Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego

(okładka miękka)

Wydawnictwo: Wojciech Sumliński Reporter
Data premiery: 2015-04-22
Ilość stron: 400
Inne wydania: Cena:
okładka miękka 36,49 zł
audiobook CD 23,99 zł
Ilość: szt.
Cena: 36,49 zł
39,90 zł
Oszczędzasz: 3,41 zł (9%)
lub Zaloguj się i kup teraz
Wysyłamy w 24h
Produkt w magazynie
DARMOWA DOSTAWA
do salonów empik
 • Opis
 • do góry

  Opis

  Książka, która może okazać się niebezpieczna. Książka, która zagraża poczuciu komfortu i ma szansę zachwiać społecznym zaufaniem wobec tych, którzy sprawują władzę. Rzetelnie napisana, lecz czyta się ją, jak najlepszy thriller polityczny.

  Mocna i napisana z dziennikarskim zacięciem książka, która odsłania niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego ze światem tajnych służb i mafijnym półświatkiem. Związki, które, choć trudno w to uwierzyć, mają wpływ na polską rzeczywistość. Starannie przygotowane 400 stron zweryfikowanych i rzetelnie zebranych faktów dotyczących historii jak najbardziej współczesnej. Historii niebywałej i niewyobrażalnej dla wielu z nas.

  To solidna dawka dyskomfortu, którą funduje nam Wojciech Sumliński.

 • Dane szczegółowe
 • do góry

  Dane szczegółowe

  Tytuł: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
  Autor: Sumliński Wojciech
  Wydawnictwo: Wojciech Sumliński Reporter
  Język wydania: polski
  Język oryginału: polski
  Ilość stron: 400
  Numer wydania: I
  Data premiery: 2015-04-22
  Rok wydania: 2015
  Forma: książka
  Wymiary produktu [mm]: 37 x 214 x 140
  Indeks: 16642003
  do góry

  Recenzje

 • Recenzje Napisz recenzję
 • Średnia ocena: 4,5

  5 gwiazdek
  231
  4 gwiazdki
  23
  3 gwiazdki
  10
  2 gwiazdki
  7
  1 gwiazdka
  24
  Kup, zrecenzuj i wygraj

