pytania. Kiedy po raz kolejny pytasz: DLACZEGO lub ogarnia Cię strach i zwątpienie, pozwól poprowadzić się ścieżką miłości i zrozumienia. Dzięki tej książce dowiesz się, w jaki sposób wpływasz na wydarzenia w swoim życiu i jak je przekształcić w bogactwo duchowe oraz poznasz koncepcję planowania przedurodzeniowego . Koncepcja planowania przedurodzeniowego zakłada bowiem, że sami jesteśmy twórcami wszystkiego, co nas spotyka. Wybieramy określone doświadczenia po to, aby doskonalić nasz rozwój duchowy i po to, aby nasza dusza mogła „przerobić” określone lekcje karmiczne. W tym celu planujemy nasze główne wyzwania, aranżujemy odpowiednie okoliczności, czy też wybieramy odpowiednich ludzi do naszych planów, „umawiając się” z nimi jeszcze przed urodzeniem tak, żeby mogli stanąć na naszej drodze  w odpowiednim momencie, umożliwiając realizację wytyczonego celu. Historie ODWAŻNYCH DUSZ odkryją przed Tobą inne wymiary miłości, współczucia, a także smutku i śmierci. Ukoronowaniem Twej osobistej wędrówki będzie znalezienie miłości do samego siebie jako pięknej wielowymiarowej istoty. Wszystkie osoby, które występują w „Odważnych duszach” zdecydowały się  opowiedzieć o swoich doświadczeniach autorowi, który następnie stworzył piękną opowieść o potędze ludzkiej wiary i miłości. Za pośrednictwem Roberta Schwartza poznajemy sylwetki zwykłych ludzi, którzy dzięki swej wewnętrznej odwadze i sile stworzyli niezwykłe życiorysy. Treść tej książki ma niezwykle ludzki i uniwersalny wymiar. Nie ma chyba nikogo, kto po jej przeczytaniu nie poczułby nadziei, zrozumienia i spokoju. Tu właśnie kryje się jej największe bogactwo.

 • Dane szczegółowe
 • do góry

  Dane szczegółowe

  Tytuł: Odważne Dusze
  Autor:
  Wydawca: Illuminatio
  Numer wydania: I
  Data premiery: 2009-12-04
  Język wydania: polski
  Język oryginału: angielski
  Tłumaczenie: Niemczyk Magdalena
  Rok wydania: 2009
  Forma: książka
  Indeks: 65601471
  do góry

  Recenzje

 • Recenzje Napisz recenzję
 • Średnia ocena: 5

  • 5
  5 gwiazdek
  4 gwiazdki
  3 gwiazdki
  2 gwiazdki
  1 gwiazdka
  Kup, zrecenzuj i wygraj
  Napisz recenzję
  Dodano: 2 recenzje.
  Dodano 13.09.2010
  Dusze, planowanie życia
  Bardzo interesująca książka dla tych, którzy poszukują swojej ścieżki, nie boją się trudnych pytań i zaskakujących odpowiedzi. Warto przeczytać.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (0) nie (0)
  Dodano 13.01.2010
  Odważne dusze.
  Bardzo dobra książka. Autor bardzo szczegółowo wyjaśnia wszelkie zagadnienia związane z duszą człowieka i jej odwiecznym pragnieniem rozwoju. Całość oparta na licznych, ciekawych przykładach z życia wziętych, dzięki czemu każdy może odnaleźć część prawdy własnej duszy. Polecam:-)
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (0)
  Zamknij
  Dziękujemy za dodanie recenzji
  Podziel się na Facebooku
  Odważne Dusze - Schwartz Robert
  Właśnie zrecenzowałem: Odważne Dusze
  Poznaj plan swojej Duszy. Czy masz w sobie tyle odwagi, aby spojrzeć za zasłonę własnego życia i uwierzyć, że Twoja dusza zaplanowała je przed urodzeniem? Jeśli tak, dołącz do grona bohaterów książki ODWAŻNE DUSZE i wyrusz z nimi w duchową podróż w głąb siebie ku odkryciu odpowiedzi na dręczące Cię
  Zamknij
  Napisz recenzję i oceń produkt
  Oceń produkt:
  Tytuł: * pole wymagane
   
  Recenzja: ** minimum 50 znaków
   
  W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
  * pole wymagane
  ** minimum 50 znaków
  Jeśli masz pytania lub problem odwiedź nasze strony pomocy lub skorzystaj z formularza kontaktowego
  Jeśli chcesz zgłosić błąd lub wyrazić opinię na temat produktu skontaktuj się z nami