Nie tłumacz się, działaj! Odkryj moc samodyscypliny

Ilość: szt.
Cena:
30,99 zł 34,90 zł
Oszczędzasz:
3,91 zł (11%)
W magazynie
Wysyłamy w 24h
Autor:
Wydawca: Helion Wydawnictwo
Okładka: miękka
Data premiery: 2011-09-12
 • Opis
 • do góry

  Opis

      * Dlaczego niektórym ludziom sukcesy przychodzą łatwiej niż innym?
      * Dlaczego jedni zarabiają więcej, mają szczęśliwsze życie i w tym samym czasie osiągają lepsze wyniki niż cała reszta społeczeństwa?
      * Na czym polega prawdziwa "tajemnica sukcesu"?
      * Na czym polega związek między samodyscypliną a poczuciem własnej wartości?

      Samodyscyplina to zdolność do robienia tego, co trzeba, kiedy trzeba i bez względu na to, czy się nam chce, czy nie
      Elbert Hubbard,
      jeden z najbardziej płodnych pisarzy amerykańskich

  Pomyśl o swoim celu w życiu. Czy chciałbyś zarabiać dwa razy więcej? Spłacić kredyt? A może schudnąć? Zapewne nie tylko tego pragniesz, ale nawet wiesz, co musisz zrobić, żeby to osiągnąć. I planujesz to zrobić… kiedyś. Jednak zanim się do tego faktycznie weźmiesz, dochodzisz do wniosku, że należy Ci się krótki wypad w wyimaginowane miejsce, zwane wyspą Kiedyś.

  Natomiast pierwsza zasada sukcesu jest bardzo prosta: wydostań się z wyspy! Przestań szukać wymówek! Zrób to, co masz zrobić, albo tego nie rób, ale przestań się tłumaczyć. Nie używaj już swojego wspaniałego umysłu do wymyślania zawiłych wykrętów i usprawiedliwień. Zrób coś. Cokolwiek. No już! Powtarzaj sobie: "To, co się stanie, zależy ode mnie!".

  Niniejsza książka pokaże Ci, jak — krok po kroku — stać się nadzwyczajną osobą, zdolną do nadzwyczajnych dokonań. Samodyscyplina jest czynnikiem, dzięki któremu można wydostać się z wyspy. Stanowi ona klucz do wspaniałego życia, bez którego nie sposób osiągnąć żadnego trwałego sukcesu. Każdy z dwudziestu jeden rozdziałów podaje metody i praktyczne ćwiczenia zwiększania samodyscypliny w wybranej sferze Twojego życia:

      * prywatnej – uświadomi Ci, że to Ty jesteś odpowiedzialny za swój sukces, i pokaże, iż wytrwałość naprawdę przynosi efekty;
      * biznesowej i finansowej – staniesz się lepszym przywódcą i menedżerem, będziesz lepiej zarabiać, poprawisz organizację czasu i umiejętność rozwiązywania problemów;
      * szczęścia życiowego – staniesz się szczęśliwszy, zdrowszy i bardziej wysportowany.

