Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi

(okładka miękka)

Wydawca: Wydawnictwo Studio EMKA
Data premiery: 2005-01-01
Inne wydania: Cena:
okładka miękka 24,49 zł
audiobook MP3 32,99 zł
ebook
Ilość: szt.
Cena: 24,49 zł
27,00 zł
Oszczędzasz: 2,51 zł (9%)
Wysyłamy w 24h
Produkt w magazynie
DARMOWA DOSTAWA
do salonów empik
 • Opis
 • do góry

  Opis

  Sekretem sukcesu tej książki jest jej prostota. Każda rada w niej zawarta wydaje nam się oczywista. Wiedza o życiu, człowiecza mądrość tkwi w naszej podświadomości. Sztuką jest wydobycie tej mądrości i zastosowanie w działaniu. Niewielu to potrafi. Carnegie tak. Po mistrzowsku. Jest prawie pewne, że studiując jego dzieło, kierując się zapisanymi w nim regułami odniesiesz sukces.
 • Dane szczegółowe
 • do góry

  Dane szczegółowe

  Tytuł: Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi
  Autor:
  Wydawca: Wydawnictwo Studio EMKA
  Numer wydania: I
  Data premiery: 2005-01-01
  Język wydania: polski
  Język oryginału: angielski
  Ilość stron: 295
  Tłumaczenie: Cichawa Paweł
  Rok wydania: 2014
  Forma: książka
  Indeks: 68254247
  do góry

