Empik Galaxy Szczecin - 3 urodziny salonu i Turniej Gier Planszowych
Empik Galaxy Szczecin - 3 urodziny salonu i Turniej Gier Planszowych Huczne obchody trzecich urodzin oraz Turniej Gier Planszowych przygotowano na 3. listopada w szczecińskim Empiku Galaxy. Na klientów salonu czeka wiele niespodzianek.

W swoje trzecie urodziny szczeciński salon proponuje klientom: wizytę Noddiego, czytanie bajek zorganizowane z Fundacją „ABC XI-Cała Polska Czyta Dzieciom”, konkursy dla dzieci z nagrodami, spotkanie z Ewą Prądzyńską z Muzeum Narodowego. Nie obędzie się także bez kolorowych balonów, czapeczek, serpentyn i urodzinowego tortu.

Natomiast miłośnicy gier planszowych będą mogli tego samego dnia stoczyć ze sobą konkursowe zmagania.GRY PLANSZOWE - TURNIEJ
3. listopada, godz.10.00 -14.00

3 URODZINY
10. listopada, godz.11.00 -16.00

Empik CH Galaxy, Szczecin, Al. Wyzwolenia 18-20Komentarze

Napisz komentarz Przeczytaj wszystkie 2
Dawid Kwiatkowski
Paulina Zaborniak 26 grudnia 2013
Słyszałam, że Dawdi Kwiatkowski ma trasę po Polsce i Polskich empikach. Czy tutaj też będzie? Mam nadzieję że ta, bo chętnie przyjdę zobaczyc mojego idola <3
BEZ NA DZIE JA :(
Grz3gorz 08 czerwca 2013
Jestem, a raczej byłem stałym klientem Empik-u. Miarka się przebrała gdy kupiłem ( po promocyjnej cenie ) grę " Cities in motion", która jest zacinającym się knotem. Dzisiaj promocja już nie znaczy - wciskanie bubli, to tak dla informacji dla managmentu. Oczywiście jestem słabym klientem bo bywam w kraju raz na trzy miesiące, ale zawsze pierwsze kroki kierowałem do was. Kawa była wyśmienita i poczytać było gdzie. Teraz kawę można wypić w "Real-u", między warzywami. W Empik-u króluje "badziewie" rodem z nadmorskich kramików i obkurczanie strefy książki. Wstyd. Co mam zrobić? Gry kupować będę w saturnie lub media. Książki? Książki, znajdę jakieś ciekawe miejsce, a wam życzę przetrwania z nowym targetem, ale to nie ja. Pa. Grzegorz.
zwiń
Zamknij
Dziękujemy za dodanie komentarza
Zamknij
Dodaj komentarz
Tytuł:
 
Komentarz:
 
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.