O firmie

Zarząd

Ewa Szmidt-Belcarz | Prezes Zarządu

Od 2007 roku pracowała w McKinsey & Company, gdzie jako pierwsza kobieta w historii polskiego biura McKinsey została awansowana na stanowisko globalnego Partnera oraz kierowała Pionem Sprzedaży Detalicznej i Dóbr Konsumenckich. Z sukcesem doradzała wielu firmom w kształtowaniu strategii, poprawie efektywności operacyjnej i optymalizacji w zakresie sprzedaży w Polsce i regionie. W latach 2006-2007 pracowała w Cadbury Trebor Bassett, oddziale Cadbury Schweppes ... w Wielkiej Brytanii, gdzie zajmowała się największą na rynku brytyjskimmarką czekolady – Cadbury Dairy Milk. W latach 2005-2006 w niemieckiej centrali Schwarzkopf & Henkel zarządzała rozwojem marek portfelowych na rynkach międzynarodowych (m.in. Francja, Hiszpania, Niemcy oraz kraje CEE). W latach 2004-2005 pełniła funkcję Menedżera Produktu w polskim oddziale L’Oreal.

Ewa Szmidt-Belcarz posiada podwójny dyplom magistra Wydziału Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz CEMS Master in International Management ze Szkoły Głównej Handlowej oraz London School of Economics, jak również dyplom MBA renomowanej uczelni INSEAD we Francji.

Szymon Bujalski | Dyrektor E-Commerce

Przez blisko 10 lat pracował w firmie Komputronik na stanowisku Wiceprezesa Zarządu odpowiedzialnego za strategię firmy. Był również Dyrektorem Zarządzającym w Markafoni.pl. Następnie pełnił funkcje Head of Retail w Grupie Allegro równocześnie będąc Dyrektorem Zarządzającym w agito.pl. W spółce Empik będzie m.in. odpowiedzialny za realizację strategicznego celu, jakim jest rozwój i wdrożenie rozwiązań omni-channel.

Piotr Świątek | Dyrektor Finansowy

Karierę rozpoczął jako konsultant w strukturach PriceWaterhouseCoopers. Następnie, w latach 2007-2014 pracował w Carrefour Polska, ostatnio na stanowisku Dyrektora ds. Controllingu. Z branżą handlową jest związany od ośmiu lat.

Cezary Kupiec | Dyrektor Operacyjny

Cezary Kupiec posiada blisko 20-letnie doświadczenie zawodowe, zdobyte zarówno w konsultingu (w firmie Accenture), jak i w polskich i międzynarodowych korporacjach. Pracował m.in. w Carlsberg Polska, A.T. Kearney i Vistula&Wólczanka S.A. oraz Nomi S.A. Odpowiadał za takie obszary, jak łańcuch dostaw, operacje i rozwój biznesu.

Wiesław Majewski | Dyrektor Logistyki i Łańcucha Dostaw

Wiesław Majewski jest związany z handlem detalicznym od 1997 roku. Odpowiadał za zakupy, logistykę oraz planowanie w krajowych i międzynarodowych sieciach handlowych. Przez ponad 10 lat współtworzył sukces sieci sklepów PEPCO w Polsce, odpowiadając za zakupy, a następnie za planowanie i logistykę.

Robert Taylor | Dyrektor Handlowy

Robert Tayolor z handlem związany jest od 16 lat – zarządzał takimi obszarami, jak zakupy, marketing i merchandising w Metro Group/Metro Cash and Carry w Polsce oraz strukturach europejskich. Ostatnio zajmował stanowisko Wiceprezesa odpowiedzialnego za obszar zakupów dla Europy Wschodniej.

Pobierz aplikację

Newsletter

Zapisz się i nie przegap okazji

Adres e-mail został dodany. Dziękujemy.

Pobierz aplikację

partnerzy logistyczni:

logo poczty polskiej logo DHL logo UPS

operator płatności:

należy do:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50 Czynne całą dobę
+48 22 462 72 50 Czynne całą dobę