  do góry

  Recenzje

  Napisz recenzję Przeczytaj wszystkie 14
 • Recenzje Napisz recenzję
 • polecam
  • 5
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  katarzyna 04 września 2014
  Świetna książka z dziedziny motywujących. Polecam wszystkim bo daje do myślenia nad swoim działaniem i uczy co trzeba zrobić żeby osiągnąć swoje cele
  Nie tłumasz się :)
  • 5
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  Miesiulka 18 sierpnia 2014
  Książka nie ukazuje nowych rzeczy o których nie wdzielibyśmy jednak zmusza człowieka do analizy zachowań i to jest jej głównym atutem. Dodatkowo ukazuje mnogość zachowań a przez to utożsamiamy nasze działania (albo ich brak) z opisanymi zdarzeniami. Osobiście polecam
  Dla tych, którym brakuje samodyscypliny :-)
  • 5
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  haneul1507 20 lipca 2014
  Ostatnio nie najlepiej korzystałem z mojego czasu i brakowało mi samodyscypliny w kilku przypadkach. Sięgnąłem drugi raz do książki Briana Tracy "Nie tłumacz się, DZIAŁAJ!" i po przeczytaniu kilku pierwszych rozdziałów czuję, że wracam na dobre tory. Samodyscyplina jest potrzebna w każdej sferze życia: zdrowie, rodzina, biznes, nauka, finanse, a w tej książce znajdziecie przydatne wskazówki, które najlepiej od razu wdrożyć w życie. Książki Briana Tracy wpłynęły bardzo pozytywnie na moje życie...teraz czytam średnio 2-3 książek na miesiąc, gdyż codziennie bez wyjątku czytam książkę przez 60min :-) a jak tego nie zrobię, to dziwnie się czuję, więc najwyraźniej weszło mi to w nawyk. Zdecydowanie książkę Polecam tym niezdyscyplinowanym!
  Świetna
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  magdusienka7 22 czerwca 2014
  Wśród całego stosu książek opisujących techniki osiągania sukcesu, samorealizacji i dyscypliny ten cenię szczególnie. Nie znajdziemy tu obietnic, że po przeczytaniu będziemy osiągać same sukcesy ale jest to dobra baza do pracy nad sobą. Powoli, małymi kroczkami przy zachowaniu wszystkich zasad samodyscypliny opisanych w książce możemy osiągnąć wyznaczone cele.
  Doskonała
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  biberr 10 czerwca 2014
  Moim zdaniem jest to naprawdę świetna pozycja. Bardzo odpowiada mi styl autora. Gorąco polecam wszystkim - książka jest dość przystępna, więc mogą ją czytać nawet "początkujący", bo dzięki niej "lizną" po trochu z każdej dziedziny i będą mieli bazę do dalszego rozwoju. Trzeba się tylko do niej dostosować i wracać gdy nadchodzą chwile słabości.
  Samodyscyplina
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  zbigniew.j 10 czerwca 2014
  Bardzo dobra i praktyczna książka. Ogólnie traktuje o samodyscyplinie i jej wpływie na poszczególne dziedziny życia. Zawiera również porady, jak swoją samodyscyplinę zwiększać. Napisana w dobry sposób, można ją łatwo przyswoić. Polecam, autor uświadamia jak bardzo ważna jest samodyscyplina w życiu każdego z nas.
  "Nie tłumacz się działaj...."czyli moc samodyscypliny i ciężkiej pracy
  • 5
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  mgd12 03 kwietnia 2014
  Książka trudna i całkowicie nieprzydatna jeśli ktoś liczy, że to jeszcze jeden cudowny poradnik, którego samo przeczytanie odmieni nasze życie. Lektura to dopiero pierwszy krok, który powinien skłonić do podjęcia kolejnego czyli uświadomienia sobie naszych wad i błędów, a to boli! Czyż nie jesteśmy doskonali, a tylko życie rzuca nam kłody pod nogi!? Tracy w sposób rzeczowy i pragmatyczny przeprowadzi nas przez ten proces za pomocą zamieszczonych na końcu każdego rozdziału ćwiczeń. W ten sam sposób pozwoli przejść do kroku trzeciego czyli podjęcia zmian i naprawy naszego postępowania. Słowo, które, moim zdaniem, najbardziej oddaje charakter tej książki to "samodyscyplina". Dla mnie rewelacyjna, prywatnie- moja zawodowa "biblia". Gorąco polecam wszystkim, także jako inspiracja do zmian w życiu prywatnym (związki, zdrowie itp)
  Zmień swoje życie
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  Haidi 17 września 2013
  Ile razy było tak, że coś nam nie wyszło i próbowaliśmy się usprawiedliwiać? Złamana dieta? No przecież na imieninach u cioci było tyle ciasta. Niezdany egzamin? W sumie mogłem się uczyć, ale szkoda było nie pójść na imprezę do Kaśki. Każdy z nas to zna z własnego życia, a dzięki tej książce można zmienić swoje podejście. Gorąco polecam!
  GENIALNA!!!
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  kikako 31 sierpnia 2013
  Jest to niezwykła książka od pierwszych wersów, wsysa swoją mądrością, nie można się od niej oderwać, chce się czytać i chłonąć. Jestem głęboko przekonana, że wytrwały człowiek i żywo pragnący zmian na dobre dzięki wszelkim radom zawartym w tej pozycji, uczyni swoje życie NIEZWYKŁYM I NNYM NIŻ DOTYCHCZAS. POLECAM Z CAŁEGO SERCA ♥
  Ta recenzja przydała się 1 raz
  Pstryczek do działania!
  • 5
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  Patrycja Patalas 23 czerwca 2013
  Był taki moment w moim życiu, że potrzebowałam jakiegoś "kopa" do działania. Nagle wszystko przestało mi wychodzić, miałam za dużo pomysłów, zbyt ambitna licealistka, nie wiedziałam za co się złapać i w ostateczności nie robiłam prawie nic, ale też nie wierzyłam w sukces. Nie potrafiłam dać sobie szansy spróbowania. Na szczęście natrafiłam na książkę Briana Tracy'ego.

