FIFA 17 (PC)

Produkt niedostępny

Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Opis

Gra oparta na Frostbite

Frostbite to jeden z najlepszych silników w branży gier. Dzięki niemu gra FIFA 17 na konsole Xbox One, systemy PlayStation 4 i komputery PC oferuje graczom realistyczne mecze wyglądające tak samo, jak w telewizji, a także możliwość odwiedzenia nowych piłkarskich światów i poznania postaci o wyrazistych charakterach, okazujących prawdziwe emocje.

Nowe piłkarskie światy: silnik Frostbite umożliwia przedstawienie świata piłki w grze FIFA 17 z jeszcze większą dbałością o szczegóły. Dzięki niemu gracze zobaczą zupełnie nowe miejsca, takie jak tunele prowadzące do szatni, same szatnie, wnętrza samolotów czy biura zarządów klubów.

Realistyczna rozgrywka: silnik Frostbite umożliwia przedstawienie graczom wciągającej fabularyzowanej opowieści pozwalającej poznać świat piłki od podszewki i samodzielnie zakosztować emocji towarzyszących sportowcom na boisku i poza nim.

Wyraziste, ludzkie postacie: silnik Frostbite umożliwia stworzenie postaci wyglądających i zachowujących się bardzo realistycznie tak na boisku, jak i poza nim. Ten ogromny skok jakościowy daje nam nowe możliwości snucia opowieści i zaoferowania wciągającej zabawy każdemu graczowi.

lewy

 

EA Sports przedstawia: FIFA 17 Droga do sławy

Po raz pierwszy w historii serii FIFA gracze mogą się wcielić w postać Aleksa Huntera — nowej wschodzącej gwiazdy Premier League — i przeżyć piłkarską przygodę tak na boisku, jak i poza nim. Można rozpocząć karierę w dowolnym klubie ligi, pracować pod okiem prawdziwych menedżerów i grać ramię w ramię z wieloma spośród najlepszych piłkarzy na świecie. Gracze poznają w grze FIFA 17 nowe światy, doświadczając na własnej skórze wzlotów i upadków podczas wielkiej piłkarskiej przygody.

Fabuła: Tuż przed rozpoczęciem sezonu 2016/17 Alex Hunter, młody obiecujący angielski piłkarz, rozpoczyna swoją karierę w klubie Premier League. Droga do sławy jest usiana przeszkodami, które musi pokonać. Chłopak o nazwisku sławnym w świecie piłki, pragnący wypracować własną spuściznę. Alex będzie musiał sprostać poważnym wyzwaniom na murawie i podejmować trudne decyzje poza nią. Dzięki temu trybowi gracze będą mogli zakosztować życia piłkarza wchodzącego w świat jednej z najlepszych lig świata.

Kim jest Alex Hunter? Alex Hunter, chwalony młody talent, rozpoczyna swoją przygodę w Premier League, pragnąc zostawić swój ślad w angielskiej piłce. Oczekiwania wobec jednego z najlepszych juniorów ze swojego rocznika w szkółce piłkarskiej są duże. Noszący sławne nazwisko Alex dostaje swoją szansę na najważniejszej scenie świata i tylko od niego zależy, czy ją wykorzysta. Już w młodym wieku Alex okrywa, że on również ma rodzinny talent do gry w piłkę, i ciężko trenuje pod okiem dziadka, aby wyrobić sobie markę i zrealizować marzenia. Teraz wszystko przed nim — i to w samej Premier League.

Twoje występy. Twoje decyzje. Twoja opowieść . W trybie „Droga do sławy” występy na boisku oraz decyzje podejmowane poza nim wpływają na karierę Aleksa Huntera w Premier League. Gracze będą podejmowali ważne decyzje przez cały sezon, wpływając na rozwój wydarzeń  i stosunek innych do ich postaci.

