produkt niedostępny
Autor:
Wydawca: Wydawnictwo RM
Okładka: miękka
Data premiery: 2010-06-16
Inne wydania: Cena:
okładka miękka  27,99 zł
 • Opis
 • do góry

  Opis

  Zmarszczki, plamy, obrzęki, cienie, wgłębienia i wypukłości na twarzy mają związek z nieprawidłowym funkcjonowaniem organów wewnętrznych. Często sygnalizują one nadejście choroby. Można zapobiec jej rozwojowi pod warunkiem, że w porę dostrzeże się jej pierwsze oznaki. Przypatrz się sobie, a potem przeczytaj tę książkę. Dowiesz się z niej, w jaki sposób uniknąć wielu schorzeń, a także tego, jak wzmocnić siłę psychiki, by zachować harmonię duszy. Jest to niezmiernie ważne, ponieważ źródłem dolegliwości fizycznych mogą być problemy psychiczne.

  Dzięki lekturze tej książki nauczysz się diagnozować chorobę na podstawie określonych zmian na twarzy, interpretować sygnały ciała, rozpoznawać psychiczne przyczyny fizycznych dolegliwości i aktywnie wspomagać funkcjonowanie narządów, stosując leczenie metodami naturalnymi.

  Dowiesz się także, jak odzyskać wewnętrzną harmonię. Okryjesz substancje lecznicze, które w naturalny sposób wzmocnią ciało. Poznać pozytywne sformułowania, które pomogą zmienić nastawienie do życia, a dzięki temu zapobiec chorobom oraz zachować dobre samopoczucie.

  do góry

  Recenzje

  Napisz recenzję Przeczytaj wszystkie 1
 • Recenzje Napisz recenzję
 • Skarbnica wiedzy o zdrowiu dostępna dla każdego
  Czy ta recenzja była przydatna?
  tak nie
  kako 17 sierpnia 2010
  Przystępne opisy poparte fotografiami i szczegółowymi rysunkami umożliwiają samodzielne wysunięcie hipotez, które mogą przyczynić się do szybszej, trafnej diagnozy i zastosowania odpowiedniego leczenia.Niezwykle praktyczna publikacja, która uświadamia nam, jak wiele możemy sami zrobić dla swojego zdrowia i że to my właśnie możemy i powinniśmy być pierwszymi, którzy zauważą niepokojące objawy na długo przed tym, kiedy nasze zdrowie będzie już poważnie zagrożone. Zdecydowanie polecam.
  zwiń
  Zamknij
  Dziękujemy za dodanie recenzji
  Podziel się na Facebooku
  Diagnozowanie chorób z twarzy - Haiduk Vistara H.
  Właśnie zrecenzowałem: Diagnozowanie chorób z twarzy
  Zmarszczki, plamy, obrzęki, cienie, wgłębienia i wypukłości na twarzy mają związek z nieprawidłowym funkcjonowaniem organów wewnętrznych. Często sygnalizują one nadejście choroby. Można zapobiec jej rozwojowi pod warunkiem, że w porę dostrzeże się jej pierwsze oznaki. Przypatrz się sobie, a potem ...
  Zamknij
  Napisz recenzję i oceń produkt
  Oceń produkt:
  Tytuł: * pole wymagane
   
  Recenzja: ** minimum 50 znaków
   
  W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
  * pole wymagane
  ** minimum 50 znaków
  Napisz recenzję i wygraj 100 zł na zakupy w empik.com! Szczegóły konkursu, regulamin oraz zwycięzców z poprzedniego miesiąca znajdziesz TUTAJ.
 • Dane szczegółowe:
 • do góry

  Dane szczegółowe:

  Tytuł: Diagnozowanie chorób z twarzy
  Autor:
  Wydawca: Wydawnictwo RM
  Numer wydania: I
  Data premiery: 2010-06-16
  Język wydania: niemiecki
  Język oryginału: polski
  Ilość stron: 192
  Tłumaczenie: Wajcowicz Anna
  Rok wydania: 2010
  Forma: książka
  Wymiary: 210 x 165
  Indeks: 65897591