2007-05-04, 11:50
Kazik i EL DUPA na Nowym Świecie
Kazik i EL DUPA odwiedzą, 11 maja o godzinie 17.00, EMPiK Megastore Nowy Świat w Warszawie. Muzycy spotkają się z fanami z okazji premiery najnowszej płyty.Skład znany z takich hitów jak Natalia w Bruklinie czy "Prohibicja" kończy obecnie nagrania na swój drugi album zatytułowany Gra?
Znów mamy do czynienia z muzycznym tyglem, pomieszaniem wszelkich możliwych stylów muzycznych i udziałem wielu gości. Tak więc na płycie znajdziemy: funk, reggae, punk, techno, surf, rock, hip-hop, jazz, noise, bossanowa, cold wave i inne trudne, bądź niemożliwe do nazwania style muzyczne.
Wśród gości znajdują się: The Syntethic aka Człowiek Widmo aka Miszcz Pavarotti wraz ze swoim składem, Zacier, Andrzej "Izi" Izdebski, Krzysiek Grudziński z Power of Trinity, Brat Pafnucy z Braci Pafnucy, Janek Staszewski (syn Kazimierza), Vashka z Polish Humppa Team. W składzie nastąpiła w trakcie nagrywania jedna zmiana: odszedł Tomek Hołówka, a za niego do składu wstąpił Tomek Glazik, znany z występów m.in. w Kulcie.
Kazik i EL DUPA
EMPiK Megastore Nowy Świat Warszawa
11.05 godz. 17.00
.
-
Brak komentarzy
-






Strona główna








Regulamin