 • wybór klubu: możliwość podpisania kontraktu z dowolnym z 20 klubów grających w Premier League w sezonie 2016/17,
 • interakcje z innymi postaciami: gracze będą odpowiadali na pytania dziennikarzy i innych postaci, kształtując w ten sposób osobowość swojej postaci i wpływając na rozwój wydarzeń,
 • cele wyznaczane przez menedżera: gracze będą musieli starać się spełniać oczekiwania menedżera komunikowane przed każdym meczem. Dobry lub zły występ na boisku może w znacznej mierze wpłynąć na przebieg opowieści,
 • cechy i atrybuty: wysiłki graczy będą nagradzane punktami, za które będą mogli zwiększać umiejętności piłkarskie Aleksa Huntera.


Realistyczna fabuła: tryb „Droga do sławy” to realistyczna opowieść o życiu piłkarza w Premier League. To filmowy świat tworzony przez prawdziwych piłkarzy, wielkie osobowości i wydarzenia, dzięki którym gracze odwiedzą miejsca, w których ich nigdy jeszcze nie było.

hunter

 

Zdominuj każdą chwilę każdego spotkania

Nowe techniki ofensywne: nowe możliwości w ataku pozwolą graczom kreować sytuacje bramkowe i wykańczać je na więcej sposobów niż wcześniej.

 • mocne niskie strzały: nowa mechanika strzałów pozwoli graczom utrzymać piłkę blisko murawy w każdej sytuacji — czy to przy strzale finezyjnym, uderzeniu z woleja czy kropnięciu podbiciem,
 • uderzenia głową w dół: większe panowanie nad kierunkiem uderzenia pozwala graczom skierować piłkę głową w dół, utrudniając bramkarzowi skuteczną interwencję,
 • precyzyjne podanie prostopadłe: gracze mogą posyłać mocniejsze podania prostopadłe, a także tworzyć więcej okazji bramkowych dzięki większej precyzji takich zagrań,
 • mocne auty bramkowe: umożliwiają rozpoczęcie szybkiej kontry mocnym i precyzyjnym podaniem od bramki.


System aktywnej inteligencji: zupełnie nowy system dokonuje analizy ustawienia obu zespołów, zwiększa aktywność piłkarzy bez piłki i zmienia sposób poruszania się, reagowania i podejmowania decyzji przez zawodników.

 • nieustanna analiza sytuacji na boisku: teraz każdy zawodnik analizuje odległość od rywali oraz ilość dostępnego miejsca, aby lepiej oceniać możliwości wyprowadzenia ataku,
 • nowy ruch w ofensywie: bardziej inteligentni zawodnicy i większa aktywność bez piłki stworzy nowe, kreatywne sposoby rozbijania szyków obronnych rywali. Gracze będą mogli korzystać z wybiegania na pozycje przez kilku zawodników jednocześnie, markowanych wybiegów, wybiegania na raty czy wymienności pozycji.


Przebudowa starć fizycznych: zmieniliśmy sposób rozstrzygania starć fizycznych we wszystkich rejonach boiska. Teraz to gracz ma pełną kontrolę nad zachowaniem piłkarza podczas walki o pozycję i piłkę dzięki możliwości skorzystania z nowej mechaniki (przycisku gry fizycznej).

 • mechanizm odpychania: zgłoszona do opatentowania w USA technologia zmienia sposób przyjmowania piłki, dryblowania, walki fizycznej i gry w obronie. W ten sposób rywalizacja o pozycję i piłkę będzie dużo bardziej realistyczna,
 • nowe starcia fizyczne: interakcje między piłkarzami ożywają w najdrobniejszych szczegółach na całym boisku. Gracze zobaczą realistyczne zasłanianie piłki, zderzenia z bramkarzami, odcinanie rywali od futbolówki i wiele innych zagrań obserwowanych na co dzień  na prawdziwych boiskach,
 • drybling z pełną ochroną piłki: nowy mechanizm zastawiania piłki zależny od bliskości rywala pomoże obronić piłkę przed zakusami przeciwników. Piłkarz będzie widział, skąd nadciąga największe zagrożenie, i w razie skorzystania z tej mechaniki w odpowiednim momencie należycie zasłoni piłkę.