  Napisz recenzję i oceń produkt

  Oceń produkt:
  Tytuł: *pole wymagane
  Recenzja: **minimum 50 znaków
   
  W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
  * pole wymagane, ** minimum 50 znaków
  Publikuj ›
  Dodano: 150 recenzji.
  Dodano 03.08.2017
  Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
  Wojciech Sumliński wykazał się nie lada odwagą wydając książkę, która wzbudziła tak wielkie kontrowersje jeszcze przed swoją premierą. Chylę czoła wydawnictwu, które zdecydowało się na wzięcie pod swoje skrzydła Sumlińskiego. I w końcu przecieram oczy ze zdumienia, że polska władza pozwoliła na wydanie książki, która mogła całkowicie zniszczyć obraz Bronisława Komorowskiego. Może przeczytano kilka pierwszych stron, gdzie jego nazwisko nie pada i stwierdzono, że to pewnie nie o nim? "Niebezpieczne związki" to książka przede wszystkim o Komorowskim, jego związkach z WSI, Pro Civili i polską mafią, o sprawach, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego, o prześladowaniach, niespełnionych groźbach. Więcej przeczytajcie sami. Nie chcę psuć zabawy.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (0)
  Dodano 02.10.2016
  • 4
  4/5
  Może być
  Książka średnia można przeczytać ale jest tylko jedną z wielu publikacji na ten temat
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (0) nie (1)
  Dodano 29.09.2016
  • 5
  5/5
  Książka
  bardzo zajmująca. Przyczyniła się do ukazania mrocznej strony byłego Prezydenta i "zaprowadziła" go do lamusa.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (1) nie (0)
  Dodano 13.08.2016
  Prawda potrafi wstrząsnąć
  Wojciech Sumliński pisząc tę ksiązkę, zrobił ważny krok ku prawdzie. Prawdzie, która dla wielu ludzi może być wstrząsająca. Czasami aż się dziwię, że Sumlińskiemu nie stała się jeszcze krzywda, bo to o czym pisze w tej książce, ale i nie tylko w tej, dla wielu ważnych osób staje się szalenie niewygodne. Dziennikarzowi co prawda wielokrotnie grożono, tym niemniej.. Ta książka pomaga otrząsnąć się jakby z marazmu w którym człowiek tkwi będąc blisko niektórych mediów. Ta książka czegoś uczy, między innymi tego, że nie warto ufać tym których nazywa się używając czasem prawie samych superlatywów, warto stawiać na trzeźwy osąd.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (0)
  Dodano 11.08.2016
  • 4
  4/5
  Thriller polityczny czy realia polskiej polityki?
  Książka, która wprawia w zdumienie. Czytelnik dochodzi do momentu, w którym musi postawić sobie kilka pytań: Czy to możliwe, że polskie media były do tego stopnia sterowane i że tak ważne wydarzenia zostały zatajone? Jeśli tak, czy wciąż można powiedzieć, że żyjemy w demokratycznym państwie? Jak daleko może się posunąć gracz polityczny? Kto tak naprawdę posiada największe wpływy w Polsce?
  Sumliński przedstawia nam reportaż z opisami godnymi świetnej powieści szpiegowskiej.
  Polecam obywatelom, którzy myślą samodzielnie i zdają sobie sprawę, że media to czwarta wladza, która nigdy nie będzie w pełni niezależną.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (0)
  Dodano 15.07.2016
  • 1
  1/5
  Niebezpieczne związki
  Trochę słabo sie dzieje że takie półprawdy niepoparte realnymi dowodami stają się "prawdami', powtarzanymi i kształtujacymi opinie. Dzisiejsza istniejąca w dyskursie rzeczywistość coraz częściej jest opisywana przez rzeczywistość wirtualną tworzoną w wyobraźniach jednostek. Prowadzi to tylko do złych emocji i pogarsza zycie w tej prawdziwej rzeczywistości. Lud to kupuje.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (0) nie (6)
  Dodano 15.07.2016
  • 1
  1/5
  Niebezpieczne związki
  Trochę słabo sie dzieje że takie półprawdy, jednak w znacznej mierze fikcyjne historie niepoparte realnymi dowodami stają się "prawdami', powtarzanymi i kształtujacymi opinie. Dzisiejsza istniejąca w dyskursie rzeczywistość coraz częściej jest opisywana przez rzeczywistość wirtualną tworzoną w wyobraźniach jednostek. Prowadzi to tylko do złych emocji i pogarsza zycie w tej prawdziwej rzeczywistości.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (0) nie (5)
  Dodano 14.07.2016
  • 3
  3/5
  3/6
  Książkę kupiłem głównie dzięki wielu pozytywnym opiniom. Niestety trochę się zawiodłem. Fakt - książka trzyma w napięciu i bardzo szybko się ją czyta, ale po początkowym zaciekawieniu następuję dłuższy przestój który zniechęca do czytania. Brak materialnych dowodów powoduje że ciężko mi uwierzyć w większość zawartych w tej książce tez. Mimo wszystko polecam książkę bo można się dowiedzieć kilku ciekawych rzeczy na różne tematy i nakreślić własną opinię. Tak czy siak zapewne Pogorzelisko również kupie i przeczytam. Ocena w skali 6 stopniowej "3".
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (1) nie (3)
  Dodano 12.07.2016
  • 2
  2/5
  Niebezpieczne Związki Bronisława Komorowskiego
  No cóż powiązania z Gazetą Polską i Wprost skłaniają raczej do wniosku, że bardziej to fikcja literacka niż rzetelne dziennikarstwo faktu. Trudne to wszystko do zweryfikowania, ale jako przeciętny kryminał ujdzie. Gdyby te wszystkie jak rozumiem teorie spiskowe były prawdą to autora raczej by wśród nas już nie było. Po przeczytaniu skłaniam się ku temu, że jest to literatura sponsorowana.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (0) nie (5)
  Dodano 05.07.2016
  Dobra książka Sumlińskiego
  Cóż, Wojciech Sumliński dla wielu jest dziennikarzem niewygodnym i wcale się temu nie dziwię, szczególnie po książkach takich jak ta. Sumliński pokazuje prawdę, w dodatku w sposób zajmujący i interesujący. Prawda niestety, okazuje się gorzka, Wojciech Sumliński uzmysławia, że to czego dowiadujemy się z mediów prawie zawsze mija się z prawdą. W wielu kwestiach ta książka szokuje i wstrząsa, bowiem ludzie którzy często powszechnie uważani są za autorytety uwikłani są w mroczne układy i związki. Jedna z tych książek która bardzo wiele dała mi do myślenia, bo przewartościowuje wszystko to co uważamy za pewnik.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (0)
  Dodano 03.06.2016
  • 5
  5/5
  Zdecydowanie
  Konkretna , rzeczowa, i niestety co gorsza prawdziwa - poparta dowodami!!!
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (0)
  Dodano 08.05.2016
  Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
  Książka świetnie napisana. Niesamowicie wciąga mimo trudnego i szokującego tematu. Tematyka naprawdę poruszająca dająca wiele do myślenia. Możliwość spojrzenia na znane z mediów afery i zagadkowe tematy z innej perspektywy.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (0)
  Dodano 06.05.2016
  • 5
  5/5
  Każdy powinien to przeczytać
  Nie ważne, po której stronie politycznej jesteś - musisz to przeczytać!
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (1)
  Dodano 05.05.2016
  • 5
  5/5
  Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
  Ojjj....! Człowieczku malutki i marniutki... Ciułasz i ciułasz grosz do grosza, a cały system wrogi i bezwzględny (skarbówka, zus itp...) Ale są tacy, co żyją jak pączki w maśle! Takim to się powodzi..., dla nich prawo nie istnieje..., nie przepraszam- oni układają prawo pod siebie jak chcą, kiedy im się podoba zmieniają wersję, tak by było dobrze. Przekręty na OLBRZYMIĄ wręcz skalę. .. Nie dziwię się, że pan Sumliński siedząc w tym bagnie po uszy, do tego naciskany i napiętnowany, wciąż bojący się o rodzinę i siebie- starał się popełnić samobójstwo. Polecam wszystkim- jeśli tylko chcesz- możesz wyrwać się z tego matrixa, w którym wszyscy na co dzień żyjemy!
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (0) nie (1)
  Dodano 05.05.2016
  Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego.
  Szokująca książka mówiąca o ścisłym powiązaniu świata polityki z biznesem. Polecam każdemu czytelnikowi.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (0)
  Dodano 12.04.2016
  Polecam
  Za tę książkę Wojciechowi Sumlińskiemu należą się wielkie brawa. Autor otworzył mi oczy na wiele spraw. Co prawda treści takich książek trzeba przepuszczać przez gęste sito, nie można we wszystko ślepo wierzyć, ale Sumliński pisze tak sensownie i przekonywająco, że nie sposób przejść obok tej książki obojętnie i nie dopatrywać się w niej prawdy - nawet tej najbardziej niewygodnej. Książka napisana jest bardzo dobrze, czyta się szybko. Choć nie jestem fanem tego typu literatury, "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego" są moim zdaniem pozycją wartą przeczytania. Zdecydowanie polecam.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (0)
  Dodano 11.04.2016
  Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
  W czasie lektury tej książki byłam przede wszystkim przerażona. Przerażona stanem naszego państwa i jego włodarzy. Czyli słynne powiedzenie potomka naszego wieszcza, że "Polska istnieje tylko teoretycznie" jest prawdą? Polecam każdemu, lektura obowiązkowa.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (0)
  Dodano 06.03.2016
  • 4
  4/5
  Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
  Treść tej pozycji i dzisiejsze fakty (po publikacji akt Wałęsy), to dowody na bardzo niski poziom wiedzy Polaków o transformacji i obecnych jeszcze wpływów komunistów i powiązanych z nimi pracowników aparatu państwowego na obecne wydarzenia w Polsce.
  Wydarzenia z Magdalenki to obraz rodzących się powiązań w polityce i władzy. Czy PiS dąży do ujawnienia wszystkich faktów i dekomunizacji Polski. Zdaje mi się że to dobry krok w stronę ABY POLSKA BYŁA POLSKĄ !!!
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (1) nie (0)
  Dodano 03.03.2016
  • 5
  5/5
  Polecam każdemu, a zwłaszcza zwolennikom PO
  włos na głowie się jeży, że tacy ludzie rządzili naszym krajem
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (1)
  Dodano 17.02.2016
  • 5
  5/5
  polecam
  Bardzo ciekawa i dobrze napisana książka opowiadająca o tej ciemnej stronie polskiej historii
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (1)
  Dodano 06.02.2016
  Polecam niedowiarkom.
  Treści zawarte w książce porażają. Dużo materiału do przemyślenia.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (0)
  Dodano 23.01.2016
  • 1
  1/5
  Fantazja dobra sensacja
  Jak ktoś lubi kryminały to super, ale za dużo tam fantazji, aby nazwać to poważną książka
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (5)
  Dodano 17.01.2016
  • 1
  1/5
  czytać !
  mozna wierzyć lub nie wierzyć autorowi, ale warto przeczytać, i co ważniejsze - zastanowić się w jakim świecie żyjemy, jak wielka jest rola mediów w kształtowaniu naszej opinii. pojawaiją sie zarzuty o plagitowaniu. Rzeczywiście nie jest to chyba najszczęśliwsze jeśli w książce są kopie konwencji z innych pozycji, ale odrzuciwszy je zostaje meritum, które jest porażające. Autor broni się stwierdzeniami, że były to zapożyczenia, których nie ukrywał. Przeczuwam, że będą zarzuty dot prawa autorskiego, ale do sedna nie odniesie się nikt. Jak autor pisze: skompromitujesz fakty kompromitując ich źródło.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (4) nie (1)
  Dodano 17.01.2016
  • 1
  1/5
  Jesli chcesz przeczytac....
  Kilka ksiazek naraz, to powiesc Sumlinskiego jest jak znalazl. Za jednym zamachem zaliczysz ksiazki Alistair McLeana, Steinbecka, a nawet Coelho.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (5)
  Dodano 09.01.2016
  ciekawostka :)
  rzeczywiście bardzo dobry plagiat, dalej czytaj tu :
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19450952,sumlinski-plagiatowal-powiesci-sensacyjne-newsweek-ma-nowe.html#MTstream
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (5) nie (5)
  Dodano 09.01.2016
  • 5
  5/5
  Fenomenalna!
  Dawno nie czytałem tak dobrej książki, polecam każdemu, kto chce się przekonać, kto był głową Rzeczypospolitej.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (5) nie (5)
  Dodano 04.01.2016
  • 5
  5/5
  Trzeba przeczytać. Koniecznie.
  Tyle zlodziejstwa, ile promował bohater książki nie byłem sobie wcześniej w stanie wyobrazić.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (5) nie (5)
  Dodano 01.01.2016
  Pomaga zrozumieć rzeczywistość.
  Książka napisana bardzo przystępnie, zrozumiała nawet dla ludzi, którzy nie interesuję się nadmiernie polityką. Uważam, że jest to lektura obowiązkowa dla każdego Polaka. Dzięki tej książce zrozumiałam wiele spraw, które mają miejsce w naszej ojczyźnie. Zamierzam prezentować ją każdemu z rodziny na imieniny. Kocham Polskę i chcę by wszystkim nam żyło się lepiej. Gorąco polecam.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (6) nie (5)
  Dodano 22.12.2015
  • 5
  5/5
  Fakty dziejące się obecnie
  Przedstawione fakty, w które trudno uwierzyć, że mogły się wydarzyć w ostatnich latach. Odsłania kulisy manipulacji byłych funkcjonariuszy władzy mających wciąż wpływ na nasze życie. okazuje jak daleko są w stanie się posunąć, aby dążyć do utrzymania wpływów czy władzy. Niestety nasuwa się smutny wniosek, który warto zapamiętać, aby umieć interpretować obecne zdarzenia "Lepiej człowieka ośmieszyć, okpić, zdyskredytować niż go wyeliminować".
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (3)
  Dodano 22.12.2015
  • 5
  5/5
  Przerażająca i niestety prawdziwa opowieść!
  Gorąco polecam każdemu tę książkę, szacunek dla autora za odwagę! To niepojęte, że żyjemy w takim państwie, które rzeczywiście istnieje a raczej do niedawna istniało "teoretycznie".
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (3) nie (4)
  Dodano 22.12.2015
  • 5
  5/5
  Przerażająca i niestety prawdziwa opowieść!
  Gorąco polecam każdemu tę książkę, szacunek dla autora za odwagę! To niepojęte, że żyjemy w takim państwie, które rzeczywiście istnieje a raczej do niedawna istniało "teoretycznie".
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (3) nie (4)
  Dodano 20.12.2015
  • 3
  3/5
  Historia (nie)prawdopodobna...
  Polecam książkę - warto przeczytać chociażby po to, by wyrobić sobie o niej zdanie, by poznać punkt widzenia inny od tego mainstreamowego, by ewentualnie zmierzyć się z gigantycznym faktograficznym zbiorem... Nawet przez myśl mi przeszło, by zebrać grupę czytelników, którzy mogliby zweryfikować przedstawione miejsca, nazwiska, sytuacje... Ale byłaby to tytaniczna praca, bo tych jest naprawdę masa.
  Sam styl, w którym pisze autor nie podoba mi się - zbyt często jest pompatyczny, miejscami stara się budować grozę, gdy wystarczyłoby przytoczyć fakty (jeśli prawdziwe, to wystarczająco szokujące). Przedstawione wydarzenia faktycznie mogły być dla autora traumatyczne, ale... Nie zdradzając treści - znam ludzi, którzy z większym powodzeniem stawiali czoła większym dramatom.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (4) nie (2)
  Dodano 17.12.2015
  • 4
  4/5
  Sumliński niewinny!
  Proszę Państwa, wygląda na to, że po wielu latach procesu Wojciech Sumliński został wreszcie uniewinniony! Wyrok jest na razie nieprawomocny, ale zdaje się, że wszystko jest na dobrej drodze. Komorowski nie ma już nic na swoją obronę! Polecam poczytać o szczegółach tutaj:
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,139758,title,Sad-uniewinnil-Sumlinskiego-Najcudowniejszy-dzien-w-moim-zyciu,wid,18049659,wiadomosc.html