  Recenzje

 • Recenzje Napisz recenzję
 • Średnia ocena: 4,2

  5 gwiazdek
  23
  4 gwiazdki
  4
  3 gwiazdki
  6
  2 gwiazdki
  0
  1 gwiazdka
  1
  Kup, zrecenzuj i wygraj
  Napisz recenzję
  Dodano: 22 recenzji.
  Dodano 04.01.2015
  • 5
  5/5
  Książka o tym jak żyć innymi z ludźmi
  Książki tego autora zmieniły moje spojrzenie na świat. Gorąco polecam tą książkę wszystkim, którzy mają nawyk krytykowania innych. Naprawdę pozwala spojrzeć na wszystko z innej perspektywy. Na podstawie przykładów słuchaczy autora, sławnych osób lub z życia samego autora pozwala odkryć jak ważne w kontaktach międzyludzkich jest szczere zainteresowanie innymi, umiejętne chwalenie i powstrzymywanie się od gwałtownych reakcji. Pokazuje wiele ciekawych sposobów m.in. na uniknięcie kłótni, wytknięcie komuś błędu, zmotywowanie itd. Możemy się dowiedzieć jak "z wroga zrobić przyjaciela" i zmienić nastawienie innych do naszej osoby. Książka obrazuje w skrócie jak to co dajemy innym do nas wraca. Wbrew niektórym nie nawołuje do konformizmu, tylko do szerszego spojrzenia na świat.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (0) nie (0)
  Dodano 14.11.2014
  • 1
  1/5
  Szkoda czasu, czytanie nawet nie jest wskazane
  Moim zdaniem nie warto czytać tej książki. Rozdmuchany tytuł. Miałem nadzieję, że znajdę tam jakieś cenne wskazówki jak postępować z ludźmi, ale niestety się rozczarowałem. Książka namawia do konformizmu, owijania w bawełnę, słodzenia ludziom żeby się przypodobać. W ogóle ta książka nie powinna zostać wydana. Jedną z pierwszych rażących wskazówek był przykład ojca, który znalazł sposób zachęcenia do jedzenia swojego syna niejadka - autor pisze "Chłopiec jadł słowem wszystko, w nagrodę miał stłuc silniejszego kolegę, który tak często go poniżał". Nie tylko szkoda czasu na tę książkę - czytanie jej jest wgmnie niewskazane.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (0) nie (1)
  Dodano 20.05.2014
  REWELACJA
  Sporo słyszałam o tej książce, ale dopiero teraz, korzystając ze słonecznych urlopowych dni, miałam okazję ją przeczytać. Przyznam, że książka pozytywnie zaskakuje, a porady w niej zawarte wydają się banalnie proste. Ta książka to REWELACJA, a Dale Carnegie, zna się na ludzkiej naturze jak nikt inny. Gorąco polecam!
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (0) nie (0)
  Dodano 06.05.2014
  Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi
  Książkę łatwo i szybko się czyta. Proste rady do zastosowania natychmiast :)
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (0) nie (0)
  Dodano 28.12.2013
  Lektura obowiązkowa
  Książka "Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi" to na pierwszy rzut oka nic odkrywczego. Ot, taki zbiór porad, jak się zachowywać między ludźmi i w stosunku do nich. Niby wszystko nam dokładnie znane, a jednak bardzo często o tym zapominamy. Autor pisze krótko, zwięźle i na temat, a we wszystkim ma całkowitą rację, dlatego warto sobie wziąć je do serca. Polecam.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (1) nie (0)
  Dodano 07.11.2013
  Polecam!
  Wydawałoby się, że w relacjach między ludźmi nie ma żadnych reguł, zasad czy tym podobnych. Uważając tak, bardzo się mylimy. Jest mnóstwo zasad, o których dosyć często zapominamy, a które budują nasz wizerunek. Książka Carnegiego przypomina nam te banalne wartości, dzięki którym odniesiemy sukces na tle towarzyskim. Polecam!
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (0) nie (0)
  Dodano 06.10.2013
  • 5
  5/5
  polecam z czystym sumieniem!
  Książkę polecam wszystkim, którzy czasem czują się niepewnie w towarzystwie, nie wiedzą jak się zachować i nie popełnić gafy. Autor w bardzo prosty i przejrzysty sposób przedstawia podstawowe zasady regulujące życie społeczne. Bardzo przydatna wiedza przedstawiona bez moralizatorstwa – prosto, łatwo i przyjemnie :)
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (0) nie (0)
  Dodano 05.10.2013
  • 5
  5/5
  Przydatna lektura
  Poradniki Carnegie są po prostu świetne! Odkryłem je całkiem niedawno – i szczerze mówiąc żałuję, że jeszcze podczas studiów nie miałem okazji się z nimi zetknąć. Pewnie ułatwiłyby mi nieco życie ;) Mi do gustu przypadła szczególnie wcześniejsza część - o tym, jak przestać się martwić i stresować – ale tą lekturę też gorąco polecam!
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (1) nie (0)
  Dodano 04.10.2013
  • 5
  5/5
  Ksiązka potęga.
  Jest to pierwsza ksiązka którą zacząłem czytać w związku poszerzaniem wiedzy o tematyce rozwoju osobistego i przedsiębiorczości. Nie trafiłem jeszcze by ksiązka została w tak prosty i skuteczny sposób pokazała jak można zmienić swoje życie poprzez zmienienie kilku nawyków. Zachęcam do zapoznania się z jej treścią. Pozdrawiam.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (1) nie (0)
  Dodano 03.10.2013
  • 5
  5/5
  Mieszane uczucia…
  Książkę poleciła mi koleżanka. Kupiłam, pełna entuzjazmu zaczęłam czytać i… odrobinę się zawiodłam. Moim zdaniem autor zbyt upraszcza pewne rzeczy… z drugiej strony może miałam za duże oczekiwania… pewnie odłożę ją na chwilę na półkę i wrócę po jakimś czasie!