Przebudowanie stałych fragmentów gry: od rzutów wolnych przez karne po rożne — gracze przejmą pełną kontrolę nad wykonywaniem stałych fragmentów gry i będą mogli to robić w swoim niepowtarzalnym stylu.

 • nowe rzuty karne: gracze mogą w pełni ruch kontrolować piłkarza podczas rozbiegu, nabiegając na piłkę pod różnymi kątami i z różną prędkością. W ten sposób rzuty karne będą bardziej urozmaicone,
 • nowe rzuty rożne: nowy system celowania przy rzutach rożnych pozwala dokładniej zagrywać piłkę do kolegów z drużyny. Jednocześnie gdy piłka znajdzie się już w powietrzu, zawodnicy będą się inaczej poruszać w polu karnym,
 • rzuty wolne: gracze będą mogli przy rzutach wolnych nabiegać na piłkę na różne sposoby, aby wpływać na jej rotację i trajektorię. Teraz można nawet uderzać bezpośrednio na bramkę zewnętrzną stroną stopy, aby sprytnie podkręcić piłkę wokół muru,
 • pełna kontrola nad wrzutami z autu: gracze mogą przesuwać się wzdłuż linii bocznej, aby wrzucić piłkę z lepszego miejsca, zamarkować wrzut, aby posłać obroń ców rywala w niewłaściwą stronę, a na koniec wrzucić piłkę na wolne pole dla kolegi na dobieg.
neuer

Dane szczegółowe

Tytuł: FIFA 17
Producent: Electronic Arts
Wydawca: Electronic Arts
Dystrybutor: Electronic Arts Polska
Data premiery: 2016-09-29
PEGI:
Lokalizacja: pełna lokalizacja gry
Nośnik: DVD
Liczba nośników: 3
Platforma: PC
Rodzaj opakowania: DVD Case
Aktorzy udzielający dubbingu: Szpakowski Dariusz, Laskowski Jacek
Wymiary [mm]: 17 x 193 x 139
Waga w opakowaniu [g]: 144
Indeks: 19753454