  A książkę bardzo polecam!!!
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (4)
  Dodano 16.12.2015
  Ksiązka Niebezpieczne związki BK
  Lekkie pióro, łatwy i zrozumiały język. Trzeba ją przeczytać, żeby wiedzieć i poznać fakty. Polecam.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (1)
  Dodano 14.12.2015
  prezent dla męża
  to jedna z nielicznych książek jakie pochłonął mój mąż...nie mógł się od niej oderwać... MÓJ MĄŻ POLECA !!!
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (3) nie (0)
  Dodano 11.12.2015
  Genialna
  Książka doskonała, można dzięki niej przejrzeć na oczy. Książka potwierdziła słuszność moich poglądów. Autor jest bardzo fajnym , skromnym człowiekiem, który przyjął bardzo trudną rolę bojownika o prawdę, za co zapłacił wysoką cenę. Polecam wszystkim! Książka dla ludzi, którzy chcą znać prawdę, a nie unosić się na iluzorycznej chmurze fantasmagorii o zielonej wyspie w Polsce.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (1)
  Dodano 11.12.2015
  • 5
  5/5
  Komorowski
  Świetny pomysł na prezent dla prawdziwego faceta choć trochę znajacego się na polityce Polecam w 100%
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (1)
  Dodano 10.12.2015
  • 5
  5/5
  Lepsze niz kryminał !
  Książka jest rewelacyjna, czyta się ją jak najlepszy kryminał, przeraża i trzyma w napięciu. A moja metryka dodatkowo pozwala mi zderzyć opisane sytuacje z kartami historii, które przeżyłam....i wyjaśnić to czego dotąd nie rozumiałam... Gorąco polecam!
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (3) nie (1)
  Dodano 05.12.2015
  • 5
  5/5
  Dobra książka!
  Niestety pozycja niedostępna w księgarniach przed wyborami prezydenckimi! Ale nie w eMPIK'u!
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (1) nie (1)
  Dodano 30.11.2015
  • 5
  5/5
  Niebezpieczne związku czy naprawdę niebezpieczne?
  Super książka, ale ile w niej prawdy? Ja zafascynowany nie tylko ta książką Pana Wojciecha ale również bardzo dobrym tytułem w "Mocy bezprawia" postanowiłem odwiedzić miejsce, w którym kto wie może rozgrywały się losy Polski, jak ktoś nie pamięta, to tym miejsce jest Zaborek na podlasiu, cudowne miejsce, aż przechodzą ciarki i chcę się przechadzać między dworami niczym "hrabia" Marian C.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (1)
  Dodano 14.11.2015
  Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego Sumliński Wojciech
  Polecam kazdemu kto interesuje sie polityka i chce wiedziec cos wiecej niz tylko to co podaje mainstream
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (1) nie (1)
  Dodano 12.11.2015
  • 4
  4/5
  Straszna historia naszego kraju.
  Mnie ta książka przeraziła, mimo wszystko uważam za wartą przeczytania.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (1) nie (1)
  Dodano 16.10.2015
  • 5
  5/5
  Niebezpieczne związki byłego już prezydenta, choć jeszcze niedawno urzędującego…
  Książka Wojciecha Sumlińskiego budzi kontrowersje i budziła je jeszcze przed swoją premierą. Ukazała się podczas kampanii prezydenckiej na wiosnę 2015 r. i wzbudziła szepty, krzyki i lamenty ludzi skupionych wokół Bronisława Komorowskiego, wtedy jeszcze urzędującego prezydenta. Zaiste, ciekawe, że władza pozwoliła Sumlińskiemu tę książkę
  w ogóle wydać, i to w takim momencie. Władza bała się bowiem panicznie treści zawartych w książce, kompromitujących Komorowskiego, ukazujących jego ciemne sprawki w kwestii WSI i „Pro Civili”. W każdym razie już na starcie punkt dla autora.

  Znamienne, że już sama okładka książki przykuwa oko. Na awersie ujadające wilki, czarny kolor, rewers to także ujadające wilki i trochę tekstu opisującego książkę. Nieźle. ,„Niebezpieczne związki…” liczą niespełna 400 stron, podzielone są na 11 rozdziałów
  i zakończenie. Poza spisem treści nie ma bibliografii i przypisów, bo i po co? Za bibliografię robią tutaj własne przeżycia i zapiski autora, zaś co do przypisów – pojawiałyby się tam cały czas te same nazwiska i sprawy, wielokrotnie się w książce przewijające.

  Co ciekawe, sama książka nie jest tylko o Komorowskim. Przewija się tam także poprzedni „główny bohater” Sumlińskiego, tj. Jarosław Sokołowski „Masa”, słynny świadek koronny, „kapujący” na swoich kolegów z „Pruszkowa”. Sokołowski ma swoje miejsce w nowej książce, ponieważ przewija się w całej sprawie, na początku książki dość sporo
  o nim, później coraz mniej i mniej. W książce rzecz jasna chodzi o Komorowskiego, ale nie jest to oczywiste na samym początku lektury, ponieważ nazwisko to na początkowych stronach nie pada. Później pojawia się jednak coraz częściej aż autor przechodzi do meritum sprawy i rysuje czytelnikom kompleksowy plan związków Komorowskiego z WSI, „Pro Civili” i ludźmi „spod ciemnej gwiazdy”.

