Pierwsze dni szkoły już za nami, powoli wróciliśmy do codziennego, „normalnego” trybu życia. Praca, nauka, jesień… Urlop to już tylko garstka pięknych wspomnień, więc znów zaczęliśmy marzyć o kolejnym lecie i wakacjach. Choć dni stają się coraz krótsze – mamy coś, co nawet przy braku słońca, na nowo rozpromieni Wasze twarze. Mamy propozycje na długie wieczory – najnowsze filmy, książki (lektury i nie tylko!), gry, płyty. Przekonacie się, że jesień będzie bardzo atrakcyjna!

 

Miłośnicy czarnego humoru i politycznej (nie)poprawności mogą teraz bez problemu (a nawet bez dostępu do Internetu) mieć na własność wyjątkową kolekcję… Najgłośniejszy tytuł ostatnich miesięcy o którym szeptano to „Ucho prezesa”. Satyra na wielki świat rządzących i spora dawka kabaretu bez cenzury… Ten tytuł to zdecydowanie must have!

Kolejna ważna pozycja na DVD to głośny serial „Wielkie kłamstewka” z naprawdę wielkimi kreacjami aktorskimi. Nie będziemy Was okłamywać, ale czujemy, że warto to obejrzeć, bo szykuje się prawdziwy hit.

Czeka na Was też premiera pierwszej, autoryzowanej przez rodzinę, biografii Anny Przybylskiej – aktorki, którą pokochali wszyscy Polacy. Piękna, utalentowana, charyzmatyczna. Matka, partnerka, artystka, która z tym światem pożegnała się zdecydowanie za wcześnie… Co o niej wiemy? A w zasadzie, czego nie wiedzieliśmy o Ani? Zapowiada się poruszająca, prawdziwa historia.

Niespodziankę sprawiła nam też Maryla Rodowicz, która po latach przerwy powraca w wielkim stylu. Nowa płyta, o której sama opowie Wam na łamach tego Tomu Kultury. Warto przeczytać i zwrócić uwagę na okładkę albumu. Jest pięknie!

Z nową płytą nadchodzi buntowniczy Kult, a także z zupełnie innej muzycznej beczki – dostaniecie u nas album Luisa Fonsi – twórcy największego hitu tych wakacji – „Despacito”. Kto z Was nie tańczył do gorących, latynoskich rytmów tej piosenki?

Zapraszamy również do fantastycznego świata fantastyki – pełnego zamków, smoków, wojowników i innych tajemniczych postaci. Dodatkowo, warto do niego wstąpić i kupić kilka książek – korzystając ze specjalnej zniżki cenowej (szczegóły w środku).

Ponadto, ciekawe wywiady, teksty (coś dla fanów komiksów), promocje i pierwsze jesienne nowości – czytajcie, słuchajcie, oglądajcie!

 

Papierową wersję naszego magazynu znajdziecie w salonach, a elektroniczna wersja dostępna jest poniżej.