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (0) nie (1)
  Dodano 01.10.2013
  • 5
  5/5
  Ciekawy poradnik
  Zawsze interesowałam się psychologią i lubiłam czytać takie poradniki. Niby to wiedza banalna i „każdy to przecież wie”, a jednak na co dzień jakoś trudno ją zastosować w konkretnych sytuacjach. Lekką satysfakcję sprawia mi teraz obserwowanie nieporadności innych – aż chce się im polecić tą pozycję do poczytania przed snem ;)
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (0) nie (0)
  Dodano 09.09.2013
  Doskonałe poradniki!
  Jeśli czujesz się wyobcowany za każdym razem w towarzystwie to ta pozycja jest dla ciebie. Otwiera oczy na rzeczy, które powinieneś niby wiedzieć. Dzięki niej otworzysz się bardziej na ludzi i świat. Ja miałem to szczęście, że akurat dostałem ją w prezencie jak szedłem na studia. Z prezentu bardzo się ucieszyłem, bo do zbyt śmiałych ludzi nigdy nie należałem. Ta książka pozwoliła mi wyjść z cienia i stać się lepszym człowiekiem! Wiem, że brzmi to pompatycznie dosyć, ale taka jest prawda. Dlatego z czystym sumieniem polecam książki tego autora! Już zamówiłem sobie inne poradniki. Ten o byciu przywódca interesuje mnie najbardziej.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (0) nie (0)
  Dodano 01.06.2013
  • 5
  5/5
  Absolutna podstawa. Przeczytaj ją, zanim wyjdziesz do ludzi ;)
  Ta książka to podstawa kontaktów z ludźmi. Czytając ją, cieszę się z każdej wypróbowanej porady. One działają. Widzę też jakie błędy popełniałem w kontaktach z innymi i widzę jakie inni popełniają. Ale nie wytykam, nie krytykuję, nie pouczam i nie oceniam ich - tego też się nauczyłem z tej książki ;)
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (0) nie (0)
  Dodano 25.05.2013
  Klucz do szczęścia, czyli do świetnych relacji z ludźmi
  Ta książka jest niesamowita! Miałem ogromne szczęście, ponieważ polecono mi ją, kiedy byłem świeżo po studiach. Odkąd stosuję zasady Dale'a Carnegie, przyciągam do siebie wspaniałe osoby, otrzymuję od nieznajomych niezliczone przysługi (przepuszczanie w kolejce i darowanie mandatów to najczęstsze przykłady) i wreszcie czuję się komfortowo, przebywając wśród innych ludzi. Będę do niej wracał do końca życia najmniej raz w roku!
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (0) nie (0)
  Dodano 21.05.2013
  Bardzo skuteczna
  Wspaniała książka - jedna z tych, o których mówi się, że są w stanie zmienić czyjeś życie. W tym przypadku nie jest to opinia przesadzona, zawiera mnóstwo praktycznych porad (popartych przykładami) w jaki sposób zjednywać sobie sympatię ludzi. Wszystkie wskazówki są zgodne z zasadami etyki, nie znajdziemy tu technik manipulacji.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (0) nie (0)
  Dodano 09.02.2013
  Jak zdobyć przyjaciół...
  Kolejny poradnik Carnegiego, który przeczytałam i kolejny, który mogę polecić bez żadnych wyrzutów sumienia. Autor w prosty i przejrzysty sposób serwuje nam kilkanaście cennym i jakże prostych rad, dzięki którym będziemy pewniejsi w kontaktach międzyludzkich, a przy tym podniesiemy własną samoocenę. Porady poparte przykładami, całkiem rozsądne i naprawdę skuteczne.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (0) nie (0)
  Dodano 19.04.2012
  Serdecznie polecem
  Moi Drodzy, serdecznie polecam wam ową pozycję! Książka ta nie jest odkrywcza, ale porządkuje wszystkie znane nam treści. Pokazuje, jak w łatwy sposób przy odrobinie wysiłku stać się lepszymi ;) Warto przeczytać!
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (1) nie (0)
  Dodano 26.06.2010
  Naprawdę warta więcej niż pieniądze
  Książka odmienia moje życie, gdy stosuję się do rad Dale'a. W wielu kursach o sukcesie i biznesie widać rady, które daje Dale. Polecam. Można kupić w ciemno. Ostatnio pożyczyłem ją koledze, który ma problem z dzieckiem. Myslę, że mu się przyda w poprawie relacji w rodzinie.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (4) nie (0)
  Dodano 14.11.2009
  Warta milion...dolarów
  Ksizka która zaczęła odmieniać moje życie to była właśnie Carnegie Dale "Jak zdobyC przyjaciół i zjednać sobie ludzi" ta książka mocno wstrząsnęła moim swiatem i to bardzo pozytywnie to bestseler na skale swiatową.Słuchałam jej w samochodzie, w podróży, w wolnej chwili.Nie wystarczy jej przesłuchać raz.Za każdym razem odkrywasz cos co autor chciał przekazac.To niesamowite, ze własnie tak absurdalnie proste rzeczy, są opowiedziane w taki sposób ze chłoniesz je z niedowierzaniem i z wielką radością.Ja za każdym razem jak słucham tej niezwykłej książki mam szczery uśmiech na twarzy.Wersja czytana nie przekonała mnie tak bardzo jak wersja słuchana.Bo jak wiadomo to własnie słuchając a nie czytając wiecej zapamietujemy i chłoniemy. Szczerze polecam tą niesamowitą książke. Pewnie odmieni i Twoje życie:)Teraz cześciej sie usmiecham, bardziej wierze w siebie i w swoje możliwosci.To niesamowite:)