  Nie chciałbym też za dużo napisać, aby nie psuć lektury, jednak zachęcam do sięgnięcia po „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego”. To opowieść
  o ukrywaniu prawdy, „zamiataniu pod dywan” wielu publicznych spraw, opowieść o kłamstwach możnych tego świata, o walce niestrudzonego dziennikarza śledczego, prześladowaniu jego i jego rodziny przez służby, wcale nie do końca tajne. Książkę bardzo dobrze się czyta, jej tempo jest odpowiednie, autor rysuje szeroki kontekst w dosyć jasny sposób, dzięki czemu czytelnik się nie pogubi. Dużo by można pisać pozytywnego o książce Wojciecha Sumlińskiego. Obowiązkowa lektura chyba dla każdego. I na koniec dodatkowy plus dla samego autora, za odwagę, upór w dążeniu do prawdy i walkę do końca z ludźmi
  i „potworami”. Choć, jak wiemy z innej książki (także polskiego autora) najgorszymi potworami są właśnie ludzie…
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (4) nie (1)
  Dodano 09.10.2015
  Cała prawda o Komorowski i nie tylko
  Pan Sumliński świetnie pisze, co wiadomo nie od dziś. Az strach pomyśleć że nie jest to fikcja literacka tylko 100% prawda.
  Kto ma lepsze teczki ten może wszystko, a kariera jaką zrobił BK nie wynika z jego wspaniałych osiągnięć, ale z tego kto za nim stoi.
  Świetna sensacja, szkoda tylko że to rzeczywistość.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (1)
  Dodano 03.10.2015
  Zwracam się do byłego prezydenta.
  Były prezydent do tej pory, mimo szerokiego rozgłosu jaki wywołała ta książka, nie chce składać rzeczowych wyjaśnień co do jej treści. Tymczasem takie wyjaśnienia opinii publicznej się należą- jeśli ta książka jest stekiem kłamstw niech pan Komorowski złoży obszerne wyjaśnienia na temat treści w niej zawartych i niech skieruje pozew do sądu przeciwko autorowi. Do tej pory pan Komorowski milczy...
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (5) nie (2)
  Dodano 02.10.2015
  • 3
  3/5
  Książka ciekawe
  Lecz bez jakichkolwiek dokumentów potwierdzających zawarte w niej tezy(te nie objęte klauzulami tajności powinny się pojawić) , jest tylko ciekawą beletrystyką a nie literaturą faktu.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (0) nie (3)
  Dodano 22.09.2015
  musi to przecztać
  książka ukazuje nam w jakimś świecie iluzji żyjemy i jak dzięki temu łatwo nami sterować
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (3) nie (0)
  Dodano 21.09.2015
  Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
  Te publikację powinni przeczytać wszyscy zwolennicy każdej opcji politycznej. Wiele w niej prawdy o byłym prezydencie.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (1)
  Dodano 21.09.2015
  • 5
  5/5
  otwórzcie oczy
  Każdy ale to absolutnie KAŻDY świadomy Polak powinien to przeczytać. Książka otwierająca oczy, a jednocześnie przerażająca, kiedy człowiek uświadomi sobie, w jakim kraju żyje. Ponadto naprawdę bardzo dobrze napisana, czyta się ją jak kryminalną powieść, z tą różnicą, że to sama prawda. Szacunek dla Pana Sumlińskiego za to, że wciąż prowadzi swój bój.
  Wyłączcie telewizory, włączcie myślenie.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (4) nie (1)
  Dodano 16.09.2015
  • 5
  5/5
  OK
  Polecam!
  Książka czyta się sama. Podziękowania dla Pana Wojciecha Sumlińskiego
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (1) nie (2)
  Dodano 13.09.2015
  po lekturze
  W kontekście zbliżających się wyborów, lektura dająca sporo do myślenia. Mimo, że była wydarzeniem przed wyborami prezydenckimi, to nie traci na aktualności....kawał dziennikarskiej roboty...
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (4) nie (2)
  Dodano 09.09.2015
  Ciekawa książka
  Dobrze się czyta, pokazane jest w niej to o czy milczą media. Zawiera dużo wątków politycznych i mafijnych.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (1) nie (0)
  Dodano 31.08.2015
  książka
  Ciekawa książka o wręcz mało realnych faktach, aż trudno w nie uwierzyć
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (1) nie (0)
  Dodano 29.08.2015
  • 5
  5/5
  Godna polecenia, wciągająca i oparta na faktach.
  Lektura bardzo wciągająca, już od pierwszej strony. Ciekawe, bo praktycznie im dalej, tym bardziej trzyma w napięciu. Polecam każdemu, dosłownie. Napisana bardzo rzetelnie. Narrator pierwszoosobowy, ukazujący swe słabości i wątpliwości w bardzo ludzki sposób. Właściwie najbardziej podobały mi się ,,refleksje na cmentarzu", te o wierze i moralności. Bardzo wartościowe zdania. Sedno jednak jest o czymś innym, co ukazuje olbrzymi kontrast pomiędzy światopoglądem narratora, a środowiskiem, w którym potem się obracał. 5/5
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (1)
  Dodano 26.08.2015
  • 5
  5/5
  Niebezpieczne związki Bronisława komorowskiego
  Powinna to być lektura każdego Polaka, aby ludzie wreszcie mogli przejrzeć na oczy, kto "rządzi" Polską!!! Polecam każdemu, kto ma na celu dobro Polski!!!
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (1)
  Dodano 10.08.2015
  • 5
  5/5
  recenzja
  Książka bardzo dobra, godna polecenia do przeczytania
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (1)
  Dodano 04.08.2015
  Książka, która mogła przesądzić o porażce B. Komorowskiego w wyborach prezydenckich
  Niechętnie mówiono o niej w mediach głównego nurtu. Internet i media "podziemne" skutecznie jednak sprawiły, że książka Wojciecha Sumlińskiego dotarła do większego grona odbiorców. Zaskakująca by nie powiedzieć miejscami szokująca pozycja. Informacje zawarte w książce trudno nawet nazwać "teoriami spiskowymi" gdyż były prezydent podczas kampanii wyborczej mając możliwość oskarżenia autora książki o zniesławienie w tzw. "trybie wyborczym" nie skorzystał z tej możliwości - rzekomo nie posiadając silnej linii obrony. Książka, która dla wielu może otworzyć oczy.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (3) nie (0)
  Dodano 02.08.2015
  Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
  Książka pięknie wydana,książka godna polecenia- treść przystępna dla każdego -zrozumiała pełna dawka z zakresu wiedzy o POLSCE - III R.P. ,treść książki zawiera efekty starannej i żmudnej pracy Jej Autora- W.Sumlińskiego. Warto tę książkę przeczytać ,bo napewno pewne fakty nie były dotąd nam znane...
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (0)
  Dodano 29.07.2015
  • 5
  5/5
  Otwieracz oczu na polską rzeczywistość...
  ...Bez względu na opcje polityczną,każdy kto czuje się Polakiem powinien to przeczytać i uświadomić sobie kto i co robi w naszym kraju.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (3) nie (1)
  Dodano 25.07.2015
  • 4
  4/5
  Ciarki chodzą, ale tylko lewą nogą
  Ciarki przechodzą do czasu pierwszych 250 stron, dalej zaczyna się nieco sielanka i rozterki życiowe autora.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (0) nie (2)
  Dodano 22.07.2015
  • 5
  5/5
  Po lekturze - można nie być proPISowym, ale trzeba być antyPO.
  Szczególnie polecam tym 40 % polaków darzących niesłabnącym "zaufaniem społecznym" i swoim poparciem tytularnego "bohatera".
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (3) nie (2)
  Dodano 10.07.2015
  50/50
  Książka ciekawa i dobrze się ją czyta. Podaje dużo faktów, jednak moim zdaniem Autor zbyt mocno rozprawia się ze sobą, ze swoimi problemami. Z ogromnym szacunkiem podchodzę do tego, co autor przeżył i szczerze mu współczuję, jednak promowanie książki w mediach jako przełomowe- co do faktów- jest trochę przekoloryzowane. Autor przytacza oczywiście historię gry, która toczy się wokół niego, jednak w pewnym momencie mocno zakrawa to na Jego "Niebezpieczne związki" a nie takowe- Prezydenta. Jednak polecam każdemu, kto chce poznać metody działania służb i to, jak niewidocznie i równolegle toczy się "druga polityka"... Daje do myślenia. Ogromne wyrazy uznania dla Wojciecha Sumlińskiego, że nadstawia kark i ryzykuje, mozna powiedzieć, życiem swoim i rodziny.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (3) nie (1)
  Dodano 07.07.2015
  Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
  Ciekawa, napisana "przyjaznym" językiem, otwierająca oczy na kolejne, nie wyjaśnione, sprawy...
  Polecam
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (1)
  Dodano 02.07.2015
  Cała prawda o...
  Moim zdaniem książka mocno polityczna, pisana na zamówienie polityczne, nie mniej jednak są w niej fakty nie do podważenia, przytoczone przykłady są prawdziwe. Przeczytałem z ciekawością i muszę przyznać z niesmakiem. Książka ciekawa, bezkompromisowa i ostra. Duża doza prawdy ale nie bezstronności. Warto przeczytać.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (0) nie (2)
  Dodano 29.06.2015
  • 5
  5/5
  Obowiązek czytającego!
  Ta książka obrazuje bagno nas otaczające ukazując wszelkie mistyfikacje mające wmawiać nam jak jest pięknie.
  Nie jestem zdziwiony jej treścią. Jak zaczynałem czytać to wydawało mi się, że cała walka nie ma sensu, przecież to jest tak ustawione, że nigdy się z tym nie wygra... Po przeczytaniu mogę powiedzieć jedno. Nadzieja umiera ostatnia!
  My jako osoby które przeczytały powinniśmy dawać tą książkę każdemu. Zaczynając od rodziny idąc dalej w stronę znajomych. KAŻDY polak powinien to przeczytać by zrozumieć z czym mamy do czynienia.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (2)
  Dodano 27.06.2015
  Niebezpieczne związki
  Świat razwiedki jakiego nie znamy. Razwiedka żyje i ma się dobrze. Większość woli tego nie dostrzegać, nie wiedzieć - zaprzeczać oczywistym faktom. Dobrze rozwinięty wątk osobisty Sumlińskiego. Na przekład Jurgen Roth opisuje zamach smoleński całkiem beznamiętnie, tymczasem Wojciech Sumliński pokazuje obszerny wątek osobisty. Sposób działania razwiedki jest zawsze ten sam - zastraszyć, potem podważyć wiarygodność dziennikarza. N Dopiero na końcu jest seryjny samobójca...Przerażająca książka....
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (0)
  Dodano 21.06.2015
  • 5
  5/5
  Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
  Książka pokazuje świat, którego przeciętny Polak nie zna. Fakty, które są w niej opisane zaskakują nas. Przedstawiony świat jest okrutny, pełen wyrachowania i bezwzględnego działania. Z treści tej książki wynika, że opisane osoby inaczej kreują się w rzeczywistości.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (4) nie (1)
  Dodano 20.06.2015
  Niebezpieczne Związki Bronislawa Komorowskiego
  Książkę się czyta jednym tchem! Świetnie napisana i co ważne podparta dokumentami!
  Powinni ją przeczytać wszyscy Polacy którym leży na sercu dobro naszej Ojczyzny a zwłaszcza ci którzy glosowali na Bronka w ostatnich wyborach.
  Szczerze polecam
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (1)
  Dodano 20.06.2015
  • 4
  4/5
  Bardzo dobra książka
  Polecam przeczytać tą książkę każdemu. Nie tylko ujawnia wiele faktów ukrywanych przez media, ale jednocześnie zawiera bardzo wciągającą historię. Przeczytałem to w kilka dni i polecam dalej swoim znajomym.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (1)
  Dodano 19.06.2015
  • 5
  5/5
  Wspaniała lektura.
  Pozycja obowiązkowa, każdego patrioty!
  Po za tym bardzo przyjemnie się czyta i wciąga ;)
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (3) nie (1)
  Dodano 15.06.2015
  Niebezpieczne zwiazki
  lektura obowiazkowa ws szkolach srednich, i naturalnie wszedzie indziej.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (1) nie (1)
  Dodano 15.06.2015
  • 4
  4/5
  Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
  Dla miłośników gatunku - typowe dziennikarstwo śledcze. Pozycja zajmująca, pozwalająca na własny osąd wydarzeń
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (1)
  Dodano 14.06.2015
  • 5
  5/5
  Niebezpieczne zwiazki Bronisława Komorowskiego
  Obowiązkowa lektura dla każdego komu leży na sercu dobro Polski. Po jej przeczytaniu dopiero otworzyłam oczy na to co się dzieje w naszym kraju jak jest powoli od lat systematycznie niszczony.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (3) nie (1)
  Dodano 12.06.2015
  triller
  Można przeżyć szok, to po prostu triller. Polecam każdemu, kto lubi znać prawdę.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (1)
  Dodano 11.06.2015
  • 5
  5/5
  NAJLEPSZA KSIĄŻKA JAKĄ CZYTAŁAM...
  Przeczytałam w dwa dni. I nie dlatego, że szybko czytam, ale dlatego, że tą książkę się POCHŁANIA jednym tchem... jest tak wspaniale napisana. Podpisuję się pod słowami, że to powinna być lektura obowiązkowa każdego Polaka.
  Moja już w obiegu... pożyczona.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (1) nie (1)
  Dodano 10.06.2015
  • 5
  5/5
  Prawda ujawniona
  Cieszę się, że takie książki są w czołówce sprzedaży. To oznacza, że wiele osób chce poznać prawdę, jest ciekawych informacji o środowisku politycznym, które rządzi tym krajem. Polecam serdecznie.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (1)
  Dodano 09.06.2015
  • 5
  5/5
  Niebezpoieczne związki Bronisława Komorowskiego
  Dla mnie książka genialna, ukazująca czyste zło polskiej polityki powiązanej z mafią. Książka wiarygodna, autentyczna. Za autentyczność książki przemówi brak procesu względem Wojciecha Sumlińskiego ze strony Bronisława Komorowskiego, ponieważ byłby to koniec jeszcze aktualnego prezydenta. Udostępniać książkę wszystkim znajomym, niech zobaczą w jakim "bagnie"jest władza, która powinna nas chronić.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (1) nie (1)
  Dodano 08.06.2015
  Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
  Obowiązkowa lektura myślącego Polaka. Warto mieć tę pozycję w swojej biblioteczce.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (1) nie (1)
  Dodano 07.06.2015
  Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego - Sumliński Wojciech
  Książka godna polecenia, zawiera wile ciekawych faktów nie można się od niej oderwać. Nareszcie polska rzeczywistość przedstawiona zgodnie z faktami. Daje dużo do myślenia na temat sytuacji w której się znajdujemy.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (1) nie (1)
  Dodano 07.06.2015
  • 5
  5/5
  Prawda, wyłącznie prawda i tylko prawda
  Ta zasada przyświecała autorowi. Na wszystko co spisał ma dowody i to go ratuje przed więzieniem. Rządzący POlitycy najchętniej widzieliby go za kratami bowiem bezceremonialnie odkrywa ich korzenie wywodzące się z dawnego ustroju, styl uprawiania polityki oparty o mafijne układy i potężne, niewyobrażalne wręcz pieniądze. Książka genialna! Tylko żałuję jednego, że to nie powieść, to nie fikcja... lecz czysta prawda. To prawda o Polsce i najgorszym z możliwych raków, który ją zżera. Dziękuję autorowi za olbrzymi trud, który włożył w napisanie tej książki, za naciski i chwile zwątpienia, które przetrwał. Panie Wojtku słowa uznania wdzięcznego rodaka dla Pana! Polacy czytajcie i wyciągnijcie wnioski - w czasach AK wyrok mógłby być tylko jeden, a co stanie się dziś?
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (1)
  Dodano 05.06.2015
  Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
  Książkę czyta się jak powieść kryminalną. Bardzo ciiekawa, warta przeczytania. Polecam świadomym czytelnikom, którzy lubią wiedzieć w jakim ŚWIECIE żyją.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (1) nie (1)
  Dodano 05.06.2015
  • 5
  5/5
  Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
  Autor pośrednio udowodnił, że Polską rządzi rosyjska mafia! To, że przeżył, jest zdarzeniem losowym. Tylko autentyczne poczucie pełnienia misji pozwoliło mu na determinację w dążeniu do prawdy.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (3) nie (1)
  Dodano 03.06.2015
  Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego Sumliński Wojciech Książki | Oprawa miękka 012345
  Jestem w trakcie czytania, ale już mogę ją polecić każdemu. Warto wiedzieć więcej prawdy aniżeli wiadomości z powszechnych mediów. Zajmie więcej czasu na czytanie, ponieważ jest to lektura trudna, ale godna polecenia Polakom.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (4) nie (1)
  Dodano 02.06.2015
  • 5
  5/5
  Prawda potrzebna jest każdemu...
  Autor napisał coś , co porusza ...należy czytać ..myśleć i nie dać się tym, którzy chcą zniszczyć prawdę.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (3) nie (1)
  Dodano 01.06.2015
  Nibezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
  Serdecznie polecam Książkę znakomitego dziennikarza śledczego Sumlińskiego opowiadającą o kulisach tajnych służb WSI w Polsce. Pozycja bardzo ciekawa na rynku polskim, która przedstawia świat polityki i ciemną stronę naszej historii po 1989 roku. W sposób precyzyjny zostały opisane mechanizmy korupcji układów i nadużyć prawa. Niech to będzie zachętą do sięgnięcie po tą książkę.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (3) nie (1)
  Dodano 31.05.2015
  • 5
  5/5
  Niebezpieczne Związki Bronisława Komorowskiego
  Książka rzetelnie (oparta na faktach) opisujące światek polityki, mafii, służb specjalnych. I gdzie w nich ulokował się Nasz Prezydent Bronisław Komorowski.
  Polecam książkę czyta się wyśmienicie.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (1) nie (1)
  Dodano 31.05.2015
  • 5
  5/5
  Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
  Książkę czyta się jednym tchem, jak bardzo dobry kryminał
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (3) nie (1)
  Dodano 30.05.2015
  • 5
  5/5
  otwiera oczy
  To tak jakbys nial puzle i powoli ukladal w calosc, i do zobaczenia calego obrazka brakowalo kilku elementow. Tymi elementami jest ta wlasnie ksiazka. Polecam goraco. Jesli chcesz zrozumiec otaczajaca rzeczywistosc odstaw na miesiac Wyborcza i inne polskojezyczne pisemka i ... spojrz na swiat swpimi oczyma, a potem przeczytaj te ksiazke. Odstawienie gazet potrzebne jest by zdobyc umiejetnosc samodzielnego oceniania, a nie kopiowania wypowiedzi podrzednych pismakow i celebrytow.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (5) nie (1)
  Dodano 29.05.2015
  • 5
  5/5
  Genialny język
  wciąga niebywale.. genialna pozycja.. elektryzująca książka.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (3) nie (1)
  Dodano 29.05.2015
  • 4
  4/5
  Trupy w szafie PBK
  "Pewnie każdy polityk ma jakiegoś trupa w szafie, ale B. Komorowski ma w szafie cały cmentarz"

