produkt niedostępny
Autor: ,
Wydawca: Mada Wydawnictwo
Okładka: miękka
Data premiery: 2012-03-29
 • Opis
 • do góry

  Opis

  Autor tej książki jest wybitnym lekarzem medycyny naturalnej, naukowcem, wykładowcą i właścicielem kliniki. Zawiera ona wnioski sformułowane na podstawie szerokich badań i testów klinicznych, które udowodniły związek między dietą, grupą krwi a zdrowiem. Ten poradnik dietetyczny podpowie każdemu z nas, jak być zdrowym, żyć dłużej i utrzymać idealną wagę.

  do góry

  Recenzje

  Napisz recenzję Przeczytaj wszystkie 7
 • Recenzje Napisz recenzję
 • chyba działa....
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  Krzywa_zyrafkaa 04 października 2013
  Sceptycznie podeszłam do tej książki - bo niby jaki związek może mieć dieta i grupa krwi? Ale postanowiłam zastosować kilka wskazówek z tej książki (choć bywa to trudne) i zobaczymy! Na razie waga nie idzie w górę, a samopoczucie coraz lepsze :)
  Interesująca książka!
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  Tosia Trojanek 03 października 2013
  O tym rodzaju diety opowiedziała koleżanka i zaleciła szybki zakup książki! Połknęłam ją błyskawicznie, starannie wynotowując sobie zalecenia dla mojej grupy. Odkąd przeszłam na nowy sposób odżywiania minął rok, nie licząc miesięcznego "okresu rozruchowego" i gołym okiem widać zmiany! Nie chodzi mi tylko o szczuplejszą sylwetkę, ale również od włosy i skórę - ogólnie czuję się fenomenalnie! Serdecznie polecam!
  Warto dbać o zdrowie
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  Claude 09 maja 2013
  Dałem szanse tej książce mimo że nie wierze w jakieś czary mary. Moje wyniki krwi nie były zbyt zachwycające więc pomyślałem a co mi szkodzi. Dziś mogę powiedzieć że to na prawdę działa! No chyba że cudownie ozdrowiałem ale w to do końca bym nie wierzył. Polecam dać szanse tej pozycji a może Cie cudownie zaskoczy...
  Postanowiłam spróbować....
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  Miłka 17 kwietnia 2013
  Przeczytałam z zaciekawieniem tę książkę i jestem pod wrażeniem wniosków, które z niej płyną. Dr D''Adamo zakłada, że do wyodrębnienia się grup krwi doszło na skutek migracji i zmiany w sposobie odżywiania ludzi. Zgodnie z tym założeniem proponuje powrót do korzeni, wyrzucenie z jadłospisu nieodpowiednich produktów, a tym samym poprawę naszego samopoczucia i zdrowia. Wszystko wydaje się jasne i proste, ale nie wiem, jak będzie w praktyce. Książkę na pewno polecam!
  To wszystko prawda!
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  Quixxii 04 kwietnia 2013
  Jestem zwolenniczką teorii dr D''Adamo. Zanim w to co napisał uwierzyłam, przez kilka miesięcy stosowałam się do wytycznych dla mojej grupy krwi. Przyznaję, że na początku lekko nie było, ponieważ musiałam pożegnać się z ulubionymi produktami. Ale teraz wiem, ze było warto, bo czuję się o niebo lepiej, a co ważne moje wyniki znacznie się poprawiły. Zamierzam kontynuować taki sposób odżywiania, a książkę gorąco polecam!
  Odżywianie zgodne z grupą krwi w nowym wydaniu
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  NikiRomi 13 lutego 2013
  Wnioski zawarte w tym poradniku jak najbardziej mnie przekonały. Zastosowałam się do odpowiedniej diety oraz wzbogaciłam ją o zalecane produkty. Jednocześnie z niektórych składników musiałam zrezygnować lub je ograniczyć ale i tak nie żałuję. Od jakiegoś czasu czuję się lepiej we własnym ciele.
  Ciekawe...
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  Biedronaaa 07 lutego 2013
  O teorii wiążącej odżywianie z naszą grupą krwi już kiedyś słyszałam. Podobno najstarsza, pierwotna można powiedzieć, grupa to "O", ludzie z tą grupą to Myśliwi chyba. Kolejne grupy powstawały jako mutacje na skutek wędrówki ludzi. W całości teoria mnie nie przekonuje, ale myślę, że jest w niej ziarnko prawdy. To ziarnko skłoniło mnie do kupienia książki. Autor na tyle ciekawie argumentuje, że skusiłam się na zmiany w żywieniu. Zobaczymy, czy przyniosą rezultaty!
  zwiń
  Zamknij
  Dziękujemy za dodanie recenzji
  Podziel się na Facebooku
  Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi - D'Adamo Peter J., Whitney Catherine
  Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi
  Autor tej książki jest wybitnym lekarzem medycyny naturalnej, naukowcem, wykładowcą i właścicielem kliniki. Zawiera ona wnioski sformułowane na podstawie szerokich badań i testów klinicznych, które udowodniły związek między dietą, grupą krwi a zdrowiem. Ten poradnik dietetyczny podpowie każdemu z ...
  Zamknij
  Napisz recenzję i oceń produkt
  Oceń produkt:
  Tytuł: * pole wymagane
   
  Recenzja: ** minimum 50 znaków
   
  W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
  * pole wymagane
  ** minimum 50 znaków
  Napisz recenzję i wygraj 100 zł na zakupy w empik.com! Szczegóły konkursu, regulamin oraz zwycięzców z poprzedniego miesiąca znajdziesz TUTAJ.
 • Dane szczegółowe:
 • do góry

  Dane szczegółowe:

  Tytuł: Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi
  Autor: ,
  Wydawca: Mada Wydawnictwo
  Numer wydania: I
  Data premiery: 2012-03-29
  Język wydania: polski
  Język oryginału: angielski
  Ilość stron: 340
  Tłumaczenie: Paszkowski Stefan
  Rok wydania: 2012
  Forma: książka
  Wymiary: 24 x 242 x 167
  Indeks: 61822641