Premiera nowej, długo oczekiwanej płyty zespołu Hurts - ‘Exile’ – już w przyszłym tygodniu. Fani, którzy postanowią zakupić ją już pierwszego dnia sprzedaży, czyli 12 marca, mogą liczyć na dodatkowe atrakcje. W wybranych sklepach muzycznych czekać będą na nich sobowtóry członków zespołu – Adam i Theo – którzy po okazaniu dowodu zakupu płyty wręczać będą zestawy specjalnych, unikalnych i dostępnych tylko w tym dniu gadżetów związanych z zespołem Hurts.

Jakie to gadżety? Ta informacja pozostanie ściśle tajna do dnia premiery płyty, ale wszystkie inne szczegóły (w tym adresy sklepów objętych promocją) dostępne są na Facebooku: facebook.com/events/278640685599698/#!/events/278640685599698.

Płyta Hurts ‘Exile’ ukaże się w wersji standardowej na CD w niskiej cenie, a także edycji Deluxe (dodatkowe utwory audio i 30 minutowy film na DVD z ubiegłorocznej trasy zespołu po najdalszych zakątkach  Rosji) oraz na dwóch płytach winylowych. 20 Marca zespół zagra wyprzedany koncert w warszawskim klubie Palladium, tego dnia spotka się też ze swoimi fanami w salonie Empiku przy ul. Marszałkowskiej.