  Te słowa przytoczone w książce najlepiej streszczają obraz PBK jaki zarysowano na kartach tej książki. Działania osłonowe w śledztwie dotyczącym fundacji "Pro Civili", 260 tysięcy marek zainwestowanych w "Bank Palucha" na początku lat 90. czy afera marszałkowa to tylko niektóre wątki poruszone w książce. To wszystko okraszone charakterystycznym, nasyconym emocjami stylem autora czyni tę książkę wciągającą. W. Sumliński jest naszym przewodnikiem za kulisami politycznej sceny III RP. Nie tylko relacjonuje swoje liczne spotkania z informatorami i aktorami tej sztuki, ale dzieli się swoimi osobistymi refleksjami. Nie oszczędza nam niczego nawet swojej nieudanej próby samobójczej. Osobiście musiałem kilka razy przerywać lekturę z powodu przesycenia skrajnymi emocjami, ale zawsze wracałem. Minusem może być brak czystego "mięsa", czyli fotokopii dokumentów przytaczanych w książce.
  Książka pt. "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego" stara się odpowiedzieć na pytanie jak wykładowca Niższego Seminarium Duchownego w Niepokalanowie zrobił oszałamiającą karierę w wolnej Polsce i osiągnął szczyt w postaci prezydentury. Jak to się stało, że już od początku III RP otaczali go ludzie z którymi całą młodość zaciekle walczył... Warto przeczytać bez względu na to czy popierasz PBK czy nie.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (3) nie (1)
  Dodano 28.05.2015
  • 5
  5/5
  Mroczna prawda
  Genialna książka W. Sumlińskiego o powiązaniach polityków z pierwszych stron z układami świata przestępczego, strukturami wojskowych służb specjalnych.
  Wciąga i szokuje od początku do końca.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (0) nie (1)
  Dodano 28.05.2015
  • 5
  5/5
  na świeżo po przeczytaniu...
  Zachęcam wszystkich do przeczytania książki, w trakcie czytania kilka razy w akcie frustracji odkładałem ją na półkę i musiałem ochłonąć po tym czego się z niej dowiadywałem. Jeśli wszystkie wątki, które porusza redaktor Sumliński są prawdą to Polska jest w niezłym bagnie.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (1) nie (1)
  Dodano 28.05.2015
  • 5
  5/5
  rewelacja!!!
  prawdziwie szokująca!!,świetnie napisana!!,otwiera oczy na rzeczywisty obraz III RP,polecam wszystkim!!
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (1)
  Dodano 27.05.2015
  • 5
  5/5
  Książka która otwiera oczy
  Polecam każdemu komu losy Polski nie są obojętne. W wyborach 8 lat temu głosowałem na PO, załuję że dałem się zmanipulować mediom mainstreamowym. DZiękuję Panu Wojtkowi za tą książkę. Zamówiłem jeszcze 2 inne Pana książki, będe polecał innym. Może wreszcie będzie normalnie.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (3) nie (2)
  Dodano 27.05.2015
  ciekawa książka, polecam,
  ciekawa książka, opowiadająca o kontaktach politycznych, powiązaniach itp. Bardzo przydatna w naszych czasach, otwierająca klapki na oczy ludziom, tego w tv się nie dowiesz, polecam gorąco
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (4) nie (2)
  Dodano 26.05.2015
  • 5
  5/5
  Zwyciężyła Polska, zwyciężyła Prawda!
  Nie przypadkowo Prawda pojawia się tutaj przez duże P. Książka ukazuje szokujące kulisy z życia ustępującego Prezydenta RP, Bronisława Komorowskiego. Po przeczytaniu lektury pana Wojciecha Sumlińskiego, m.in ze względu na osobiste tragedie autora jestem szczęśliwy z wyboru rodaków. Książka na pewno w tym sukcesie pomogła, otwierając oczy chociaż niewielkiej liczbie osób, którzy, tak jak Ja, zrobili wszystko by pan B. nie wygrał ponownie wyborów.

