Głaskologia

Faktyczne reguły motywowania i rozumienia motywacji
Ilość: szt.
Cena:
31,49 zł 34,50 zł
Oszczędzasz:
3,01 zł (9%)
W magazynie
Wysyłamy w 24h
Autor:
Wydawca: 989-Instytut Kreowania Skuteczności
Okładka: twarda
Data premiery: 2013-10-15
Inne wydania: Cena:
okładka twarda  31,49 zł
ebook
 • Opis
 • do góry

  Opis

  To książka wyjątkowa pod każdym względem. Powinien ją przeczytać każdy Polak.
  Rodzic, szef, podwładny, polityk, dziennikarz, trener, mąż i żona, sprzedawca i księgowy… Każdy, kto chce się dobrze czuć dłużej niż parę chwil i każdy, kto chce mieć pozytywny wpływ na innych, dać im energetycznego kopa. Każdy, kto chce utrzymać pracę, awansować czy budować związek oparty na zaufaniu, zrozumieniu i nieustannej ciekawości drugiej osoby.
  „Głaskologia” powinna być obowiązkową lekturą szkolną! To nie tylko książka, ale swego rodzaju efektywna filozofia postępowania.
  Jest to lektura fascynująca, wciągająca i taka, która nie pozwala o sobie zapomnieć. Bogata merytorycznie, rzeczowa, dowcipna, mądra i konkretna. Momentami bezpardonowa. Na pewno nietuzinkowa.
  Autor sprawnie balansuje między przykładami, wynikami najnowszych światowych badań a metaforami pomagającymi zapamiętać najważniejsze wnioski.
  Uwaga: sięganie po tę książkę bez markera grozi koniecznością przerwania lektury po paru stronach w celu udania się do piórnika!

  Jeśli dostałeś „Głaskologię” od kogoś w prezencie - pomyśl o nim ciepło, bo możesz być pewien, że temu komuś bardzo zależy na Twoim powodzeniu w życiu.

