Moj Empik - pierwszy w Polsce „uczący się” program lojalnościowy
Moj Empik - pierwszy w Polsce „uczący się” program lojalnościowy

Wystartował nowy program lojalnościowy Mój Empik. To pierwszy tego typu projekt na rynku. Innowacyjny system dopasowuje ofertę do upodobań właściciela karty lojalnościowej: generuje promocje, wysyła zaproszenia i informuje o nowościach na podstawie historii zakupowej, którą będzie gromadził. Innym atutem programu jest wsparcie dla bibliotek szkolnych.

Program jest całkowicie bezpłatny i daje uczestnikowi wiele korzyści. W salonach Empik i na empik.com będą dostępne w stałym trybie atrakcyjne oferty rabatowe dla wszystkich posiadaczy karty Mój Empik (na premierę programu będzie to m.in.: bestsellerowa „Dziewczyna z pociągu” P.Hawkins z 40% rabatem, animacja „W głowie się nie mieści” 40% taniej czy oscarowy „Spotlight” w cenie 19,99 zł). Jednak Mój Empik to przede wszystkim promocje personalizowane – program zapamiętuje kulturalne preferencje, dzięki czemu dostaniemy specjalnie przygotowane zniżki, zaproszenia i informacje. Jeśli na przykład ktoś często sięga po kryminały, to jako pierwszy dowie się o premierach tej kategorii, dostanie rabat na książki tego gatunku i zaproszenia na spotkania z ulubionymi autorami. – Na Mój Empik składa się wszystko to, co najlepsze w naszej 70-letniej tradycji. To puls kultury, ale także dialog z odbiorcą i jego wyborami. Mój Empik to program lojalnościowy, który przynosi wiele korzyści i rabatów, ale przede wszystkim jako pierwszy poznaje gust klientów i odpowiada na ich indywidualne oczekiwania. Mam nadzieję, że dzięki niemu wszyscy więcej przeczytamy, wysłuchamy i obejrzymy – mówi Ewa Szmidt-Belcarz, prezes Empiku.

 

Nie ma konieczności noszenia przy sobie karty plastikowej, ponieważ program jest kompatybilny z aplikacją mobilną i przy kasie można okazać kod widoczny na ekranie smartfona. Skończy się też problem gromadzenia paragonów – zwrotu bądź wymiany produktów będzie można dokonać na podstawie historii zakupów zarejestrowanej na karcie. Co ważne, jeśli przystępując do programu pokażemy kasjerowi kartę z poprzedniego systemu lojalnościowego, zakupy zachowają ciągłość i szybciej zostaną dopasowane do nas osobiste propozycje. Promocje i specjalne oferty będą komunikowane smsem, e-mailem lub inną droga elektroniczną (w zależności od zgody udzielonej przez uczestnika w toku rejestracji). Dodatkowo na swoim koncie można tworzyć listy prezentów oraz przeczytanych książek czy obejrzanych filmów i dzielić się nimi ze znajomymi w internecie. Każdy uczestnik Mojego Empiku dostanie również powitalny bonus.

Empik jest miejscem, w którym każdy czytelnik, kinomaniak czy meloman znajdzie to, czego szuka. Sieć poza bogatą ofertą produktów w sklepach i internecie, organizuje też liczne spotkania z ludźmi kultury oraz warsztaty edukacyjne dla najmłodszych. Empik zachęca dzieci do rozpoczęcia wielkiej przygody z książkami za pośrednictwem programu „Przecinek i Kropka”, który w ramach Mojego Empiku zostanie wzbogacony o nowy element. Jest nim wsparcie dla szkolnych bibliotek z całej Polski. Dzięki zakupom rejestrowanym na kartach, Empik podaruje po 1000 książek każdej z 10 placówek, które zostaną wyłonione w konkursie na stronie www.przecinekikropka.pl. W ten sposób uczestnicy Mojego Empiku zapełnią biblioteczne półki i przyczynią się do rozwoju czytelnictwa wśród dzieci. Zgłaszanie placówek do tej akcji startuje we wrześniu, a książki przyjadą do szkół w Mikołajki.

 

Komentarze

Napisz komentarz Przeczytaj wszystkie 6
Gdzie było moje 10zł, gdy ich potrzebowałem
Ssarg 19 grudnia 2016
Jednocześnie ten tak zwany "bonus powitalny" jest skrzętnie ukryty, że go przegapiłem. Miesiąc ważności na tę zniżkę to zdecydowanie za mało.
Lipa
Michał Wróblewski 16 grudnia 2016
Niestety pomimo wielkich zapowiedzi nie otrzymałem nic ciekawego.
Oferty nie są wcale korzystne cenowo.
Ponadto w żaden sposób nie czuję, że są przygotowane dla mnie (np. oferowane są rzeczy które już kupiłem) a w empiku zamawiam już od wielu lat
Czyli pic na wodę fotomontaż :)
Ceny...
Mateusz Kokot 01 listopada 2016
Niestety empikowe ceny są wysokie, a w sklepach stacjonarnych można się ograniczyć jedynie do oglądania bo zdrowy rozsądek nie pozwala na zakupy. Zamawiam wiele filmów i seriali przez sieć, i za każdym razem ceny empiku są nie raz nawet 3 razy wyższe... Karta niestety wiele w tej kwestii nie zmienia. Ponadto zakładając kartę w salonie użyłem mojego drugiego maila, który nie jest przypisany do konta na empik.com i z tego powodu nie mogę dodać karty empik do konta empik.com ... bzdura
pseudo promocje
oyangogmail 26 października 2016
Niestety program zawodzi, ceny po specjalnym rabacie dużo wyższe od cen u konkurencji bez rabatu.
nic specjalnego
andree04 22 października 2016
Oczekiwałem czegoś ciekawego. Zawiodłem się i nie będę korzystał z oferty Empik.
Bezwartościowy bonus
Jarosław Matla 21 września 2016
Kartę założyłem w sklepie stacjonarnym, a sprzedawca nie uprzedził mnie, że rabat na pierwsze zakupy nie będzie działał w sklepie internetowym empik.com
zwiń
Zamknij
Dziękujemy za dodanie komentarza
Zamknij
Dodaj komentarz
Tytuł:
 
Komentarz:
 
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.