  Książka ukazuje jak naprawdę wygląda "25 lat Wolności", umoczonych po uszy najwyższych funkcjonariuszy, agentów, polityków, ludzi ze świata mediów oraz biznesu. Szokująca historia Bronisława Komorowskiego i pana Wojciecha Sumlińskiego, dziennikarza, któremu zależało na Prawdzie, to pozycja obowiązkowa dla każdego, któremu losy Polski nie są obojętne.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (5) nie (2)
  Dodano 25.05.2015
  • 5
  5/5
  Pozycja obowiązkowa!
  Każdy, kto choć trochę interesuje się polityką powinien sięgnąć po tą książkę. Związki Komorowskiego z WSI to tajemnica poliszynela, choć reżimowe media skrzętnie omijały ten temat, co jest niewiarygodne. W normalnym, cywilizowanym kraju człowiek o tak niejasnych powiązaniach z tak mroczną organizacją nie miałby prawa bytu w życiu publicznym.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (5) nie (2)
  Dodano 23.05.2015
  Poznaj prwadę...
  Książka warta polecenia każdemu Polakowi niezależnie od wieku, zawiera informację które z pewnością nie mają możliwości dotarcia do szerszej publiczności dzięki "niezależnym" mediom w tym kraju.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (6) nie (3)
  Dodano 22.05.2015
  • 5
  5/5
  przeczytałam jednym tchem...
  książka bardzo wciągająca, może trudno uwierzyć, ale przeczytałam w 1 dzień, czyta się szybko, jak dobry thriller, autor niesamowicie wszystko opisuje i widać, że książka napisana z pasją i każdy patriota powinien ją przeczytać
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (3) nie (2)
  Dodano 22.05.2015
  • 5
  5/5
  Polecam
  Bardzo dobra książka, świetnie się czyta, jak kryminał, treść przedstawia porażające fakty.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (3) nie (1)
  Dodano 22.05.2015
  szczera
  Poszerzająca horyzonty na wiele spraw współczesnej RP, okoliczności i powiązań WSI. Bardzo szczera. Choć w niektórych rozdziałach nieco chaotyczna.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (3) nie (1)
  Dodano 22.05.2015
  Każdy powinien ją przeczytać
  Prawda o Polsce! Niestety! Szokująca dająca powody do zastanowienia się nad tym dokąd zmierzamy i kto nami rządzi. Szok
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (4) nie (1)
  Dodano 22.05.2015
  • 5
  5/5
  najlepszy "thriller" XXI wieku, choć to niestety fakty
  Przed wyborami jakże konieczna pozycja kazdego myślącego obywatela. Jeśli ktoś sie kiedys zastanawial gdzie sa jego pieniadze z podatkow badz skad w polsce dziura budżetowa, wystarczy to przeczytać a znajdzie sie tu wszelkie informacje dotyczące ww spraw i nie tylko. Nie glosujmy na zlodzieja w postaci Bronisława K. bo tak po wyborach bedzie widnial w mediach.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (3) nie (1)
  Dodano 22.05.2015
  • 5
  5/5
  Rewelacja
  Książkę czyta się lekko i ciężko się od niej oderwać po kilku stronach czytania. Zawiera bardzo ciekawe informacje, wręcz szokujące. Polecam każdemu, komu los Polski nie jest obojętny.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (4) nie (1)
  Dodano 21.05.2015
  • 5
  5/5
  Niesamowita książka!
  Cała prawda! Gdyby było w tej książce choćby ździebełko nieprawdy, autor byłby podany do sądu w trybie wyborczym. Polecam wszystkim, nie tylko lemingom.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (4) nie (1)
  Dodano 21.05.2015
  • 5
  5/5
  Lektura dla odważnych,dla których prawda jest najciekawsza.
  Lektura wstrząsająca,trudno się dziwić,że tylko nieliczni podejmują próbe ujawnienia mechanizmu działania struktur mafijnych,opartych na podstawach komunistycznych tajnych służb.Jawi nam się mroczny obraz okradanego kraju,gdzie każda metoda jest dobra gdy jest skuteczna w grabieży z zabójstwami łącznie.Siły zła mają się znakomicie w Rzeczpospolitej,dysponują potężnym majątkiem,mediami mają ludzi na wysokich stołkach,wszędzie.Ale mrok rozprasza światło prawdy i ta książka to tego się przyczynia.Chylę czoła przed Autorem.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (6) nie (1)
  Dodano 21.05.2015
  • 5
  5/5
  Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
  Książka jest fantastyczna, interesująca i czyta się ją jednym tchem. Jedynym minusem jest fakt, iż jest PRAWDZIWA...Polecam wszystkim, którym Naród Polski nie jest obojętny.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (4) nie (1)
  Dodano 21.05.2015
  • 5
  5/5
  Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
  Książka znakomita zarówno pod kątem treści jak i formy literackiej. Dałbym...6*
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (1)
  Dodano 20.05.2015
  • 5
  5/5
  Porażające informacje o BK
  Książka opisuje powiązania Bronisława Komorowskiego i jego działania ochronne nad funkcjonariuszami WSI, którzy założyli m.in. fundację Pro Civili, która wytransferowała 400 mln złotych z WAT, wyłudziła kilkanaście miliardów złotych z budżetu państwa na fikcyjnych zwrotach podatku Vat. Opisuje powiązania tych funkcjonariuszy z rosyjskimi szpiegami, mafią pruszkowską, politykami, seryjnymi zabójcami. Książka jest opisana ogromną ofiarą, śmiercią informatora pana Sumlińskiego, jego próbą samobójczą. W normalnym kraju taka książka powinna spowodować polityczną apokalipsę, u nas jest zupełnie przemilczana przez media. Książka zawiera 100% prawdy, autor może udowodnić wszystko przed sądem, dlatego oczywiście nikt go nie pozywa, a stosuje się taktykę przemilczania.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (5) nie (4)
  Dodano 20.05.2015
  • 5
  5/5
  bardzo poczytna lektura
  Ja zdążyłam zakupić książkę w Empiku stacjonarnym. Książkę przeczytałam w dwa dni, bardzo wciągająca lektura. Najbardziej przerażający jest fakt, że to nie wyobraźnia autora napisała fabułę ... Zdecydowanie warta zakupu. Jakby to powiedział autor "elementy układanki zaczynają do siebie pasować" no i niestety muszę przyznać włos się na głowie jeży.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (5) nie (3)
  Dodano 19.05.2015
  • 5
  5/5
  Ja jestem na razie na 80 stronie
  Ja jestem na razie na 80 stronie, i jak na razie Sumliński przedstawia ustalenia CBŚ w sprawie fundacji Pro Civili. Rysuje nam się ogromna grupa przestępcza, jak wynika z ustaleń CBŚ, ale CBŚ zdążyło to tylko ustalić i zostało odsunięte od śledztwa. Komendant Główny Policji dostał list o szefa WSI pana Rusaka, że CBŚ ma przestać zajmować się sprawą.

  Ale struktura przestępcza jest imponująca, mamy doczynienia ze strukturą ponadnarodową, gdzie wiążą się polscy politycy, biznesmeni, mafia pruszkowską, ale też mafia rosyjska, Wiedeń, policja niemiecka i mafia z Włoch (aż trudno uwierzyć, ale padają konkretne nazwiska)

  Do strony 80-tej nazwisko Komorowskiego pada tylko 2 razy, po raz pierwszy pojawiając się dopiero na stronie 70-tej którejś. Wbrew tytułowi książka dotyczy szerszego kontekstu, Komorowski pojawia się tam dodatkowo, no przynajmniej na początku.