  Już sam tytuł był dla mnie bardzo intrygujący, pomyślałam, że coś takiego mi się przyda...I miałam rację. :) Od pierwszych stron książka bardzo wciąga i otwiera oczy! Autor przekazuje nam na swoich kartkach ważną prawdę życiową - należy działać, żeby coś osiągnąć, przestać tylko rozmyślać i narzekać, a działać. Nawet jeśli się nam nie chce,to trzeba pokazać, że potrafi się pokonać własne lenistwo, słabości, lęki i zrobić to, co się wcześniej postanowiło, żeby być bliżej celu, bo sukces jest w zasięgu ręki, ale tylko z nawykiem samodyscypliny.
  Książka warta swej ceny, naprawdę skłania do działania!

  Gorąco polecam! :)
  Ta recenzja przydała się 3 razy
  Wszystko zależy od nas!
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  Samanta 19 czerwca 2013
  "Nie tłumacz się, działaj" intryguje już samym tytułem. Jest nie tylko największym motywatorem, jaki kiedykolwiek przeczytałam, ale również zmiania myślenie o 180 stopni. Nie tylko zachęca, ale zmusza to działania i udowadnia, że wszystko, co się stanie, zależy tylko od nas! Książka jest idealna dla każdego, bo porusza i życie prywatne i zawodowe, nie jest ukierunkowana wyłącznie na jedną dziedzinę, co jest największym plusem. Polecam!
  Serdecznie polecam:)
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  Lena Dominiak 05 czerwca 2013
  Kupiłam, przeczytałam, nie pożałowałam. Jedna z tych książek, które potrafią otworzyć oczy na wiele spraw (przekrój tematów poruszonych w książce jest naprawdę duży). Niesamowicie uświadamia i mnie osobiście zmotywowała do duzej samodyscypliny, którą obecnie ciągle stosuję:) szybko się czyta, nie można się oderwać:)
  Motywuje...
  • 5
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  Ela79 19 lutego 2013
  Książka pożyteczna, przystępnie napisana. Bardzo dobry motywator i przyczynek do autorefleksji.
  po prostu dziłaj !
  • 5
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  Manuela 14 września 2012
  Na początku książka trochę mnie intrygowała; autor mówił o wszystkim z lekkością piórka... Po dwudziestu pierwszych stronach postanowiłam, że wyciągnę z niej tyle ile zdołam. Po przeczytaniu jej dwa razy mogę powiedzieć, że jest jedną z NAJLEPSZYCH jakie dotąd czytałam. Jeśli zaczniesz ją czytać to i z pewnością zakończysz. Zmieniła moje podejście do życia i zmotywowała do działania.. Wydatek rzędu 40 zł, a jest w stanie zrobić z Ciebie dosłownie milionera. Polecam !!!
  Ta recenzja przydała się 3 razy
  zwiń
  Zamknij
  Dziękujemy za dodanie recenzji
  Podziel się na Facebooku
  Nie tłumacz się, działaj! Odkryj moc samodyscypliny - Tracy Brian
  Właśnie zrecenzowałem: Nie tłumacz się, działaj! Odkryj moc samodyscypliny
      * Dlaczego niektórym ludziom sukcesy przychodzą łatwiej niż innym?    * Dlaczego jedni zarabiają więcej, mają szczęśliwsze życie i w tym samym czasie osiągają lepsze wyniki niż cała reszta społeczeństwa?    * Na czym polega prawdziwa "tajemnica sukcesu"?    * Na czym polega związek między ...
  Zamknij
  Napisz recenzję i oceń produkt
  Oceń produkt:
  Tytuł: * pole wymagane
   
  Recenzja: ** minimum 50 znaków
   
  W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
  * pole wymagane
  ** minimum 50 znaków
  Napisz recenzję i wygraj 100 zł na zakupy w empik.com! Szczegóły konkursu, regulamin oraz zwycięzców z poprzedniego miesiąca znajdziesz TUTAJ.
 • Dane szczegółowe:
 • do góry

  Dane szczegółowe:

  Tytuł: Nie tłumacz się, działaj! Odkryj moc samodyscypliny
  Autor:
  Wydawca: Helion Wydawnictwo
  Numer wydania: I
  Data premiery: 2011-09-12
  Język wydania: polski
  Język oryginału: angielski
  Ilość stron: 256
  Tłumaczenie: Szybilska-Fiedorowicz Izabela
  Rok wydania: 2010
  Forma: książka
  Indeks: 65087015