  do góry

  Recenzje

  Napisz recenzję Przeczytaj wszystkie 15
 • Recenzje Napisz recenzję
 • Gorąco polecam
  • 5
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  ewelaaa7 01 czerwca 2014
  Pierwszy poradnik jaki przeczytałam w życiu. Ta książka nie odkrywa Ameryki ale jest jest napisana w sposób łatwy i przyjemny dla czytelnika. Teoria poparta wynikami badań, przykładami z życia i śmiesznymi historyjkami. Jego porady można łatwo zapamiętać i wdrożyć w życie. Gorąco polecam.
  NR 1
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  julia.sielak 01 czerwca 2014
  Jak ogólnie wiadomo – z poradnikami pod względem jakościowym bywa różnie. Dość długo szukałam takiej, książki, która w sposób rzeczowy, jasny i ciekawy wprowadziłaby mnie w tajniki automotywacji. I oto trafiłam na prawdziwą perełkę, czyli Głaskologię, Miłosza Brzezińskiego. Mądre lecz nieprzesadzone treści motywują... do motywacji. Z poradnika dowiecie się jak być człowiekiem pozytywnym, jak wpływać na ludzi swoją postawą, a wszystko podparte dowodami naukowymi i ciekawymi anegdotami. Rewelacyjna książka.
  hmmm
  • 5
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  KG 11 marca 2014
  Na co dzień jesteśmy świadkami wielu zjawisk, które wydają się banalne i bez znaczenia. Dopiero kiedy ktoś nam uświadomi wagę tych małych detali, jesteśmy w stanie docenić ich znaczenie dla nas i dla naszego otoczenia. To jest punkt wyjścia do kreowania swoich relacji z ludźmi. Dzięki p. Miłoszowi już jestem w tym punkcie wyjścia.... pozostaje "tylko" działać :)
  Polski Gladwell
  • 5
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  Potocki 23 stycznia 2014
  Wreszcie doczekaliśmy się naszego Gladwella.
  Nienawidzę poradników, nie znam autora, nie oglądam TV.
  Ale książka z super narracją, pełna dowodów, wciągających historii, piękna w wydaniu... Mam nadzieję, ze Człowiek pisze już następną i że długo jeszcze pożyje. Dopisuję do listy autorów kupowanych w ciemno.
  Uniwersalność przede wszystkim
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  Gabrysiaa 30 grudnia 2013
  Przebrnęłam już przez kilkadziesiąt poradników. Trafiałam na lepsze i gorsze, a nawet takie, których nie doczytałam do końca. "Głaskologia" należy jednak do tej grupy poradników, które przeczytałam na jednym tchu i wiem, że nie raz jeszcze do nich wrócę. Jak to się mówi "książka Ameryki nie odkryła", bo większość sposobów motywacji jest mi dobrze znanych z innych poradników, ale całokształt książki całkowicie to wynagradza. Świetny styl autora, mieszanie naukowych teorii i wyników badań z życiowymi anegdotkami i przykładami. Wskazówki podane są w taki sposób, że wydają się banalne i oczywiste, a ich realizacja to pikuś. Zdecydowanie książka warta przeczytania dla każdego.
  Głaskologia
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  Dalia 05 grudnia 2013
  Czytałam poprzednie książki Miłosza Brzezińskiego, więc tym chętniej sięgnęłam po "Głaskologię". Jeśli ktoś się choć trochę interesuje tematyką motywacji i relacji międzyludzkich, gwarantuję, że pochłonie tę książkę w góra dwa wieczory. Mnóstwo cennych porad popartych wynikami badań naukowych. Wszystko napisane w sposób lekki, momentami nawet zabawny.
  Inna niż wszystkie
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  Nira 19 listopada 2013
  Muszę przyznać, że "Głaskologia" to dosyć niekonwencjonalny poradnik z dziedziny motywacji i rozwoju osobistego. Jest inny niż wszystkie pozostałe poradniki, bowiem adresowana do każdego z nas bez względu na płeć czy wykonywany zawód. Zawiera mnóstwo cennych wskazówek napisanych prostym, a jednocześnie nieco dowcipnym językiem.
  Głaskologia
  • 4
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  Joanna Bociąg 15 listopada 2013
  Mam już za sobą lekturę wcześniejszych książek Miłosza Brzezińskiego - dlatego szczerze się ucieszyłam, że jeden z moich ulubionych autorów napisał coś nowego. Od razu zaznaczę, iż według mnie postawił sobie wysoko poprzeczkę we wcześniejszych książkach - stąd moje oczekiwania były również bardzo wysokie.
  Nie zawiodłam się: zachował swój zabawny i bezpośredni styl wypowiedzi, fantastycznie bawiąc się słowem. I to mnie urzeka, że w dobie SMSów, skrótów i "bylejakości wypowiedzi" Miłosz pokazuje, że można posługiwać się współczesnym językiem z finezją i fantazją. I mówić w sposób niezwykle wciągający i zrozumiały dla każdego o rzeczach poważnych i trudnych.
  Czy to jest fajna książka? Fajna.
  Czy warto ją przeczytać? Warto. Szczególnie, gdy jest się zainteresowanym lepszym poznaniem zachowań własnych i osób wokół. A to, co dla mnie jest niezwykle istotne to fakt, iż pokazuje siłę i przewagę pozytywnego motywowania nad karaniem. Świetna lektura dla rodziców, nauczycieli i... szefów.
  Ta recenzja przydała się 1 raz
  Ciekawa i pomocna
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  Claude 15 listopada 2013