  Sumliński zaznaczył, że zawarł w książce TYLKO informacje, które może udowodnić przed każdym sądem, informacji ma więcej, ale tych które trudno byłoby mu udowodnić nie zmieszczał.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (9) nie (3)
  Dodano 19.05.2015
  • 5
  5/5
  Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
  Polecam tę książkę . Ludzie powinni poznać prawdę !!!
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (5) nie (2)
  Dodano 19.05.2015
  • 5
  5/5
  Lektura obowiązkowa.
  Przerażający obraz polityki, ktòra w Polsce nie jest żadną polityką, sporem programowym, jak w normalnych krajach - lecz jest walką o odsunięcie postkomunistycznej mafii, ktòra opłaciła część byłych opozycjonistòw, by udawali, że mamy "wolność". Ktokolwiek jednak chce się tej wolności przyjrzeć, trafia na coś, czego się nie spodziewał - przestępcze powiązania, mafijne układy oplatające wszystkie dziedziny życia i jako ważny ich element, media piorące ludziom mòzgi zmasowaną propagandą. W ostateczności mafia sięga po zabòjstwa. Niestety, BK jest uczestnikiem tego układu, na co istnieje wiele dowodòw. Koniecznie trzeba przeczytać tę książkę.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (5) nie (2)
  Dodano 19.05.2015
  • 5
  5/5
  Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
  Książka napisana z pasją, Autor doskonale tłumaczy wszelkie fakty, wzbudza emocje dawno przez Rodaków zapomniane, z pewnością sprzyjające budowaniu patriotyzmu przez duże P. Warto przeczytać, ponieważ książka odsłania kulisy wielu wydarzeń pozornie niepowiązanych ze sobą, jednak po połączeniu wszystkich nici i odbyciu całej drogi razem z Wojciechem Sumlińskim wyłania się przerażający portret współczesnych polityków i działań przez nich prowadzonych. Zdecydowanie polecam.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (3) nie (2)
  Dodano 18.05.2015
  • 5
  5/5
  Świetny kryminał
  Rzetelny autor, mnóstwo faktów, dokumentów. Polecam
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (3) nie (2)
  Dodano 18.05.2015
  • 4
  4/5
  Znakomity kryminał, dobrze napisany - szkoda, że to prawda
  Znakomity kryminał, dobrze napisany - szkoda, że to prawda.
  Dużo konkretnych informacji, lekko się czyta.
  Każdy obojętnie jak się identyfikuje politycznie, a szczególnie tak jak ja nie identyfikujący się z żadną partią - może to przeczytać dla swojego sumienia i swoich dzieci...
  Baaaardzo mocne materiały.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (2)
  Dodano 18.05.2015
  • 5
  5/5
  Warta przeczytania
  Absolutnie nie polecam zwolennikom tvn'u, nie odnajdą się w realiach przedstawianych na kartach tej książki i najlepiej, gdyby sobie darowali jej zakup. Natomiast wszystkim samodzielnie myślącym, świadomym prawdziwych problemów tego państwa ludziom gorąco rekomenduję! Z obrzydzeniem dowiadywałem się szczegółów o rządzących nami "politykach"; jeśli myślisz, że już nic cię nie zdziwi i nie zgorszy, to "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego" będą doskonałym testem. Jedyny minus to dużo głupich literówek (one oczywiście nie zakłócają komunikacji, ale jestem na nie nieco wyczulony), aczkolwiek trudno się dziwić - z pewnością z pewnych przyczyn W. Sumliński musiał napisać ten reportaż jak najszybciej się da ;-).
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (6) nie (2)
  Dodano 18.05.2015
  • 5
  5/5
  Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
  Dla tego, kto trochę się orientuje w życiorysie naszego umiłowanego Bronka, dla tego wszytko nowością nie będzie. Językowo - dobrze, ale nie rzuca na kolana. Jednak nie o ten kunszt literacki tu chodzi, tylko o treść książki. Dla mnie pozycja obowiązkowa.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (4) nie (2)
  Dodano 18.05.2015
  • 5
  5/5
  Niebezpiecze związki Bronisława Komorowskiego
  Ciekawa książka zadająca na koniec pytanie : Czy Ty wiesz na kogo głosujesz :)
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (3) nie (2)
  Dodano 15.05.2015
  • 5
  5/5
  Bardzo dobra książka...
  ...ukazująca szereg patologii bardzo wpływających na nasze życie.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (1) nie (2)
  Dodano 14.05.2015
  • 5
  5/5
  przerażająca, świetna
  Mam nadzieję że w ciągu tych dwu tygodni przed drugą turę wyborów o tej książce dowie się więcej Polaków. Przerażające dowody na agenturę Komorowskiego. Tacy ludzie trzymają w rękach władzę.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (2)
  Dodano 14.05.2015
  • 5
  5/5
  "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego" - kapitalna!
  Książka obszerna, ale niesamowicie wciągająca.
  Przeczytałam w dwa dni.
  Ogromne brawa i szacunek dla Autora za odwagę.