  Być moze dlatego wyzej sa takie opinie,moze wersja czytana ich nie przekonała:(
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (0)
  Dodano 12.11.2009
  Jest OK :)
  Mam dosyć dobre zdanie o książce po jej 3-krotnym przeczytaniu. Napisana prostym i zrozumiałym językiem, okraszona wieloma przykładami z życia (a właściwie dokładnie na nich się opiera, przez co łatwiej zapamiętać kluczowe rady).

  Do tej pory często zaglądam do niej, by przypomnieć sobie, co jest ważnego w kontaktach z innymi ludźmi.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (2) nie (0)
  Dodano 06.09.2009
  Źli ludzie
  Nie zgadzam się z opinią. Nie jest to oczywiście książka dla kobiet które preferują tytuły w stylu "Grzeczne dziewczynki nie awansują"
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (1) nie (1)
  Dodano 08.06.2009
  Kolejni kłamcy
  Dale Carnegie mógłby podać sobie rękę z Joseph'em Murphy'm. Tak zwane 'bestsellery' obu panów zachęcają do przeczytania rzucającą się w oczy okładką, która niestety nie mówi całej prawdy o treściach zawartych w książce. Co do Murphy'ego - odsyłam do 'Potęgi Podświadomości'. Pan Carniegie zaś ukrył w swojej książce przesłanie : 'Mogę wszystko w Chrystusie, który mnie umacnia'. Nie tego spodziewalibyśmy się po tym tytule prawda ? ;] pozdrawiam
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (0) nie (3)
  zobacz więcej recenzji
  Zamknij
  Dziękujemy za dodanie recenzji
  Podziel się na Facebooku
  Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi - Carnegie Dale
  Właśnie zrecenzowałem: Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi
  Sekretem sukcesu tej książki jest jej prostota. Każda rada w niej zawarta wydaje nam się oczywista. Wiedza o życiu, człowiecza mądrość tkwi w naszej podświadomości. Sztuką jest wydobycie tej mądrości i zastosowanie w działaniu. Niewielu to potrafi. Carnegie tak. Po mistrzowsku. Jest prawie pewne, ...
  Zamknij
  Napisz recenzję i oceń produkt
  Oceń produkt:
  Tytuł: * pole wymagane
   
  Recenzja: ** minimum 50 znaków
   
  W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
  * pole wymagane
  ** minimum 50 znaków
  Jeśli masz pytania lub problem odwiedź nasze strony pomocy lub skorzystaj z formularza kontaktowego
  Jeśli chcesz zgłosić błąd lub wyrazić opinię na temat produktu skontaktuj się z nami

  Ostatnio oglądane

  • Miasto 44 - Mastalerz Marcin
  • Rarum Vol. 17: Selected Recordings - Stańko Tomasz
  • La madrugada - diego vasallo
  • Be Yourself - Kenny Burrell
  • Chłopcy Murrowa - Cloud Henry, Olson Lynne
  • Selv om hele verden tviler - Aage Samuelsen
  • Wojciech Mann prezentuje: Nieprzeboje. Krok I - Various Artists
  • Krieg in der Ukraine - Engdahl William F.
  • Plan Toys, Ptaszek, grzechotka, drewniana - Plan Toys
  • Dialog zamiast kar - Żuczkowska Zofia Aleksandra
  • Matemadziarstwo, czyli krzyżówki i nie tylko - Staszkiewicz Renata, Staszkiewicz Dariusz
  • Przepaść między nami - Umrigar Thirity
  • Szymborska, Podkładki pod kubek z odwódkami, zestaw, 4 szt. - Panon Limited
  • Social Media Marketing und Kapitalisierungsmöglichkeiten im Spitzensport - Haupt Tobias
  • Moje wiejskie zwierzęta - Opracowanie zbiorowe
  • Advanced Switching - Khan Rukhsar
  • Britton, Shopper, Wózek spacerowy, Raspberry - Britton
  • Flamenco Virtuoso - Loussier Jacques, De Lucia Paco
  • Gdzieś pomiędzy - Krautwurst Mateusz
  • Historia miłości - Krauss Nicole
  • Nagusami Blue - Bonnie Pink
  • Plecak na laptopa CASE LOGIC ZLB216, do 16" - Case Logic
  • Poczytaj mi, mamo. Ksiega pierwsza - Opracowanie zbiorowe
  • Church Nite - Kierra Sheard
  • HTML i CSS. Zaprojektuj i zbuduj witrynę WWW - Duckett Jon
  • Europa. Atlas samochodowy 1:800 000 + Laminowana mapa samochodowa 1:1 400 000
  • We've Got To Do Something - Infant Sorrow
  • The True Story of Pocahontas - Opracowanie zbiorowe
  • Order 1081 - David Byrne & Fatboy Slim feat. Natalie Merchant
  • Najnowsze przygody Mikołajka. Część 4 - Goscinny Rene

  Podobne do ostatnio oglądanych