Recenzje

Kup, zrecenzuj i wygraj
średnia 4,5
5
35
4
8
3
1
2
2
1
2
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
29 recenzji
20-08-2017 o godz 22:49 Tiwaz dodał recenzję:
świetna gra, polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
01-07-2017 o godz 19:33 Anonim dodał recenzję:
Lepszy silnik lepsza grafika i reprezentacji kobiet to główne plusy i sterowanie bardziej realistyczne .
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
14-03-2017 o godz 09:20 Ślizgonka04 dodał recenzję:
ogladalam filmiki na youtube jak youtuberzy to nagrywaja
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
15-11-2016 o godz 16:53 kabak1 dodał recenzję:
...jak wyżej. Przeczytałem by nie wyjść na głupka :-)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
08-11-2016 o godz 19:08 mitic1905 dodał recenzję:
Mam pytanie. ta cena jest tylko w sklepie internetowym czy w empiku tez jest taka cena jesli sie kupuje o ręki ?
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
25-10-2016 o godz 16:46 ciastko17 dodał recenzję:
kupiłam grę dla syna i jest z niej bardzo zadowolony, szybko doszłą i bez usterek :D
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
19-10-2016 o godz 11:28 bartos2020 dodał recenzję:
Jedna z najlepszych Fif jakie kiedykolwiek grałem choć i tak 13 była najlepsza
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
13-10-2016 o godz 21:07 Paweł Karczmarz dodał recenzję:
Co tu dużo mówić... Fifa z każdą częścią staje się coraz bardziej wymagająca, sprawia coraz więcej przyjemności z gry. Genialny nowy tryb. Co prawda nadal nie poprawiono niektórych błędów powtarzających się z edycji na edycję, ale nie przeszkadza to zbytnio. Polecam.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
12-10-2016 o godz 12:26 Mateusz Bernat dodał recenzję:
Frostbite zrobil z lewego wampira. Poza tym, spoko.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
10-10-2016 o godz 07:11 refulgeo dodał recenzję:
Jak każda edycja, rowniez tegoroczna FIFA spełnia oczekiwania. Liczymy na to, aby w kolejnych wydaniach znacznie rozszerzony zostal tryb fabularny.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
08-10-2016 o godz 11:40 Ewelina Gruszczyńska dodał recenzję:
Grafika robi wrażenie, plusem są też nowe tryby gry.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
07-10-2016 o godz 23:40 Marcin Niemiec dodał recenzję:
Od lat nie było tak dobrej gry, oparta na nowym silniku Frostbite oferuje piękną grafikę i bardzo płynne animacje, czego czasami brakowało w poprzednich odsłonach. W porównaniu do konkurencji mamy do wyboru wiele bardzo popularnych lig m.in moją ulubioną Bundesligę lub też jak ktoś lubi polską Ekstraklasę. Polecam wszystkim! :)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
07-10-2016 o godz 19:43 Marta Lo Presti dodał recenzję:
Bardzo fajna gra, oceniam ją na 5 gwiazdek, bardzo dobrze działa na pc
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
07-10-2016 o godz 16:00 Maciej Ryszka dodał recenzję:
Miłe zaskoczenie w porównaniu do poprzednich, podobnych do siebie odsłon. Przyjemne bonusy z racji zakupu w przedsprzedaży. Polecam.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
07-10-2016 o godz 12:59 krisso14 dodał recenzję:
Gra zamówiona przed premierą - odebrana w salonie Empik w dniu premiery. Wszystko bezproblemowo. Polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
07-10-2016 o godz 09:33 Damian Mądroszkiewicz dodał recenzję:
Zakupione przez empik.com, co prawda gra odbierana nie w dniu premiery ale na drugi dzień, poza tym wszytsko w porządku.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
07-10-2016 o godz 09:29 Jakub Jędrzejczyk dodał recenzję:
Szybka dostawa, tanio i nie trzeba dodatkowo za dostawę
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
07-10-2016 o godz 09:23 Jan Kamiński dodał recenzję:
Niestety poza trybem drogi do sławy cała reszta jak żywcem wyjęta z poprzedniej serii. Dodanie do FUT wymiany kart (cały skład za paczkę z np. jednym piłkarzem) to jakaś zupełna pomyłka. Niestety dalej mnóstwo przypadkowych bramek po kuriozalnych błędach gry, a szybkość karty ma losowy wpływ na faktyczne tempo biegu.
Dodatkowo diabelnie słaba obsługa zamówienia przez empik.com i Megastore w gdańsku dopełniła dzieła zniszczenia.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
07-10-2016 o godz 08:56 RandyX dodał recenzję:
Kolejna odsłona kultowej serii. Niesamowicie reklamowany system Frostbite wraz z nowymi algorytmami AI... no cóż.. sporo do poprawy.
Duży plus: nowy tryb "fabularny" Droga Do Sławy.
ocena: ****
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
07-10-2016 o godz 08:33 sybilla dobska dodał recenzję:
Zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność !!! Polecam !!!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
07-10-2016 o godz 07:26 Sylwia Kutz dodał recenzję:
Witam,zamówiłam w przedsprzedaży gre na PC FIFA 17 dla syna, który jest fanem piłki nożnej i uwielbia grać. wybrałam opcje dostawy do salonu. Panie z salonu były tak miłe ze gdy zadzwoniłam czy już jest gra do odbioru (był syn akurat w pobliżu salonu) przygotowały w pierwszej kolejności wydanie. Także jesteśmy bardzo zadowoleni
Pozdrawiam Sylwia
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
07-10-2016 o godz 05:23 Żaneta Jackun dodał recenzję:
Zdecydowanie polecam. Idealnie nadaje się na prezent dla chłopaka i nie tylko dla niego, sama przekonałam się do tej gry. Tworzenie swojego zawodnika i kreowanie swojej kariery sprawia że wciąż chcę grać i piąć się coraz wyżej. Serdecznie polecam.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
07-10-2016 o godz 00:00 solijon dodał recenzję:
Fifa jak zwykle rządzi, świetnie się gra, rozgrywka jest bardzo realistyczna, jakość pierwsza klasa. Kto połknął już bakcyla Fify, poznał jej smak, te emocje i dużą dawkę adrenaliny, ten na pewno nie odmówi sobie zagrania w tą wersję. Trzeba się tylko przygotować, że jak zajmie czas, to na bardzo długo. Wcześniej myślałem że to niemożliwe, ale Fifa może być jeszcze lepsza.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
02-10-2016 o godz 00:00 gardio dodał recenzję:
Jeszcze trochę czasu do oficjalnej premiery ale już nie mogłem się doczekać. Czy było warto? Jasne że tak, w przypadku FIFY zawsze warto. Znakomicie odwzorowany realizm, a wrażenia prawie takie same jak w przypadku prawdziwego meczu. FIFA 17 jest lepsza niż jakakolwiek inna gra, nawet spośród tych z dziedziny futbolu, jest przede wszystkim ponadczasowa, nie przestaje wzbudzać emocji, nawet z upływem czasu. Myślałem że po ostatniej wersji raczej nie należy już spodziewać się jakichś rewelacji, a tu proszę, FIFA 17 to pełna profeska, a już na pewno jeśli idzie o grafikę. Cóż, rewelacja, jeśli chcecie znać moje zdanie.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
01-10-2016 o godz 12:30 robinsonik dodał recenzję:
Najlepsze jak dotąd wydanie Fify,oby niczego nie zmienili jakimś"cudownym"patchem.Minus brak wyboru komentarza!!! Na polskim niestety uszy bolą.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
30-09-2016 o godz 07:59 Marcin Mocki dodał recenzję:
Dla mnie bomba, spędziłem premierową noc z FIFĄ ;) nowy silnik , nowy model obrony i utrzymania sie przy piłce. I tym razem pewnie za sprawą nowego silnika poprawa działania gry( płynności) ,
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
29-09-2016 o godz 15:12 Paweł Piotrowski dodał recenzję:
Kupiłem grę w wersji przedpremierowej (koło sierpnia) w dniu premiery otworzyli sklep, i pani twierdziła, że jeszcze dla mnie gry nie ma, a obok jakiś małolat , 150 zł z ręki i pani mu daję grę ! Na co komu taka przed premiera jak jeszcze gry nie ma fizycznie w sklepie, a kupić można sobie z półki . DNO . Następnym razem kupię klucz elektroniczny. Żal.pl
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
08-08-2016 o godz 11:55 marcell kamiński dodał recenzję:
już wiem że sie naucze od krzycha znam wszystkie triki terasz ma książke i ją kupuje przed premierą
Czy ta recenzja była przydatna? 0 9
19-07-2016 o godz 18:01 Kasia Sobczyk dodał recenzję:
hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Czy ta recenzja była przydatna? 1 8
Załaduj więcej recenzji Pokaż mniej recenzji

Zobacz także

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

strona produktu - rekomendacje FIFA 15 Electronic Arts
76,99 zł
99,99 zł
strona produktu - rekomendacje FIFA 17 Electronic Arts
109,99 zł
249,99 zł
strona produktu - rekomendacje Mafia 3 Hangar 13
89,99 zł
129,99 zł
strona produktu - rekomendacje Luboń 1945 Karalus Maciej
19,49 zł
21,90 zł
strona produktu - rekomendacje Football Manager 2016 Sega
75,99 zł
79,99 zł

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne całą dobę

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanych

 zamknij korzyści