  Polecam - warto przeczytać!
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (2)
  Dodano 13.05.2015
  • 5
  5/5
  Rewelacja !
  Prawie czterysta stron przeczytałem jednym tchem w dwa dni. Polecam wszystkim zwłaszcza teraz, w czasie kampanii wyborczej.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (2)
  Dodano 13.05.2015
  • 5
  5/5
  Bestseller
  Zdecydowanie POLECAM tę książkę każdemu Polakowi!
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (3) nie (2)
  Dodano 12.05.2015
  • 5
  5/5
  Adam
  Książka ta jest bardzo dobrze napisana i wręcz nie sposób się od niej oderwać. Serdecznie polecam.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (1) nie (2)
  Dodano 12.05.2015
  • 5
  5/5
  KAROL
  NAPRAWDĘ ŚWIETNA KSIĄŻKA SERDECZNIE POLECAM, RZECZOWO NAPISANA BEZ ZBĘDNYCH DOMYSŁÓW. CHYBA ŻE KTOŚ WOLI DALEJ ŻYĆ W OBŁUDZIE
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (2)
  Dodano 10.05.2015
  • 5
  5/5
  najlepsza
  Zdecydowanie najlepsza ksiazka jaka kiedykolwiek w zyciu czytalam. Kazdy Polak musi przeczytac. Ogromny szacunek dla autora.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (4)
  Dodano 09.05.2015
  • 5
  5/5
  Z okładki: "Oto solidna dawka dyskomfortu" - bardzo trafne
  Książka po jej przeczytaniu powoduje u czytelnika ogromny dyskomfort. Niestety świadomość tego co się wokół nas dzieje często nie jest przyjemna. Zdecydowanie nie polecam fanom telewizji i tym, co cały wolny czas zapełniają serialami typu "Na wspólnej" czy "Prawo Agaty". Wiarygodność publikacji potwierdza to jak bardzo jest ona zignorowana w mediach.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (3) nie (4)
  Dodano 08.05.2015
  • 5
  5/5
  Zła się nie ulęknę...
  Prawda jest smutniejsza niż się spodziewałem. Jestem wdzięczny Panu Sumlińskiemu za pomoc w zrozumieniu istoty funkcjonowania dzisiejszej "polityki". Wierzę, że dzięki ludziom pokroju Pana Wojciecha jest nadzieją na prawdziwą zmianę w niedalekiej przyszłości. Trzeba być jednak czujnym - bo przeciwnik jest wyjątkowo niebezpieczny.
  Książka godna polecenia! "Puściłem w obieg" 5szt. Cała rodzina się zaczytuje i dyskutuje. Ostatecznie budzi się świadomość:)
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (5) nie (2)
  Dodano 07.05.2015
  • 5
  5/5
  czy jesteśmy gotowi poznać prawdę?
  Polecam tą książkę. Do jej przeczytania wystarczy 15h, jest to czas w którym poznamy kulisy afer III RP , działanie służb specjalnych w celu osiągnięcia konkretnych celów niezwiązanych z dobrem Polski i Polaków oraz ich patrona Komorowskiego. Wniosek nasuwa się jeden ... Potrzeba modlitwy za Naszą Ojczyznę!
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (4) nie (3)
  Dodano 06.05.2015
  • 5
  5/5
  Szok
  Polecam wszystkim, zwłaszcza zwolennikom obecnie panującego systemu i partii zasiadających w sejmie. Ja wiedziałem, że w tym kraju złe rzeczy się dzieją, ale to co przeczytałem w tej książce mnie przeraża. Obowiązkowa lektura.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (3)
  Dodano 05.05.2015
  • 5
  5/5
  Włos się jeży na głowie.
  Książka, którą watro polecić wszystkim tym którym jeszcze zależy... Zależy na tym aby wiedzieć jakie procedury i jacy ludzie żądzą naszym można tak powiedzieć domem. Bo czy przestrzeń w której żyjemy, dorastamy, wychowujemy dzieci czy po prostu żyjemy nie jest naszym domem??. Pomimo tego, że to relacja nie kryminał wciąga niesamowicie i na długo pozostaje w pamięci.. po przeczytaniu nasze życie już nigdy nie będzie takie jak wcześniej.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (6) nie (2)
  Dodano 04.05.2015
  • 5
  5/5
  Książka otwierająca oczy
  Polecam wszystkim tym, którzy nadal wierzą w to co im przekazują zależne media o obecnym pseudo prezydencie. Książka przeraża. Ale bardziej przerażające jest to, że spotyka się z tak słabym nagłośnieniem. Mam nadzieję, że nie zostanie ona przemilczana. Faktami tam zawartymi powinna zająć się nasza prokuratura i wyjaśnić co jest prawdą a co nie oraz pokazać, że jest naprawdę niezależna, ale to akurat jest najbardziej wątpliwe.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (5) nie (3)
  Dodano 02.05.2015
  fantastyczna i porażająca książka dla wszystkich szczególnie przed wyborami!!!!
  Streszczenie książki nie ma sensu. ...każdy powinien ją przeczytać sam aby zrozumieć w jakim kraju żyjemy. ...kto nami rządzi. ..kim jest nasz prezydent w rzeczywistości i zadać sobie pytanie czy ci na których głosuje są tego warci....porażająca lektura
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (4) nie (3)
  Dodano 01.05.2015
  PRAWDA
  Miałem okazję jedynie przeglądać tę książkę, ale już po przeczytaniu tych kilku fragmentów wiem, że warto. Z niecierpliwością czekam na wznowienie, bo wydaje mi się, że to najbardziej szczera książka, jaką miałem ostatnio w rękach. Odkrywa smutną, nawet przerażającą prawdę. Ale jednak prawdę o naszej rzeczywistości.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (0) nie (1)
  Dodano 30.04.2015
  • 5
  5/5
  POLECAM
  Bardzo dobra ksiazka. Wciaga, tym bardziej, ze dotyczy rzeczy ktore dzieja sie wokol nas, ktore znamy z glownych mediow. Tyle, ze opisuje te wydarzenia "od kuchni", odslania zadziwiajaca prawde.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (4) nie (2)
  Dodano 29.04.2015
  • 5
  5/5
  Jaco
  Książką bardzo dobra, ciarki przechodzą jak sie to czyta. W. Sumliński zna się na robocie. Gdybym miał więcej kasy to kupiłbym cały nakład żeby rozdawać ludziom na ulicy.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (6) nie (3)
  Dodano 29.04.2015
  • 5
  5/5
  Bibi
  Wciągająca jak dobry kryminał i spójna historia. Soro wyjaśnia. Polecam
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (5) nie (2)
  Dodano 28.04.2015
  • 5
  5/5
  Jakana
  Bardzo dobra książka. Świetnie napisana i wciągająca do tego bazująca na suchych faktach.
  Jedyny minus to to, że osoba znająca twórczość i zaznajomiona z wyiadami autora nie znajdzie tutaj wielu odkrywczych sensacji.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (4) nie (2)
  Dodano 28.04.2015
  • 5
  5/5
  Świetna książka
  Książkę bardzo dobrze się czyta, nie jest to suchy dokument.
  Co do zawartości - mozliwości są tylko dwie: albo Pan Sumliński jest wielkim mitomanem,
  albo Pan Komorowski dawno powinien siedzieć już w więzieniu. Ciekawe czy kiedyś dowiemy się,
  która opcja jest prawdziwa...
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (5) nie (2)
  Dodano 28.04.2015
  • 5
  5/5
  Lektura obowiązkowa
  Po przeczytaniu bez żadnych wątpliwości stwierdzam że jest to najlepsza książka po 1989 roku odsłaniająca kulisy i mechanizm działania polskiej polityki. Autor w sposób bezsporny i świetnie udokumentowany pokazuje prawdziwą twarz Bronisława Komorowskiego o której większość społeczeństwa nie ma bladego pojęcia. Dla wielu ludzi może to być szokujące ale z dowodów przedstawionych w książce jasno wynika że pan Komorowski jest przestępcą który świadomie i z pełną premedytacją działał na szkodę Polski tworząc parasol ochronny dla mafijnych grup interesów powiązanych z ludźmi WSI. Lektura obowiązkowa po której nic już nie będzie takie jak przedtem.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (4) nie (2)
  Dodano 27.04.2015
  • 5
  5/5
  Polecam!
  Wspaniała książka napisana przez człowieka, który postanowił dać świadectwo prawdzie. Polecam gorąco wyrobić sobie osobiście zdanie o czasach w jakim przyszło nam żyć.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (8) nie (2)
  Dodano 26.04.2015
  • 5
  5/5
  Polecam !!!
  W trakcie lektury włosy stają dębem.. Polecam z czystym sumieniem.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (8) nie (2)
  Dodano 23.04.2015
  • 5
  5/5
  Porażająca prawda o Bronisławie Komorowskim
  Doskonale udokumentowana książka o związkach Komorowskiego z organizacjami przestępczymi, wywodzącymi się z tajnych służb PRL. Pokazuje zakłamanie i ewidentne działania na szkodę Polski. Gdyby Polska była normalnym krajem, fakty zebrane w tej książce powinny zakończyć karierę polityczną tego człowieka. Jego miejsce jest w więzieniu, a nie na najwyższym stanowisku w państwie.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (11) nie (3)
  Dodano 23.04.2015
  Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego-recenzja
  Świetna książka,nareszcie ktoś się odważył napisać prawdę o prawdziwej twarzy najważniejszej osobie w państwie.Przerażające kto stoi na czele naszego kraju.Książka rzetelna , poparta dowodami.Opisuje zakłamanie.dwulicowość i działanie na szkodę państwa Polskiego.Każdy powinien ją przeczytać.Dostawa w księgarni elektronicznej szybka i solidna.Pozdrawiam
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (5) nie (3)
  Dodano 22.04.2015
  • 5
  5/5
  Rewelacja !
  Czyta się jednym tchem, jak najlepszą powieść sensacyjną, tylko że to jest PRAWDA. Autor - odważny człowiek - nie zamieścił w niej nic, na co nie ma dowodów. Polecam każdemu.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (4) nie (2)
  Dodano 21.04.2015
  • 5
  5/5
  25 lat wolności.
  Polecam książkę! warto się zapoznać z materiałami człowieka, który genialnie wykonuje swój zawód ryzykując życie. Historie jak w dobrych filmach, szkoda że aktorów grają najważniejsi ludzie z naszego państwa. Powstańmy.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (5) nie (1)
  Dodano 07.04.2015
  Troche o Bolesławie...
  Ksiażka jest dla mnie zagadką. Z jednej strony pewnie będzie biografią, natomiast z drugiej będzie opisywała dwuznaczne kontakty Bolesława Komorowskiego. Liczę, że dzięki tej ksiażce uda mi się poznać prezydenta z zupełnie innej strony oczywiście tej niekoniecznie dobrej. Juz nie mogę się doczekać, kiedy przeczytam tę książkę.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (0) nie (1)
  Dodano 01.04.2015
  • 5
  5/5
  Polityka jest brudna, umoczeni są też politycy
  Uważam, że ludzie uczciwi nie pchają się do polityki, a nawet jeśli mają początkowo prawe przekonania, to wkrótce za sprawą władzy i pieniędzy tracą je. Książka na pewno będzie dobra, jak poprzednie autora. Napiszę więcej jak dokończę czytać. Pozdrawiam.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (11) nie (2)
  Dodano 17.03.2015
  • 5
  5/5
  HIT
  TO BĘDZIE WIELKI HIT, BEZ WĄTPIENIA KSIĄŻKOWE WYDARZENIE ROKU
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (13) nie (3)
  zobacz więcej recenzji
  Zamknij
  Dziękujemy za dodanie recenzji
  Podziel się na Facebooku
  Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego - Sumliński Wojciech
  Właśnie zrecenzowałem: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
  Książka, która może okazać się niebezpieczna. Książka, która zagraża poczuciu komfortu i ma szansę zachwiać społecznym zaufaniem wobec tych, którzy sprawują władzę. Rzetelnie napisana, lecz czyta się ją, jak najlepszy thriller polityczny. Mocna i napisana z dziennikarskim zacięciem książka, która ...
  Zamknij
  Napisz recenzję i oceń produkt
  Oceń produkt:
  Tytuł: * pole wymagane
   
  Recenzja: ** minimum 50 znaków
   
  W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
  * pole wymagane
  ** minimum 50 znaków
  Wojciech Sumliński urodził się w 1969 roku w Warszawie. Jest dziennikarzem, który współpracował m.in. z redakcjami: "Gazety Polskiej", "Wprost" oraz "Życia". To absolwent psychologii na Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie. Jest autorem licznych reportaży oraz programów dokumentalnych dla Telewizji Polskiej. Obecnie współpracuje z "Frondą" oraz magazynem śledczym wydawanym przez "Focus". Wydaje również książki poświęcone m.in. tajnej historii SB.
  więcej
  Inne tego autora (14)

  Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
  Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

  Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

  Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:


   
  * Pola wymagane
  Wyślij

  Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, nasze CENTRUM WSPARCIA KLIENTA jest specjalnie dla Ciebie – czynne całą dobę*

  pod nr telefonu:

  +48 22 462 72 50

  *oprócz świąt ustawowo wolnych od pracy

  Ostatnio oglądane


  Podobne do ostatnio oglądanych