2007-08-11, 11:50

Weekend z Harrym Potterem w Szczecinie

Dwudniowy pokaz gry Harry Potter i Zakon Feniksa z licznymi dodatkowymi atrakcjami odbędzie się 11 i 12 sierpnia w salonie EMPiK Galaxy w Szczecinie. W programie konkursy z cennymi nagrodami, pokazy sztuk magicznych i wiele czarodziejskich niespodzianek.

Tydzień po polskiej premierze filmu Harry Potter i Zakon Feniksa w szczecińskim salonie będzie można poczuć się jak w prawdziwym Hogwarcie i przeżyć wirtualne przygody Harry’ego oraz jego przyjaciół. W sobotę i niedzielę Centrum Handlowe Galaxy w Szczecinie zamieni się w Szkołę Magii. Dla wszystkich czarodziejów, a nawet ich mugolskich rodziców zostaną przygotowane ogólnodostępne stanowiska komputerowe, przy których będzie można pograć w najnowszą część popularnej gry komputerowej opartej na piątym tomie przygód Pottera. Poczynania graczy będzie można obserwować na dużych plazmowych ekranach.

Tuż obok rozgości się Alchemik ze swoim ekwipunkiem i tajemnymi ingrediencjami. Chętni będą mogli zerknąć do jego kolorowych fiolek, a nawet nauczyć się kilku niezbędnych czarów. Wiedza przybyłych na imprezę uczniów będzie sprawdzana przez Ważnego Czarodzieja, a każda poprawna odpowiedź zostanie nagrodzona.

Dla najmłodszych fanów gry Harry Potter i Zakon Feniksa przygotowano magiczne zabawy.

Weekend z Harrym Potterem
11 - 12 sierpnia, godz. 10.00-21.00 - Centrum Handlowe Galaxy, Szczecin, al. Wyzwolenia 18
.

Do kolekcji

Komentarze

  • Brak komentarzy