McDonald's. Historia Złotych Łuków

produkt niedostępny
Autor:
Wydawca: VFP Communications Ltd.
Okładka: miękka
Data premiery: 2007-01-01
 • Opis
 • do góry

  Opis

  McDonald’s. Historia Złotych Łuków to pierwsza na polskim rynku monografia jednej z najbardziej znanych marek świata - McDonald’s. Mało która z wielkich korporacji wzbudza takie emocje i dotyka życia tak wielu milionów ludzi na całym świecie. O mało której krąży tak wiele, często fałszywych stereotypów i obiegowych opinii. Niniejsza książka pozwoli wiele z nich zweryfikować. McDonald’s to historia sukcesu amerykańskiej firmy, przedsiębiorstwa, które dowiodło, że ceni sobie ciężką pracę, pomysłowość, uczenie się metodą prób i błędów i kierowanie się instynktem. W książce McDonald’s. Historia Złotych Łuków John F. Love, dziennikarz zajmujący się tematyką gospodarczą, opowiada zadziwiającą historię o ludziach i strategiach, innowacjach i błyskotliwości, dzięki którym zwykła budka z hamburgerami przekształciła się w korporację przynoszącą wielomiliardowe zyski, która wywarła wpływ na całą kulturę amerykańską - a dziś wywiera wpływ także na cały świat. Nowatorskie kampanie reklamowe i rewolucyjny marketing przekładające się na ogromne zyski. Ambitna i zdumiewająco skuteczna ekspansja na dotychczas niewykorzystane zagraniczne rynki w Rosji, Chinach, Europie Wschodniej i na Dalekim Wschodzie. Stworzenie McPracy, programu, w ramach którego zatrudnia się osoby dorosłe upośledzone umysłowo i osoby starsze. Przywiązywanie wagi do opakowań nieszkodliwych dla środowiska i nowych, bezpiecznych dla zdrowia produktów uwzględniających zmiany stylu życia. Ekscytujące promocje wiązane organizowane we współpracy z największymi wytwórniami filmowymi i franczyzami sportowymi. Wieloletnia tradycja indywidualnej przedsiębiorczości, dzięki której powstały McD.L.T., Egg McMuffin, Big Mac i Ronald McDonald - wszystkie dzięki pomysłowości indywidualnych franczyzobiorców. I jeszcze więcej... Ta niezwykła książka umożliwia fascynujący wgląd w arkana jednego z największych sukcesów w amerykańskim biznesie.
  Zamknij
  Dziękujemy za dodanie recenzji
  Podziel się na Facebooku
  McDonald's. Historia Złotych Łuków - Love John F.
  Właśnie zrecenzowałem: McDonald's. Historia Złotych Łuków
  McDonald’s. Historia Złotych Łuków to pierwsza na polskim rynku monografia jednej z najbardziej znanych marek świata - McDonald’s. Mało która z wielkich korporacji wzbudza takie emocje i dotyka życia tak wielu milionów ludzi na całym świecie. O mało której krąży tak wiele, często ...
  Zamknij
  Napisz recenzję i oceń produkt
  Oceń produkt:
  Tytuł: * pole wymagane
   
  Recenzja: ** minimum 50 znaków
   
  W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
  * pole wymagane
  ** minimum 50 znaków
  Napisz recenzję i wygraj 100 zł na zakupy w empik.com! Szczegóły konkursu, regulamin oraz zwycięzców z poprzedniego miesiąca znajdziesz TUTAJ.
 • Dane szczegółowe:
 • do góry

  Dane szczegółowe:

  Tytuł: McDonald's. Historia Złotych Łuków
  Autor:
  Wydawca: VFP Communications Ltd.
  Numer wydania: I
  Data premiery: 2007-01-01
  Język wydania: polski
  Język oryginału: angielski
  Ilość stron: 422
  Tłumaczenie: Grzybek Anna
  Rok wydania: 2007
  Forma: książka
  Indeks: 69843617