  Kupiłem tą książkę bo temat mnie zaciekawił poza tym jestem na drugim roku psychologii więc pomyślałem że może znajdę tu cos co pomoże mi bardziej zrozumieć psychikę ludzka i mechanizmy które nią rządzą. Dodatkowo naturalnie także że koszt był niewielki i akurat na budżet studenta. Jak się okazało to bardzo interesująca lektura i to bez dwóch zdań. Autor ma bardzo lekkie pióro i pisze dość rzeczowo przy tym czasem nawet humorystycznie. Wątki jakie tam porusza na pewno dotknęły niejednego z nas. Czy ta książka/poradnik może komuś pomóc? Moim zdaniem jak najbardziej. Zachęcam do lektury a jest szansa że może poznasz siebie troszkę lepiej.
  rewelacja!
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  Shana 15 listopada 2013
  Skusiłam się na ksiażkę, bo zapamietałam autora z TV. Podobało mi się to, co powiedział, a także jego sposób wypowiedzi, humor i dystans! W książce jest tak samo przekonujący i zabawny! Myślę, że z jego rad związanych z pozytywną motywacją skorzystam w życiu prywatnym i zawodowym. Kiedy czyta się "Głaskologię" wszystko wydaje proste i skuteczne! Polecam, fajna lekturka!
  Mądra i dowcipna zarazem
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  Pirat 06 listopada 2013
  Książka ta to idealny pomysł na prezent dla kogoś, kto interesuje się motywacją i rozwojem osobistym. Jest rzeczowa i mądra, a jednocześnie dowcipna. Autor pokazuje przykłady z życia popierając je wynikami badań i okraszając cytatami, które na długo pozostają w naszej pamięci. Polecam sięgnąć po tę pozycję, naprawdę interesująca lektura.
  Antyfanka poradników poleca
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  Lawia 04 listopada 2013
  Z dystansem podchodzę do wszelkiego rodzaju poradników i raczej sama ich nie kupuję. Na łasko logię dałam się skusić tylko dzięki temu, że poleciła mi ją znajoma, a w Internecie nie znalazłam żadnej złej opinii nt. książki. I wiecie co? Przeczytałam ją jednym tchem, ja antyfanka poradników. Książka jest mistrzowska i motywująca od pierwszej strony!
  Marchewka
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  Senghi 30 października 2013
  Przeczytana jednym tchem! Po prostu ubóstwiam przystępny i pełen humoru język Miłosza Brzezińskiego. Podoba mi się to, że zawsze potrafi w obrazowy sposób wyjaśnić, co nami kieruje w różnych sytuacjach i jak możemy sobie z tym poradzić! Po przeczytaniu tej książki, odwieczny dylemat w domu i w pracy, dotyczacy kija i marchewki, przestaje istnieć! Przekonajcie się sami!
  oryginana!
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  Pat 29 października 2013
  Tę niezwykłą książkę, ""Głaskologię"" dostałam w prezencie. Już sam tytuł, tak niebanalny wzbudził moje zainteresowanie. Mnóstwo ciekawych i oryginalnych porad, podanych w zabawny i przystępny sposób. Generalnie, bardzo urocza książka! A autor, ma niezwykły dar pisania nawet o trudnych sprawach w sposób wdzięczny i sympatyczny. Naprawdę, bardzo polecam. Sporo się dowiedziałam, sporo tu ciekawostek o nas samych: jacy jesteśmy, co nami kieruje, itd. Tak, ta książka daje bardzo pozytywnego kopa i sprawia, że człowiek momentalnie zaczyna się nad sobą zastanawiać. Generalnie jestem na tak, choćby za bardzo oryginalny przekaz!
  Dość nietypowy poradnik
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  Lexi 29 października 2013
  Dość nietypowy poradnik, bo skierowany do bardzo dużej grupy osób każdej płci. I mogłoby się zdawać, że nie istnieją poradniki uniwersalne, a jednak! "Głaskologia" zaciekawia od pierwszego zdania, na konkretnych przykładach pokazuje jakie emocje kierują nami w każdym momencie życia i podpowiada, który tor wybrać, by osiągnąć sukces. Uważam, że każdy powinien ją przeczytać.
  zwiń
  Zamknij
  Dziękujemy za dodanie recenzji
  Podziel się na Facebooku
  Głaskologia - Brzeziński Miłosz
  Właśnie zrecenzowałem: Głaskologia
  To książka wyjątkowa pod każdym względem. Powinien ją przeczytać każdy Polak.Rodzic, szef, podwładny, polityk, dziennikarz, trener, mąż i żona, sprzedawca i księgowy… Każdy, kto chce się dobrze czuć dłużej niż parę chwil i każdy, kto chce mieć pozytywny wpływ na innych, dać im energetycznego kopa. ...
  Zamknij
  Napisz recenzję i oceń produkt
  Oceń produkt:
  Tytuł: * pole wymagane
   
  Recenzja: ** minimum 50 znaków
   
  W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
  * pole wymagane
  ** minimum 50 znaków
  Napisz recenzję i wygraj 100 zł na zakupy w empik.com! Szczegóły konkursu, regulamin oraz zwycięzców z poprzedniego miesiąca znajdziesz TUTAJ.
 • Dane szczegółowe:
 • do góry

  Dane szczegółowe:

  Tytuł: Głaskologia
  Podtytuł: Faktyczne reguły motywowania i rozumienia motywacji
  Autor:
  Wydawca: 989-Instytut Kreowania Skuteczności
  Numer wydania: I
  Data premiery: 2013-10-15
  Język wydania: polski
  Język oryginału: polski
  Ilość stron: 180
  Rok wydania: 2013
  Forma: książka
  Indeks: 13655242