First Time

Wykonawca:
Data premiery:
2009-04-24
Cena:
35,49 zł
36,99 zł
Wyślemy w ciągu 48h
do góry
Opis
Button Hackers to zespół który powstał pod koniec 2004 roku w Katowicach z inicjatywy Pawła Steczka - kompozytora ,aranżera i instrumentalisty.
W grudniu 2004 roku na kompilacji "Smooth Jazz Cafe 6" wydanej przez Universal obok gwiazd światowego formatu ukazał się ich utwór "Night".To przyczyniło się do powstania debiutanckiego albumu "To mój anioł "wydanego przez Polskie Radio w 2005 roku.
W 2005 roku w sierpniu zespół zakwalifikował się i wziął udział w Festiwalu Jedynki w Sopocie.Współpracował z TVP1 i TVPolonia uczestnicząc w wielu programach i koncertach. Spektakularnym sukcesem zespołu było zdobycie Pierwszego miejsca z piosenką "Między nami" na Festiwalu Jedynki w Sopocie w 2006 roku. I Drugiego miejsca w Konkursie Międzynarodowym Festiwal Jedynki Sopot 2006. W 2006 roku została wydana reedycja płyty "To mój anioł" z festiwalową piosenką "Między nami". Utwory z tej płyty można znaleźć na wielu kompilacjach.
W grudniu 2006 roku na płycie Święta Święta 4 obok takich gwiazd polskiej sceny jak Maryla Rodowicz, Krzysztof Kiljański, Mieczysław Szcześniak i in. Znalazła się piosenka Button Hackers "Święta Święta" stając się singlem tej kompilacji. Zespół brał udział w polskich preselekcjach Eurowizja 2007 i w wielu koncertach rejestrowanych przez TVP. W repertuarze zespołu znajduje się także piosenka "Nadzieja to my"
autorstwa Pawła Steczka wykonywana przez Kasię Cerekwicką, Ewelinę Flintę,Piotrka Cugowskiego, Marysię Sadowską,Dorotę Miśkiewicz,Sławka Uniatowskiego ,Maćka Silskiego.Piosenka ta była wielokrotnie wykorzystywana przez TVP jako motyw zewodni wielu akcji na rzecz ludzi cierpiących. Rok temu zespół rozpoczął współpracę ze studiem RED HOUSE i tam powstał materiał na nową płytę w klarownym składzie:
Jan Radwan -vocal , Paweł Steczek - instr klawiszowe ,aranżacja , Piotr Mędrzak - gitara,realizacja i miks , Tomek Kańtoch - git. basowa , Grzegorz Kańtoch
- bębny, Dominik Mietła - trąbka. Materiał został zmasterowany przez Tom Coyne w Sterling Sound NY (Madonna , Beyonce , Bee Gees , Britney Spears , Jamiroquai , Michael Jackson , Pink , Sade i in.).
do góry
Klienci, którzy kupili ten produkt, wybierali również:

do góry
***
Czy ta recenzja była przydatna?
tak nie
emin1  06 maja 2009
Kilka słów o płycie zespołu BUTTON HACKERS - FIRST TIME.Drugi album zespołu, to kontynuacja pierwszej płyty.Ewenement na polskiej scenie, jak twierdzą niektórzy, dał upust swoim aspiracjom i talentom.Powstała płyta przesycona nastrojem, atmosferą zadymionego baru, skąd nie chce się wychodzić.. a chce się siedzieć wygodnie i sączyć czerwone wino.To naprawdę jeden z niewielu zespołów, który zaistniał medialnie w naszym kraju, grający taką muzykę, którą potrafią zainteresować się radiowo wielcy pokroju Marka Niedźwieckiego...i szkoda, że tylko wąska grupa odbiorców będzie miała szansę usłyszeć o tym zespole.
Jedyna prośba pod adresem zespołu BUTTON HACKERS-
3 album proszę w całości po polsku:)
Ta recenzja przydała się 2 razy
zwiń
Zamknij
Dziękujemy za dodanie recenzji
Zamknij
Dodaj recenzję
Tytuł:
 
Recenzja:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
 
Nick
 
do góry
Forum
Bądź pierwszy i dodaj nowy wątek
Zamknij
Dziękujemy za dodanie nowego wątku
Zamknij
Dodaj temat na forum
Tytuł:
 
Wątek:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
 
Nick
 
do góry
Dane szczegółowe produktu
Tytuł:
First Time
Producent:
Universal Music Polska
Wykonawca:
Dystrybutor:
UMP Universal Music Polska
Data premiery:
2009-04-24
Nośnik:
CD
Ilość nośników:
1
Data nagrania:
2009
Indeks:
65429990
do góry
Tagi First Time
Ten produkt nie został jeszcze otagowany. Bądź pierwszy.