Język Rosyjski. Wołszebnaja Azbuka. Podręcznik 2, Szkoła Podstawowa, Semestr 1

produkt niedostępny
Autor: ,
Wydawca: Wydawnictwo Rea
Okładka: miękka
Data premiery: 2006-01-01
 • Opis
 • do góry

  Opis

  Wołszebnaja Azbuka - komplet dydaktyczny do nauki języka rosyjskiego w szkole podstawowej. Preferuje podejście komunikacyjne w nauce języka obcego, prezentując jednocześnie niezbędny, podstawowy materiał gramatyczny. Zakłada rozwój wszystkich sprawności językowych, nabywanych i konsekwentnie rozwijanych w ciągu trzech lat edukacji w klasach IV, V, VI szkoły podstawowej. Struktura podawcza materiału zbudowana jest zgodnie z założeniem progresji spiralnej, ściśle łączącej całość prezentowanego tu materiału językowego.
  Komplety dydaktyczne Wołszebnaja azbuka (cz. 1, 2, 3) składają się z: podręcznika, zeszytu ćwiczeń, kasety, słowniczka oraz poradnika dla nauczyciela. Ćwiczenia (słuchowe, ustne, pisemne) wyposażone są w niezbędne komentarze gramatyczne i ogólnopoznawcze, łączą w sobie także elementy edukacji poprzez zabawę (gry, zagadki, rebusy, krzyżówki, piosenki). Bogaty materiał ilustracyjny (rysunki, fotografie, plany, schematy) umożliwia korzystanie z kompletów w różnych warunkach nauczania.
  Wszystkie jednostki lekcyjne I, II i III roku nauczania zawierają elementy stałe, do których należą: ćwiczenia fonetyczne, ćwiczenia rytmiczne i ćwiczenia szybkiego mówienia.
  Materiał dydaktyczny kompletów Wołszebnaja azbuka opracowany jest w oparciu o wytyczne Podstawy Programowej Kształcenia Ogólnego dla szkół podstawowych (02.11.98) i realizuje założenia autorskiego Programu nauczania języka rosyjskiego w klasach IV-VI szkoły podstawowej, zatwierdzonego przez MEN. Numer w wykazie DKW-4014-156/99.
  Wołszebnaja azbuka cz. 1, cz. 2 i cz. 3 jest książką zalecaną przez Ministra Edukacji Narodowej do użytku szkolnego i wpisaną do wykazu podręczników do nauczania języka rosyjskiego na poziomie szkoły podstawowej.
  Zamknij
  Dziękujemy za dodanie recenzji
  Podziel się na Facebooku
  Język Rosyjski. Wołszebnaja Azbuka. Podręcznik 2, Szkoła Podstawowa, Semestr 1 - Kowalska Natalia, Samek Danuta
  Właśnie zrecenzowałem: Język Rosyjski. Wołszebnaja Azbuka. Podręcznik 2, Szkoła Podstawowa, Semestr 1
  Wołszebnaja Azbuka - komplet dydaktyczny do nauki języka rosyjskiego w szkole podstawowej. Preferuje podejście komunikacyjne w nauce języka obcego, prezentując jednocześnie niezbędny, podstawowy materiał gramatyczny. Zakłada rozwój wszystkich sprawności językowych, nabywanych i konsekwentnie ...
  Zamknij
  Napisz recenzję i oceń produkt
  Oceń produkt:
  Tytuł: * pole wymagane
   
  Recenzja: ** minimum 50 znaków
   
  W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
  * pole wymagane
  ** minimum 50 znaków
  Napisz recenzję i wygraj 100 zł na zakupy w empik.com! Szczegóły konkursu, regulamin oraz zwycięzców z poprzedniego miesiąca znajdziesz TUTAJ.
 • Dane szczegółowe:
 • do góry

  Dane szczegółowe:

  Tytuł: Język Rosyjski. Wołszebnaja Azbuka. Podręcznik 2, Szkoła Podstawowa, Semestr 1
  Autor: ,
  Wydawca: Wydawnictwo Rea
  Data premiery: 2006-01-01
  Język wydania: polski, rosyjski
  Język oryginału: polski
  Ilość stron: 112
  Rok wydania: 2000
  Forma: książka
  Indeks: 68703493