produkt niedostępny
Autor: ,
Wydawca: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
Okładka: miękka
Data premiery: 2007-01-01
 • Opis
 • do góry

  Opis

  Jest to już czwarte, unowocześnione wydanie tego znanego i cenionego podręcznika. Zwięźle, a zarazem szczegółowo przedstawiono w nim metody stosowane we współczesnej fizykoterapii, która jest podstawą rehabilitacji medycznej i ważnym uzupełnieniem innych form leczenia. W obecnym wydaniu uwzględniono rozwój fizykoterapii, jaki nastąpił w ostatnich latach dzięki postępowi nauki i technologii.
  Pozwala to Czytelnikowi zapoznać się nie tylko z tradycyjnymi, od lat stosowanymi zabiegami fizykoteraputycznymi, ale również z tymi najbardziej nowoczesnymi (np. magnetostymulacją), a także ze służącymi do ich wykonania aparatami dostępnymi na polskim rynku.
  Podręcznik jest przeznaczony dla słuchaczy i studentów wydziałów fizjoterapii medycznych studiów zawodowych i szkół licencjackich oraz dla studentów medycyny i akademii wychowania fizycznego. Z pewnością zainteresuje również lekarzy, których pacjenci wymagają tej formy leczenia.
  Zamknij
  Dziękujemy za dodanie recenzji
  Podziel się na Facebooku
  Fizykoterapia - Mika Tadeusz, Kasprzak Wojciech
  Właśnie zrecenzowałem: Fizykoterapia
  Jest to już czwarte, unowocześnione wydanie tego znanego i cenionego podręcznika. Zwięźle, a zarazem szczegółowo przedstawiono w nim metody stosowane we współczesnej fizykoterapii, która jest podstawą rehabilitacji medycznej i ważnym uzupełnieniem innych form leczenia. W obecnym wydaniu ...
  Zamknij
  Napisz recenzję i oceń produkt
  Oceń produkt:
  Tytuł: * pole wymagane
   
  Recenzja: ** minimum 50 znaków
   
  W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
  * pole wymagane
  ** minimum 50 znaków
  Napisz recenzję i wygraj 100 zł na zakupy w empik.com! Szczegóły konkursu, regulamin oraz zwycięzców z poprzedniego miesiąca znajdziesz TUTAJ.
 • Dane szczegółowe:
 • do góry

  Dane szczegółowe:

  Tytuł: Fizykoterapia
  Autor: ,
  Wydawca: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
  Data premiery: 2007-01-01
  Język wydania: polski
  Język oryginału: polski
  Ilość stron: 448
  Rok wydania: 2007
  Forma: książka
  Indeks: 69944499